Queen's University of Belfast
Inżynieria mechaniczna z zarządzaniem i stażem przemysłowym MSc
Queen's University of Belfast - Queen's University of Belfast

Kurs ten został opracowany w ścisłej współpracy z pracodawcami, koncentrując się na rozwoju umiejętności, które są szczególnie pożądane przez pracodawców.

• **DLACZEGO CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W TYM KURSIE?

Kochasz inżynierię! Będziesz chciał rozwijać swoje umiejętności menedżerskie, a także umiejętności techniczne. Ale co więcej, chcesz wiedzieć, jak zastosować te umiejętności w świecie przemysłu.

• TREŚĆ KURSU

Rozwiniesz kompetencje i umiejętności, które obejmują najnowsze osiągnięcia w dyscyplinach inżynierii energii i mocy, produkcji i projektowania. Oprócz najnowszych technologii inżynieryjnych, zostaniesz wyposażony w kreatywne, komercyjne, biznesowe i zarządcze umiejętności, które są niezbędne do bycia innowatorem, przedsiębiorcą i liderem w branży.

• STAŻ W PRZEMYŚLE

Studenci studiów magisterskich ze stażem przemysłowym spędzą co najmniej 36 tygodni drugiego roku (trzeci rok w przypadku opcji w niepełnym wymiarze godzin) na stażu w firmie inżynieryjnej.

Każdy student jest odpowiedzialny za zorganizowanie własnego stażu przemysłowego. Praktyki muszą zostać zatwierdzone przez Uniwersytet zgodnie z uzgodnionymi wymogami dotyczącymi zdrowia, bezpieczeństwa i opieki społecznej. Studenci mogą skorzystać ze szkolnego programu zwiększania szans na zatrudnienie, koncentrującego się na odpowiednich umiejętnościach, takich jak pisanie CV i umiejętności rozmowy kwalifikacyjnej, aby wesprzeć ich aplikacje na staże przemysłowe.

Pomyślne ukończenie elementu stażu przemysłowego będzie wymagało od studentów złożenia satysfakcjonującego portfolio stażu na koniec stażu. Studenci, którzy nie są w stanie zabezpieczyć lub zadowalająco zdać stażu przemysłowego, zostaną ukończeni na MSc Mechanical Engineering and Management.

Wymagany jest dowód wyniku IELTS* na poziomie 6.5, nie mniej niż 5.5 w dowolnym komponencie lub równoważne kwalifikacje akceptowane przez uniwersytet (* podjęte w ciągu ostatnich 2 lat). Studenci zagraniczni, którzy chcą ubiegać się o przyjęcie na Queen's University Belfast (i dla których angielski nie jest ich pierwszym językiem), muszą być w stanie wykazać się biegłą znajomością języka angielskiego, aby w pełni korzystać z kursu studiów lub badań. Obywatele spoza EOG muszą również spełniać wymagania imigracyjne UK Visas and Immigration (UKVI) dotyczące języka angielskiego do celów wizowych. Więcej informacji na temat wymagań dotyczących języka angielskiego dla obywateli EOG i spoza EOG można znaleźć na stronie: www.qub.ac.uk/EnglishLanguageReqs.

Aby uzyskać więcej informacji na temat finansowania i stypendiów na studia podyplomowe, odwiedź stronę http://www.qub.ac.uk/Study/PostgraduateStudy/FundingandScholarships/
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Mechanical Engineering with Management and Industrial Internship, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Zwykle stopień 2.2 z wyróżnieniem lub równoważne kwalifikacje akceptowane przez Uniwersytet w odpowiedniej dyscyplinie inżynierskiej, w tym znaczna zawartość matematyki i inżynierii na poziomie 2.2 z wyróżnieniem lub równoważnym standardzie, akceptowanym przez Szkołę.

Kandydaci posiadający stopień 2.2 z wyróżnieniem lub równoważne kwalifikacje akceptowane przez Uniwersytet w odpowiedniej dyscyplinie inżynierskiej z wynikami w kluczowych modułach poniżej standardu 2.2 z wyróżnieniem mogą być rozpatrywani indywidualnie. Tacy kandydaci będą musieli wykazać się co najmniej dwuletnim doświadczeniem zawodowym.

Pod uwagę brany będzie dyplom 2.1 z wyróżnieniem z matematyki lub fizyki lub równoważne kwalifikacje akceptowane przez Uniwersytet. Kandydaci z niestandardowymi kwalifikacjami będą rozpatrywani indywidualnie.

Uniwersytecka polityka uznawania wcześniejszego uczenia się zawiera wytyczne dotyczące oceny uczenia się przez doświadczenie (RPEL). Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę .

Rankingi Queen's University of Belfast w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 30 rankingi uniwersytetów Queen's University of Belfast

O Queen's University of Belfast

Queen's University Belfast (QUB) to instytucja publiczna, która cieszy się międzynarodową renomą przez większość czasu istnienia ośrodka edukacyjnego, co znajduje odzwierciedlenie w imponujących rankingach uniwersyteckich publikowanych przez Times Higher Education i QS. Dzięki znaczącej reputacji uniwersytetu w zakresie wybitnych badań i wyników akademickich oraz życia miejskiego w stolicy Irlandii, QUB zasługuje na uwagę każdego studenta, który ma nadzieję doskonalić się w swojej dziedzinie, a jednocześnie tworzyć miłe wspomnienia, gdy to robią.

Lista 326 kursów licencjackich i magisterskich Queen's University of Belfast - Katalog Kursów

Inżynieria mikromechaniczna MEng (Hons)
(The University of York)
- 6% 7% £28800 142 York Oncampus W pełnym wymiarze godzin