Queen's University of Belfast
Parazytologia i biologia patogenów MSc
Queen's University of Belfast - Queen's University of Belfast

Kluczowe informacje o kursie

Opis kursu

Program studiów magisterskich w dziedzinie parazytologii i biologii patogenów jest przeznaczony dla studentów poszukujących szkolenia w zakresie chorób zakaźnych przenoszonych przez pasożyty, które poważnie zagrażają: zdrowiu ludzkiemu w krajach rozwijających się i tropikach; systemom produkcji rolno-spożywczej na całym świecie (w tym zdrowiu roślin oraz zdrowiu i dobrostanowi zwierząt).

Studenci biorący udział w kursie rozwiną wiedzę specjalistyczną mającą bezpośrednie zastosowanie do zdrowia i dobrostanu ludzi, roślin i zwierząt, bezpieczeństwa żywnościowego i przyszłego zrównoważonego rozwoju produkcji żywności, szczególnie w systemach produkcji zwierzęcej i roślinnej.

Kurs będzie prowadzony w całości przez aktywnych badaczy i zaoferuje studentom możliwość zdobycia doświadczenia w konkurencyjnych laboratoriach na arenie międzynarodowej.

Wymagania wstępne / Przyjęcia

Wymagane jest udokumentowanie wyniku IELTS* na poziomie 6.0, nie mniej niż 5.5 w dowolnym komponencie, lub równoważnych kwalifikacji akceptowanych przez uniwersytet (*zdane w ciągu ostatnich 2 lat). Studenci zagraniczni, którzy chcą ubiegać się o przyjęcie na Queen's University Belfast (i dla których angielski nie jest ich pierwszym językiem), muszą być w stanie wykazać się biegłą znajomością języka angielskiego, aby w pełni korzystać z kursu studiów lub badań. Obywatele spoza EOG muszą również spełniać wymagania imigracyjne UK Visas and Immigration (UKVI) dotyczące języka angielskiego do celów wizowych. Więcej informacji na temat wymagań dotyczących języka angielskiego dla obywateli EOG i spoza EOG można znaleźć na stronie: www.qub.ac.uk/EnglishLanguageReqs.

Aby uzyskać więcej informacji na temat finansowania i stypendiów na studia podyplomowe, odwiedź stronę http://www.qub.ac.uk/Study/PostgraduateStudy/FundingandScholarships/.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Parasitology and Pathogen Biology, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Zwykle stopień 2.2 z wyróżnieniem lub wyższy w odpowiedniej dziedzinie nauki lub równoważne kwalifikacje akceptowane przez uniwersytet. Kandydaci z kwalifikacjami poniżej 2,2 stopnia z wyróżnieniem (lub równoważnymi kwalifikacjami akceptowanymi przez Uniwersytet) będą rozpatrywani indywidualnie, jeśli mogą wykazać się odpowiednim doświadczeniem, akceptowanym przez Szkołę.

Zewnętrzni studenci medycyny lub weterynarii, którzy chcą skorzystać z interkalacji, muszą pomyślnie ukończyć trzeci/czwarty rok studiów. Kandydaci muszą zdać wszystkie odpowiednie oceny w roku, w którym składają wniosek. Zewnętrzni kandydaci ubiegający się o interkalację powinni również upewnić się, że mają pozwolenie kierownika licencjackiej edukacji medycznej / weterynaryjnej lub jego odpowiednika z macierzystej uczelni.

Interkalujący studenci medycyny z Queen's University Belfast będą również brani pod uwagę, jeśli pomyślnie ukończyli trzeci/czwarty rok kursu za pierwszym podejściem i osiągnęli co najmniej niższy standard drugiej klasy z wyróżnieniem. Kandydaci ubiegający się o interkalację z Queen's University Belfast powinni upewnić się, że mają pozwolenie na interkalację od swojego dyrektora ds. edukacji medycznej.

Koszty

Średnie koszty utrzymania studentów w UK

Czynsz £518
Woda, gaz, prąd, internet (w domu) £50
Zakupy w supermarkecie £81
Ubrania £35
Jedzenie e restauracjach £33
Alkohol £27
Jedzenie na wynos / dostawy jedzenia£30
Wyjście na miasto / rozrywka (bez alkoholu, jedzenia) £24
Wakacje i wyjazdy weekendowe £78
Transport w obrębie miasta £17
Zdrowy tryb życia / sport£20
Artykuły papiernicze/książki £13
Telefon komórkowy/internet £13
Telewizja kablowa / streaming £7
Ubezpieczenie £51
Inne £1092
Średni koszt utrzymania studenta £95

Londyn kosztuje około 34% powyżej średniej, głównie z powodu czynszu, który jest o 67% wyższy niż średnia w innych miastach. Dla studentów mieszkających w akademikach, koszty wody, gazu, elektryczności, wifi są zazwyczaj wliczone w czynsz. Studenci w mniejszych miastach, gdzie zakwaterowanie znajduje się w odległości spaceru/przejażdżki rowerem, koszty transportu są zazwyczaj znacznie niższe.

Rankingi Uniwersyteckie

Rankingi Queen's University of Belfast w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 30 rankingi uniwersytetów Queen's University of Belfast

O Queen's University of Belfast

Queen's University Belfast (QUB) to instytucja publiczna, która cieszy się międzynarodową renomą przez większość czasu istnienia ośrodka edukacyjnego, co znajduje odzwierciedlenie w imponujących rankingach uniwersyteckich publikowanych przez Times Higher Education i QS. Dzięki znaczącej reputacji uniwersytetu w zakresie wybitnych badań i wyników akademickich oraz życia miejskiego w stolicy Irlandii, QUB zasługuje na uwagę każdego studenta, który ma nadzieję doskonalić się w swojej dziedzinie, a jednocześnie tworzyć miłe wspomnienia, gdy to robią.

Lista 326 kursów licencjackich i magisterskich Queen's University of Belfast - Katalog Kursów

Gdzie ten program jest nauczany

Podobne kursy

Program Uniwersytet Saty­sfakcja studentów Bezro­botny Rezy­gnacja Czesne (Między­narodowe) Taryfa UCAS Miasto
Kontrola pasożytów MRes
(Aberystwyth University)
- - - - - Aberystwyth Oncampus W niepełny wymiarze godzin
Parazytologia i biologia patogenów MSc
(Queen's University of Belfast)
- - - - - Belfast Oncampus W pełnym wymiarze godzin