Royal Academy of Music, University of London
Magister sztuki (teatr muzyczny) MA (PG)
Royal Academy of Music, University of London - Royal Academy of Music, University of London

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 70 o kursach Master of Arts (Musical Theatre) MA (PG) i innych kursach Muzyka na Royal Academy of Music, University of London dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Muzyka.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Zakres 25-75 percentyla £17911 - £25024 £13492 - £22848 £16777 - £27979

Termin składania wniosków na ten kurs to 1 LISTOPADA 2023. Intensywny roczny program magisterski szkoli studentów studiów podyplomowych (lub równoważnych) do kariery w teatrze muzycznym. Zapewnia bezpośredni kontakt z zawodem, łącząc regularną pracę w klasie i indywidualne nauczanie z praktycznymi możliwościami. Studenci teatru muzycznego mają indywidualne lekcje śpiewu, coaching repertuarowy i samouczki mówione, a także zajęcia z głosu i słowa mówionego, rozszerzonych technik wokalnych, tańca, ruchu, aktorstwa, śpiewu, improwizacji, historii teatru muzycznego, muzykalności, przygotowania do przesłuchań i pracy nad projektem. .

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Master of Arts (Musical Theatre) MA (PG) w Royal Academy of Music, University of London

50% Specjaliści w dziedzinie nauczania
30% Zawody wykwalifikowane
10% Zawody podstawowe
5% Zawody administracyjne

Oceny i czas na naukę

**Zobacz informacje na stronie https:**//www.ram.ac.uk/study/about-our-courses.

Rozkład ocen

Studenci tego kursu otrzymali następujące oceny

UCAS Tariff of Accepted Students for Muzyka

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 5.5

Minimalny wynik 5.5 w każdej sekcji testu.

PTE Academic 59

Minimalny wynik 59 punktów w każdej sekcji testu.

TOEFL (iBT) 72

Minimalny wynik dla Reading: 18, Słuchanie: 17, Mówienie: 20, Pisanie: 17.

W Akademii jesteśmy dumni z naszej zróżnicowanej międzynarodowej społeczności. Każdego roku studiuje tu ponad 800 studentów z około sześćdziesięciu różnych narodowości z całego świata. https://www.ram.ac.uk/student-life/international https://www.ram.ac.uk/accommodation Planujemy spotkania w Nowym Jorku w lutym 2024 r. dla kandydatów z Ameryki Północnej, którzy nie mogą podróżować do Londynu.

Stypendia wstępne są przyznawane na podstawie zasług po ocenie wstępnej podczas naszych ogłoszonych sesji przesłuchań. Nie ma oddzielnego procesu ubiegania się o stypendium, a nagrody w postaci stypendiów wstępnych są potwierdzane w szczegółach oferty kandydatów. Więcej informacji na temat wsparcia finansowego znajdziesz na stronie https://www.ram.ac.uk/study/fees-scholarships-and-bursaries.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Master of Arts (Musical Theatre), MA (PG). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

2 października 2024

O Royal Academy of Music, University of London

Royal Academy of Music, University of London, założona w 1822 roku, znajduje się w samym sercu centrum Londynu. Ta prestiżowa akademia jest najstarszym konserwatorium w Wielkiej Brytanii i wyprodukowała wiele nazwisk, takich jak Harrison Birtwistle, Annie Lennox i Elton John. Od wszystkich studentów oczekuje się udziału w przesłuchaniu podczas procesu przyjmowania, a każda muzyczna umiejętność ma listę niezbędnych umiejętności, które akademia szuka, które są wymienione obszernie na ich stronie internetowej.

Lista 25 kursów licencjackich i magisterskich Royal Academy of Music, University of London - Katalog Kursów

Skład uczniów Royal Academy of Music, University of London

Całkowita liczba uczniów zapisanych na Royal Academy of Music, University of London według poziomu. Rok akademicki 2021/22 - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022
  • Supporting Academy scholarships