Queen's University of Belfast
Queen's University of Belfast - Queen's University of Belfast

Zakres 25-75 percentyla £25540 - £33016 £25315 - £38559 £29562 - £45197

Foundation degree in Mechanical Engineering to dwuletni kierunek oferowany przez Belfast Metropolitan College we współpracy z Queen's University Belfast. Studenci mają możliwość znalezienia zatrudnienia po ukończeniu studiów lub przeniesienia się na drugi etap studiów BEng w dziedzinie inżynierii mechanicznej na Queen's, gdzie mogą ukończyć studia z wyróżnieniem po kolejnych dwóch latach nauki. Większość produktów wytwarzanych przez człowieka jest mechaniczna lub ma części mechaniczne, a inżynierowie mechanicy pracują w praktycznie każdym rodzaju przemysłu, przy produktach tak różnorodnych, jak samochody wyścigowe, silniki odrzutowe, statki wycieczkowe, maszyny rolnicze, sprzęt sportowy i urządzenia gospodarstwa domowego. Inżynierowie mechanicy mają zatem bardzo szerokie możliwości kariery i są zatrudniani ze względu na swoją wiedzę naukową, doświadczenie w projektowaniu, umiejętności rozwiązywania problemów i świadomość biznesową.

Oceny i czas na naukę

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Dyplom Access to HE

Łącznie z matematyką.

BTEC musi dotyczyć odpowiedniego przedmiotu z oceną B na poziomie A w odpowiednim języku dla zaawansowanej ścieżki językowej studiów tłumaczeniowych. Jeśli uczniowie chcą wybrać opcję z trzema językami, co najmniej dwa muszą być zdane na poziomie A lub równoważnym.

35 punktów ogółem, w tym 5 z matematyki na poziomie wyższym.

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

w tym H2 lub powyżej z matematyki wyższej. Wymagamy również minimum H6 w wyższym angielskim lub O3 w zwykłym angielskim.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Mechanical Engineering (Foundation degree delivered at Belfast Metropolitan College, Millfield campus), FdEng. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Inżynieria mechaniczna (studia podstawowe prowadzone w Belfast Metropolitan College, kampus Millfield) FdEng

Irlandia £3155 Rok 1

.

Rankingi Queen's University of Belfast w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Queen's University of Belfast w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Inżynieria

Inżynieria

[Opublikowany 22 lipca, 2023]

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 27 października, 2023]

[Opublikowany 22 lipca, 2023]

Zobacz wszystkie 30 rankingi uniwersytetów Queen's University of Belfast

O Queen's University of Belfast

Queen's University Belfast (QUB) to instytucja publiczna, która cieszy się międzynarodową renomą przez większość czasu istnienia ośrodka edukacyjnego, co znajduje odzwierciedlenie w imponujących rankingach uniwersyteckich publikowanych przez Times Higher Education i QS. Dzięki znaczącej reputacji uniwersytetu w zakresie wybitnych badań i wyników akademickich oraz życia miejskiego w stolicy Irlandii, QUB zasługuje na uwagę każdego studenta, który ma nadzieję doskonalić się w swojej dziedzinie, a jednocześnie tworzyć miłe wspomnienia, gdy to robią.

Lista 326 kursów licencjackich i magisterskich Queen's University of Belfast - Katalog Kursów

(Queen's University of Belfast)
- - - £13866 - Belfast Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Inżynieria mechaniczna (Solihull College and University Centre) FdEng