Royal Conservatoire of Scotland
Dyplom ukończenia studiów zawodowych w dziedzinie edukacji (muzyka) PGDE
Royal Conservatoire of Scotland - Royal Conservatoire of Scotland

Professional Graduate Diploma in Education (Music) PGDE Poniżej znajdują się opinie 15 absolwentów o poszczególnych kursach na Royal Conservatoire of Scotland w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Dramat i teatr w UK.

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Dramat i teatr (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £20903 £17931 £21753
Zakres 25-75 percentyla £17825 - £24915 £12598 - £22386 £15916 - £27274

Professional Graduate Diploma in Education (Music) to program zawodowy dla absolwentów, którzy aspirują do nauczania muzyki w szkołach średnich. W ramach tego programu weźmiesz udział w intensywnych studiach z zakresu edukacji (studia zawodowe), 90-dniowym stażu szkolnym i specjalistycznych studiach muzycznych.

Po ukończeniu studiów będziesz kwalifikować się do tymczasowej rejestracji w General Teaching Council for Scotland (GTCS). Wszyscy kwalifikujący się absolwenci mają zagwarantowany rok próbny nauczania w klasie. Standardy GTCS są uznawane w Wielkiej Brytanii i na arenie międzynarodowej.

Studia zawodowe

Studia zawodowe skoncentrują się na rozwijaniu Twojej tożsamości jako nauczyciela: badając kwestie związane z uczeniem się i nauczaniem w Szkocji; kluczowe kwestie dotyczące sposobu uczenia się dzieci i profesjonalizmu nauczycieli, w tym standard tymczasowej rejestracji GTCS.

Miejsce

Specjalistyczne wykłady tematyczne przygotują Cię do praktyk i dadzą możliwość rozwijania umiejętności wymaganych do nauczania muzyki. Praktyki będą odbywać się w różnych szkołach, gdzie będziesz wspierany przez nauczycieli muzyki i opiekuna RCS School Experience. Praktyki szkolne są zazwyczaj oferowane w rozsądnej odległości od Twojego adresu zamieszkania.

Specjalistyczne studia muzyczne

Specjalistyczne studia muzyczne mają na celu wspieranie Twojej pracy w klasie. Będziesz studiować i ćwiczyć szereg specjalistycznych metod pedagogiki muzycznej (np. Kodaly, Orff, Dalcroze), a także budować i rekonceptualizować swoje poprzednie studia muzyczne w kontekście klasy.

Pamiętaj, że chociaż wykonasz swoje główne studium w ramach przesłuchania wstępnego, nie będzie to częścią nauczania na kursie.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Professional Graduate Diploma in Education (Music) PGDE w Royal Conservatoire of Scotland

45% Zawody związane ze sprzedażą
30% Wypoczynek, podróże i pokrewne zawody związane z usługami osobistymi

Oceny i czas na naukę

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 7

Kandydaci, których pierwszym językiem nie jest angielski, będą musieli przedstawić dowód znajomości języka angielskiego. Wymagany jest wynik IELTS 7.0 w każdym komponencie (bez komponentu poniżej 6.5).

Obecnie około 20% naszych studentów pochodzi spoza Wielkiej Brytanii. Reprezentują oni ponad 60 różnych narodowości i dodają RCS bogatej wielokulturowej różnorodności.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Professional Graduate Diploma in Education (Music), PGDE. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Dyplom brytyjskiej instytucji szkolnictwa wyższego lub dyplom o równoważnym standardzie z instytucji spoza Wielkiej Brytanii.

Dyplom powinien normalnie zawierać 80 punktów kredytowych SCQF w dziedzinie muzyki, z których 40 musi być studiowanych na poziomie 8 SCQF lub wyższym.

Higher English (lub równoważny) na poziomie C lub wyższym .

Matematyka na poziomie National 5, Standard Grade 2 lub Intermediate 2 na poziomie C lub wyższym (lub równoważnym)

Czesne Dyplom ukończenia studiów zawodowych w dziedzinie edukacji (muzyka) PGDE

Channel Islands £9250
Anglia £9250
Irlandia Północna £9250
Walia £9250
Irlandia £9250
Szkocja £1820
EU £27968
Międzynarodowa £27968

.

O Royal Conservatoire of Scotland

W sercu Glasgow znajduje się Królewskie Konserwatorium Szkocji (Royal Conservatoire of Scotland), które zajmuje się sztuką dramatyczną, muzyką i tańcem. Kampus przy Renfrew Street został zaprojektowany wyłącznie z myślą o osobach studiujących te dziedziny sztuki, co oznacza, że osoby zapisujące się na studia mogą liczyć na dostęp do nowoczesnych sal prób i studiów nagrań, a także do wszystkich nowoczesnych materiałów i sprzętu, które są niezbędne do rozwoju w danej dziedzinie.

Lista 44 kursów licencjackich i magisterskich Royal Conservatoire of Scotland - Katalog Kursów

Wykonanie muzyki popularnej - perkusja CertHE
(Institute of Contemporary Music Performance)
- - - £14750 £15250 - Londyn Oncampus W pełnym wymiarze godzin