Royal Holloway, University of London
Rachunkowość i zarządzanie finansami MSc
Royal Holloway, University of London - Royal Holloway, University of London

Wzrost znaczenia, złożoności i niepewności rachunkowości i zarządzania finansami stanowi wyzwanie dla wszystkich organizacji - od uznanych międzynarodowych korporacji po przedsiębiorstwa społeczne i start-upy technologiczne - oraz dla tych, którzy chcą kontynuować karierę w tych organizacjach. Ten międzynarodowy kurs pomoże ci zwiększyć zrozumienie rachunkowości i finansów, bez względu na twoje wykształcenie licencjackie.

Kurs dostarcza praktycznej wiedzy w światowym kontekście i ma na celu rozwinąć cię jako niezależnego i refleksyjnego ucznia, ze zdolnością do kontynuowania nauki, gdy już będziesz w wybranym zawodzie. Zapewniając umiejętności i ramy dla przyszłych potrzeb, kurs ten przyjmuje zintegrowane podejście do finansów, rachunkowości i biznesu, dostarczając spójny pogląd, który bada wzajemne powiązania między nimi. Kurs czerpie z rozległych badań, praktycznej wiedzy i doświadczenia w nauczaniu naszych pracowników naukowych w zakresie zarządzania i finansów. Ich uznane na arenie międzynarodowej badania i zaangażowanie w działalność profesjonalnych organów księgowych i firm na całym świecie oznacza, że każdy moduł zapewnia najnowocześniejszą wiedzę na temat współczesnej teorii i praktyki rachunkowości.

Zdobędziesz dogłębną wiedzę i zrozumienie współczesnych zagadnień z zakresu teorii i praktyki rachunkowości finansowej, rachunkowości zarządczej i zarządzania finansami. Rozwiniesz również specjalistyczne zrozumienie, w jaki sposób rachunkowość zarządcza jest wykorzystywana do podejmowania strategicznych decyzji i zarządzania wydajnością, wraz z krytyczną świadomością powiązanych kwestii społecznych i organizacyjnych, w tym ostatnich trendów, takich jak gospodarka cyfrowa.

Po ukończeniu kursu zdobędziesz szereg umiejętności, które można wykorzystać w praktyce, w tym umiejętność oceny i stosowania różnych technik księgowych, krytycznej oceny dokumentów księgowych, a także pisania raportów, prowadzenia prezentacji i pracy w zespole.

• Silne perspektywy kariery w finansach i obszarach komercyjnych; organizacje cenią absolwentów z wiedzą i zrozumieniem współczesnej rachunkowości i zarządzania finansami, którzy potrafią również zastanowić się nad ich szerszym kontekstem i implikacjami.

• Wybitne badania; Royal Holloway plasuje się w pierwszej 25 procentach brytyjskich uniwersytetów pod względem badań, które są oceniane jako "wiodące na świecie" i "doskonałe w skali międzynarodowej".

• Inspirująca międzynarodowa społeczność; 60% naszych studentów zarządzania pochodzi z zagranicy, a 8,500 studentów Royal Holloway, University of London jest ze 130 krajów.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6.5

6,5 ogółem i minimum 6,0 we wszystkich pozostałych podpunktach.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Accounting and Financial Management, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Rachunkowość i zarządzanie finansami MSc

Rankingi Royal Holloway, University of London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 27 rankingi uniwersytetów Royal Holloway, University of London

O Royal Holloway, University of London

Royal Holloway, University of London, został założony w 1886 roku i znajduje się w podmiejskiej scenerii Egham, w południowo-wschodniej Anglii. Kampus jest domem dla ich imponującej Galerii Obrazów z epoki wiktoriańskiej, która służy jako muzeum dla kolekcji bardzo cennej sztuki. Royal Holloway's Founder's Building jest główną cechą kampusu, gdzie studenci będą mogli znaleźć swoje zakwaterowanie na miejscu, jak również staromodną, ale bogato wyposażoną bibliotekę.

Lista 336 kursów licencjackich i magisterskich Royal Holloway, University of London - Katalog Kursów

Skład uczniów Royal Holloway, University of London

Całkowita liczba uczniów zapisanych na Royal Holloway, University of London według poziomu. Rok akademicki 2021/22 - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022
  • Our local area