Queen's University of Belfast
Integracja fotoniczna i zaawansowane przechowywanie danych PhD
Queen's University of Belfast - Queen's University of Belfast

Centrum Szkolenia Doktoranckiego EPSRC - SFI oferuje unikalne czteroletnie szkolenie doktoranckie w zakresie Integracji Fotonicznej i Zaawansowanego Przechowywania Danych, prowadzące do wspólnie przyznawanego stopnia naukowego przez Queen's University Belfast i University of Glasgow.

Zaprojektowany i prowadzony w ścisłej współpracy z imponującym gronem partnerów przemysłowych, CDT zapewnia najnowocześniejsze i innowacyjne środowisko badawcze dla doktorantów, aby rozwijać nowe technologie, produkty i systemy wymagane do zaspokojenia rosnących potrzeb przechowywania danych w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie cyfrowym. Program ma na celu wyposażenie doktorantów w zaawansowane i zaawansowane technicznie szkolenia i umiejętności, a także w bardzo poszukiwane umiejętności pracy rozproszonej, współpracy, przedsiębiorczości i planowania biznesowego.

Studenci CDT korzystają ze znacznego pakietu finansowania, który zapewnia indywidualny budżet na wydatki związane z badaniami nad projektem oraz na podróże i konferencje. Studenci CDT są narażeni na najlepsze praktyki powszechnie stosowane w dużych projektach naukowych i rozwojowych, włączając w to coroczne konklawe służące rozpowszechnianiu pomysłów i budowaniu sieci kontaktów, a także naukę peer-to-peer i szkolenia w zakresie wiodących na świecie technik wytwarzania, charakteryzacji i analizy.

Nasi doktoranci dołączają do ścisłej społeczności studentów studiów podyplomowych, którzy są wspierani przez wiodących na świecie naukowców z Centrum Nanostrukturalnych Nośników na Queen's University, gospodarza największego globalnego zaangażowania uniwersyteckiego Seagate Technology, oraz z Uniwersytetu w Glasgow, którego możliwości obejmują Centrum Nanofabrykacji Jamesa Watta w Engineering & obiekt mikroskopowy Wydziału Fizyki i Astronomii.

Studenci spędzają czas na obu uczelniach, korzystając z doskonałego zaplecza dostępnego dla doktorantów, w tym The Graduate School w Queen's i The Graduate School w Glasgow. Dodatkowo nawiązaliśmy formalną współpracę z Irish Photonic Integration Centre (IPIC), z siedzibą w Cork & Dublinie. Kohorty z Belfastu/Glasgow oraz te z IPIC spotykają się kilka razy w roku na wspólnych imprezach i zajęciach.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Photonic Integration and Advanced Data Storage, PhD. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Queen's University of Belfast w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 30 rankingi uniwersytetów Queen's University of Belfast

O Queen's University of Belfast

Queen's University Belfast (QUB) to instytucja publiczna, która cieszy się międzynarodową renomą przez większość czasu istnienia ośrodka edukacyjnego, co znajduje odzwierciedlenie w imponujących rankingach uniwersyteckich publikowanych przez Times Higher Education i QS. Dzięki znaczącej reputacji uniwersytetu w zakresie wybitnych badań i wyników akademickich oraz życia miejskiego w stolicy Irlandii, QUB zasługuje na uwagę każdego studenta, który ma nadzieję doskonalić się w swojej dziedzinie, a jednocześnie tworzyć miłe wspomnienia, gdy to robią.

Lista 326 kursów licencjackich i magisterskich Queen's University of Belfast - Katalog Kursów

Statystyka obliczeniowa i nauka o danych: Compass PhD
(University of Bristol)
- - - £25300 - Bristol Oncampus W pełnym wymiarze godzin