Royal Holloway, University of London
Sztuka Klasyczna i Archeologia MA
Royal Holloway, University of London - Royal Holloway, University of London

Nasz kurs podyplomowy Classical Art and Archaeology jest przeznaczony dla tych, którzy chcą pogłębić swoje zrozumienie świata klasycznego poprzez zaawansowane studia nad sztuką i archeologią Greków i Rzymian. Ten program studiów magisterskich bada świat klasyczny poprzez sztukę i przedmioty codziennego użytku, które pozostawili po sobie starożytni. Opiera się na doświadczeniu kilku członków wydziału, którzy mają zainteresowania badawcze w sztuce i archeologii Bliskiego Wschodu, rzymskiej Brytanii, Rzymu i Włoch, a także architektury klasycznej Grecji.

Zorganizowany na zasadzie międzyuczelnianej, ten program magisterski jest prowadzony wspólnie z King's College London i University College London, aby umożliwić ci pełne wykorzystanie wiedzy dydaktycznej wszystkich trzech uczestniczących kolegiów. To podejście trójkolegialne oferuje niezrównany zakres modułów do studiowania: jednostki podyplomowe obejmują literaturę grecką i łacińską oraz filozofię starożytną, a także kluczowe umiejętności techniczne, takie jak papirologia, epigrafia i paleografia.

Nasz wydział klasyki ma doskonałe osiągnięcia w tworzeniu publikacji, które przyczyniają się do lepszego zrozumienia świata starożytnego. Jako prężnie rozwijające się i uznane na arenie międzynarodowej centrum doskonałości w badaniach i nauczaniu, wydział jest domem dla dwóch Centrów Badawczych College'u - Centrum Recepcji Grecji i Rzymu (CRGR) oraz Centrum Oratorstwa i Retoryki (COR). Badania prowadzone na wydziale obejmują cały zakres studiów klasycznych, od Grecji homeryckiej do końca Imperium Rzymskiego, ze szczególnym zainteresowaniem językiem, literaturą, historią, filozofią starożytną oraz archeologią grecką i rzymską.

W nauczaniu Sztuki Klasycznej i Archeologii jesteśmy szczególnie dobrze przygotowani do nadzorowania prac doktorskich dotyczących: architekturze greckiej, metodach ilościowych w archeologii, starożytnych systemach wodnych i zarządzaniu wodą, rzymskim Bliskim Wschodzie, mieście Rzym, architekturze greckiej, archeologii Imperium Rzymskiego oraz starożytnej żegludze i stoczniach.

Jako światowy lider w dziedzinie studiów magisterskich, Royal Holloway daje Ci możliwość wzięcia udziału w jednym z najbardziej rozbudowanych programów seminariów badawczych i programów szkoleniowych oferowanych przez jakąkolwiek instytucję. Podczas pobytu u nas będziesz pod troskliwą opieką naszych pracowników akademickich z dostępem nie tylko do biblioteki Royal Holloway, ale także do światowej klasy zasobów: Instytutu Studiów Klasycznych, Instytutu Warburga, British Library, Senate House Library i innych specjalistycznych bibliotek w School of Advanced Study. Będziesz również korzystać z dostępu do światowej sławy kolekcji Muzeum Londynu i British Museum.

• (minimum 7.0 in Writing)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Classical Art and Archaeology, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Sztuka Klasyczna i Archeologia MA

Irlandia £8600 Rok 1

Rankingi Royal Holloway, University of London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 27 rankingi uniwersytetów Royal Holloway, University of London

O Royal Holloway, University of London

Royal Holloway, University of London, został założony w 1886 roku i znajduje się w podmiejskiej scenerii Egham, w południowo-wschodniej Anglii. Kampus jest domem dla ich imponującej Galerii Obrazów z epoki wiktoriańskiej, która służy jako muzeum dla kolekcji bardzo cennej sztuki. Royal Holloway's Founder's Building jest główną cechą kampusu, gdzie studenci będą mogli znaleźć swoje zakwaterowanie na miejscu, jak również staromodną, ale bogato wyposażoną bibliotekę.

Lista 336 kursów licencjackich i magisterskich Royal Holloway, University of London - Katalog Kursów

Skład uczniów Royal Holloway, University of London

Całkowita liczba uczniów zapisanych na Royal Holloway, University of London według poziomu. Rok akademicki 2021/22 - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022
  • Our local area