Queen's University of Belfast
Przemoc, terroryzm i bezpieczeństwo MA
Queen's University of Belfast - Queen's University of Belfast

Przemoc polityczna, terroryzm i konflikty społeczne poważnie wpłynęły na życie milionów ludzi na całym świecie. Co więcej, dziedzictwo 11 września, powstanie grup takich jak ISIS w Syrii i Iraku oraz pojawienie się skrajnie prawicowych grup na Zachodzie sprawiły, że pytania o naturę, ewolucję, przyczyny i konsekwencje niepaństwowej przemocy politycznej znalazły się na czele debat akademickich, politycznych, medialnych i popularnych. Podobnie, reakcje w zakresie bezpieczeństwa na te wyzwania zajmują ważne miejsce w globalnej polityce. Rządy realizują strategie bezpieczeństwa, aby zachować porządek i chronić swoich obywateli. Jednak wiele rządów uczestniczy również w konflikcie i przemocy politycznej, utrzymując władzę i zachowując systemowe niesprawiedliwości.

Ten kurs zapewni Ci narzędzia do zrozumienia i krytycznego zaangażowania się w te kwestie. Wyposaża cię w podstawy i najbardziej aktualne badania i metodologie w dziedzinie studiów nad terroryzmem, studiów nad bezpieczeństwem i analizy konfliktów. Program ten pomaga studentom rozwinąć krytyczne i analityczne podejście do badania stosowania przemocy politycznej i terroryzmu w historii i współczesnym świecie. Studia nad przemocą, terroryzmem i bezpieczeństwem rzucają wyzwanie przyjętej mądrości i otwierają debatę na temat roli przemocy w odniesieniu do władzy politycznej pod koniec XX i na początku XXI wieku. Ocenia reakcje państw na zagrożenie terroryzmem i wyzwania dla bezpieczeństwa.

Program ten zapewnia niezbędne umiejętności transferowe i dogłębną wiedzę na temat teorii i zagadnień w obszarach przemocy, bezpieczeństwa i terroryzmu w celu rozwoju kariery na każdym etapie, od studentów bezpośrednio po ukończeniu studiów licencjackich z ograniczonym lub zerowym doświadczeniem zawodowym, po osoby poszukujące ciągłego rozwoju zawodowego. Program ten pozwala poszerzyć horyzonty, zapewniając przewagę konkurencyjną na globalnym rynku absolwentów w wielu różnych obszarach, takich jak sektor bezpieczeństwa, w tym agencje wywiadowcze, agencje rządowe i urzędy publiczne, wojsko, organizacje pozarządowe, środowiska akademickie, firmy i korporacje oraz media i wiele innych możliwości.

Wymagane jest udokumentowanie wyniku egzaminu IELTS* na poziomie 6,5, przy czym nie mniej niż 5,5 w dowolnym elemencie, lub równoważnych kwalifikacji akceptowanych przez uniwersytet (*zdobytych w ciągu ostatnich 2 lat). Studenci zagraniczni, którzy chcą ubiegać się o przyjęcie na Queen's University Belfast (i dla których angielski nie jest ich pierwszym językiem), muszą być w stanie wykazać się biegłą znajomością języka angielskiego, aby w pełni korzystać z kursu studiów lub badań. Obywatele spoza EOG muszą również spełniać wymagania imigracyjne UK Visas and Immigration (UKVI) dotyczące języka angielskiego do celów wizowych. Więcej informacji na temat wymagań dotyczących języka angielskiego dla obywateli EOG i spoza EOG można znaleźć na stronie: www.qub.ac.uk/EnglishLanguageReqs.

Aby uzyskać więcej informacji na temat finansowania i stypendiów na studia podyplomowe, odwiedź stronę http://www.qub.ac.uk/Study/PostgraduateStudy/FundingandScholarships/
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Violence, Terrorism and Security, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Zwykle stopień 2.2 z wyróżnieniem (minimum 57%) lub wyższy, lub równoważne kwalifikacje akceptowane przez uniwersytet w dziedzinie nauk społecznych, humanistycznych lub sztuki, lub stopień 2.2 z wyróżnieniem (minimum 57%) lub wyższy, lub równoważne kwalifikacje akceptowane przez uniwersytet w dowolnym przedmiocie z odpowiednim doświadczeniem zawodowym.

Kandydaci, którzy nie spełniają tego wymogu wstępnego, mogą, według uznania odpowiedniego kierownika programu, zostać uwzględnieni przy przyjęciu na podstawie odpowiedniego doświadczenia zawodowego. Należy pamiętać, że w takim przypadku może być wymagana praca pisemna.

Uniwersytecka polityka uznawania wcześniejszego uczenia się zawiera wytyczne dotyczące oceny uczenia się przez doświadczenie (RPEL). Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę .

Rankingi Queen's University of Belfast w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów Queen's University of Belfast

O Queen's University of Belfast

Queen's University Belfast (QUB) to instytucja publiczna, która cieszy się międzynarodową renomą przez większość czasu istnienia ośrodka edukacyjnego, co znajduje odzwierciedlenie w imponujących rankingach uniwersyteckich publikowanych przez Times Higher Education i QS. Dzięki znaczącej reputacji uniwersytetu w zakresie wybitnych badań i wyników akademickich oraz życia miejskiego w stolicy Irlandii, QUB zasługuje na uwagę każdego studenta, który ma nadzieję doskonalić się w swojej dziedzinie, a jednocześnie tworzyć miłe wspomnienia, gdy to robią.

Lista 326 kursów licencjackich i magisterskich Queen's University of Belfast - Katalog Kursów

Kryminologia MSc
(Staffordshire University)
- - - £16750 - Stoke-on-Trent Oncampus W pełnym wymiarze godzin