Richmond, The American International University in London
Komunikacja: Studia medialne BA (Hons)
Richmond, The American International University in London - Richmond, The American International University in London

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 10 o kursach Communications: Media Studies BA (Hons) i innych kursach Medioznawstwo na Richmond, The American International University in London dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Medioznawstwo.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Mediana wynagrodzeń £22017 £19297 £23262
Zakres 25-75 percentyla £19000 - £25033 £15218 - £24297 £17814 - £29255

**Prawda czy fałsz? Jak bardzo fałszywe wiadomości wpływają na nasze życie? Komu możemy zaufać, gdy teorie spiskowe zderzają się w mediach społecznościowych z fałszywymi twierdzeniami dotyczącymi zarówno COVID-19, jak i protestów Black Lives Matter? Co będzie się działo w mediach za 10 lat?

Niezależnie od platformy, media są w centrum naszych codziennych doświadczeń i sposobów, w jakie komunikujemy się ze sobą.

Ten program wprowadzi Cię w szereg teorii i badań badających rolę mediów w społeczeństwie. Nauczysz się także praktycznych umiejętności, które przygotują Cię do ekscytującej kariery w mediach, w tym produkcji radiowej i wideo, mediów cyfrowych i społecznościowych, dziennikarstwa, public relations, brandingu, marketingu i innych, ucząc się od doświadczonych profesjonalistów z branży i wiodących naukowców.

Niezależnie od tego, czy chcesz pracować w mediach społecznościowych, niezależnym serwisie streamingowym czy międzynarodowej agencji medialnej, ten stopień zapewni Ci umiejętności komunikacyjne, badawcze, pisania i krytycznego myślenia, które są cenne dla pracodawców w każdej branży.

Kluczowe jest uzyskanie odpowiednich informacji. Podczas pierwszych dwóch lat studiów wszyscy studenci Richmond Communications biorą udział w tych samych podstawowych kursach.

Interdyscyplinarne podejście zapewni Ci szeroki zakres tematów związanych z komunikacją, takich jak badania i pisanie, twórcza ekspresja i rozumowanie naukowe, a także studiowanie zasad i kontekstu komunikacji i mediów. Będziesz uczyć się w małych klasach ze studentami z całego świata, co gwarantuje ciekawą i ożywioną debatę. Wykładowcy gościnni zostaną zaproszeni do rozmowy ze studentami BA Communications, zapewniając ich wgląd i doświadczenie w świecie komunikacji.

W trzecim i czwartym roku tego programu będziesz specjalizować się w studiach nad mediami w całej ich różnorodności, z wyborem przedmiotów do wyboru od amerykańskiego dramatu telewizyjnego po fotoreportaż, współczesną muzykę popularną i płeć w filmie.

W takim razie masz szansę przetestować swoje pomysły, gdy będziesz mieć możliwość odbycia stażu w firmie medialnej lub globalnej organizacji w Londynie lub na arenie międzynarodowej. Staż może odmienić Twoje życie, zapewniając Ci doświadczenie, dzięki któremu zdobędziesz pierwszy szczebel na drabinie kariery.

Dzięki naszej współpracy z nimi będziesz mieć członkostwo w The Public Relations and Communications Association (PRCA) - największej i najbardziej wpływowej organizacji członkowskiej PR i komunikacji w Europie, która organizuje szkolenia, konferencje i wydarzenia dla specjalistów ds. komunikacji.

Program ten łączy w sobie zarówno teorię, jak i praktykę, zapewniając doskonałe przygotowanie do kariery w mediach, a dzięki siedzibie w Londynie jest domem dla wielu wiodących na świecie organizacji medialnych.

Podobnie jak wszyscy absolwenci Richmond, będziesz mógł również zakwalifikować się z dwoma dyplomami - jednym dla Wielkiej Brytanii i jednym dla USA.

Główne powody, dla których warto studiować ten program:.

.

• Zdobądź dogłębne zrozumienie mediów w szerszym kontekście dzięki naszemu liberalnemu podejściu do sztuki, które obejmuje takie tematy, jak nauka, filozofia i stosunki międzynarodowe.
  • Rozwijaj swoją zdolność do analizy mediów - kluczowym wyróżnikiem tego programu jest to, że łączy się on z szerszymi społeczno-politycznymi wiadomościami, które widzimy każdego dnia.
  • Twoje umiejętności krytycznego myślenia będą informowane i rozwijane przez praktyczną pracę w sposób, który jest rzadkością w programach licencjackich w dziedzinie mediów, umiejętności, które są wysoce zbywalne po ukończeniu studiów.
  • Zdobądź niezbędne doświadczenie zawodowe poprzez staż w wielu międzynarodowych organizacjach medialnych w Londynie, USA i Chinach, doskonałe przygotowanie do kariery w mediach lub dalszych studiów.
  • Możliwość studiowania w Londynie, centrum globalnej branży komunikacji medialnej

Oceny i czas na naukę

UCAS Tariff of Accepted Students for Medioznawstwo

• Foundation
    • a minimum of IELTS 5.0 (for UKVI) in each element
    • 5.5 in Reading, Listening, Speaking and Writing
    • Master in Art History
    • Contact organisation for score
    • Master in International Relations
    • Contact organisation for score
    • 5.5 with 5.5 in Reading, Listening, Speaking and Writing
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Communications: Media Studies, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Komunikacja: Studia medialne BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

O Richmond, The American International University in London

Lista 34 kursów licencjackich i magisterskich Richmond, The American International University in London - Katalog Kursów