Queen's University of Belfast
Modelowanie informacji o budynku Zarządzanie projektem Praktyka wyższego poziomu MSc
Queen's University of Belfast - Queen's University of Belfast

Kluczowe informacje o kursie

Opis kursu

Ten kurs jest prowadzony przez mieszankę pracowników akademickich i praktyków przemysłowych, wprowadzając do klasy najnowocześniejsze badania wraz z rzeczywistym doświadczeniem branżowym.

  • FINANSOWANIE / ZOBOWIĄZANIE

Ten wyższy poziom praktyk (HLA) jest w pełni finansowany przez DfE, choć liczba miejsc jest ograniczona. Kandydaci i ich pracodawcy muszą wykazać się zaangażowaniem i zapewnić wystarczającą ilość czasu, aby wziąć udział w kursie i go ukończyć.

  • O TOBIE

HLA to program pracy / nauki, więc musisz być już zatrudniony lub mieć solidną ofertę zatrudnienia od firmy z sektora budowlanego, która wspiera Twoją aplikację.

Będziesz żywo zainteresowany BIM i budownictwem cyfrowym. Możesz mieć już doświadczenie w korzystaniu z BIM - praktyczne doświadczenie z BIM nie jest konieczne do rozpoczęcia kursu, ale może być przydatne.

  • TREŚĆ KURSU

Kurs koncentruje się głównie na zarządzaniu projektami z wykorzystaniem procesu modelowania informacji o budynku, co da Ci szansę na rozwój kariery.

Uczymy zasad zarządzania projektami, jednocześnie wykorzystując modelowanie informacji o budynku.

  • ŚRODOWISKO

Jako student w niepełnym wymiarze godzin uczysz się razem z kohortą w pełnym wymiarze godzin w klasie liczącej około 30 osób wraz z osobami z takich miejsc jak Indie, Nigeria, Chiny, Wietnam i Egipt. Nasze nauczanie rozpoczyna się po południu, ponieważ wiemy, że będziesz musiał wziąć wolne w pracy, aby uczestniczyć w zajęciach.

Będziesz mieć do dyspozycji piękną nową szkołę Graduate School, a także dedykowaną salę bazową i laboratorium komputerowe w budynku Elmwood.

  • CO BĘDZIESZ ROBIĆ

Kurs ma na celu zrównoważenie teorii i praktyki - połączenie praktycznego budowania, manipulowania i zarządzania modelami, a także rozważenie umiejętności analitycznego i krytycznego myślenia na wyższym poziomie, które są związane z edukacją na poziomie magisterskim.

Należy pamiętać, że kurs ten podlega odnowieniu finansowania przez Departament Gospodarki, a kandydaci muszą pracować dla firmy z siedzibą w Irlandii Północnej.

Wymagania wstępne / Przyjęcia

Wymagany jest dowód wyniku IELTS* na poziomie 6.5, nie mniej niż 6.0 w dowolnym komponencie, lub równoważne kwalifikacje akceptowane przez uniwersytet. *Zdany w ciągu ostatnich 2 lat Studenci zagraniczni, którzy chcą ubiegać się o przyjęcie na Queen's University Belfast (i dla których angielski nie jest ich pierwszym językiem), muszą być w stanie wykazać się biegłą znajomością języka angielskiego, aby w pełni korzystać z kursu studiów lub badań. Obywatele spoza EOG muszą również spełniać wymagania imigracyjne UK Visas and Immigration (UKVI) dotyczące języka angielskiego do celów wizowych. Więcej informacji na temat wymagań dotyczących języka angielskiego dla obywateli EOG i spoza EOG można znaleźć na stronie: www.qub.ac.uk/EnglishLanguageReqs.

Aby uzyskać więcej informacji na temat finansowania i stypendiów na studia podyplomowe, odwiedź stronę http://www.qub.ac.uk/Study/PostgraduateStudy/FundingandScholarships/
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Building Information Modelling Project Management Higher Level Apprenticeship, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Zwykle stopień 2.2 z wyróżnieniem w odpowiedniej dyscyplinie, np. architekturze, inżynierii lub naukach społecznych, lub równoważne kwalifikacje akceptowane przez uniwersytet.

Kandydaci z odpowiednim doświadczeniem zawodowym będą rozpatrywani indywidualnie.

.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 czerwca 2024 roku. Zachęcamy jednak kandydatów do składania wniosków tak wcześnie, jak to możliwe. W przypadku, gdy którykolwiek z programów otrzyma dużą liczbę zgłoszeń, Uniwersytet zastrzega sobie prawo do zamknięcia portalu aplikacyjnego wcześniej niż 30 czerwca. Powiadomienia na ten temat pojawią się w portalu Direct Application Portal na stronie aplikacji programu.

Należy pamiętać, że kurs ten podlega odnowieniu finansowania przez Departament Gospodarki, a kandydaci muszą pracować dla firmy z siedzibą w Irlandii Północnej.

Koszty

Średnie koszty utrzymania studentów w UK

Czynsz £518
Woda, gaz, prąd, internet (w domu) £50
Zakupy w supermarkecie £81
Ubrania £35
Jedzenie e restauracjach £33
Alkohol £27
Jedzenie na wynos / dostawy jedzenia£30
Wyjście na miasto / rozrywka (bez alkoholu, jedzenia) £24
Wakacje i wyjazdy weekendowe £78
Transport w obrębie miasta £17
Zdrowy tryb życia / sport£20
Artykuły papiernicze/książki £13
Telefon komórkowy/internet £13
Telewizja kablowa / streaming £7
Ubezpieczenie £51
Inne £1092
Średni koszt utrzymania studenta £95

Londyn kosztuje około 34% powyżej średniej, głównie z powodu czynszu, który jest o 67% wyższy niż średnia w innych miastach. Dla studentów mieszkających w akademikach, koszty wody, gazu, elektryczności, wifi są zazwyczaj wliczone w czynsz. Studenci w mniejszych miastach, gdzie zakwaterowanie znajduje się w odległości spaceru/przejażdżki rowerem, koszty transportu są zazwyczaj znacznie niższe.

Rankingi Uniwersyteckie

Rankingi Queen's University of Belfast w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 30 rankingi uniwersytetów Queen's University of Belfast

O Queen's University of Belfast

Queen's University Belfast (QUB) to instytucja publiczna, która cieszy się międzynarodową renomą przez większość czasu istnienia ośrodka edukacyjnego, co znajduje odzwierciedlenie w imponujących rankingach uniwersyteckich publikowanych przez Times Higher Education i QS. Dzięki znaczącej reputacji uniwersytetu w zakresie wybitnych badań i wyników akademickich oraz życia miejskiego w stolicy Irlandii, QUB zasługuje na uwagę każdego studenta, który ma nadzieję doskonalić się w swojej dziedzinie, a jednocześnie tworzyć miłe wspomnienia, gdy to robią.

Lista 326 kursów licencjackich i magisterskich Queen's University of Belfast - Katalog Kursów

Gdzie ten program jest nauczany

Podobne kursy

Program Uniwersytet Saty­sfakcja studentów Bezro­botny Rezy­gnacja Czesne (Między­narodowe) Taryfa UCAS Miasto
Zarządzanie modelowaniem informacji o budynku MSc
(Middlesex University)
- - - £12500 - Londyn Online W niepełny wymiarze godzin
Modelowanie Informacji o Budynku i Transformacja Cyfrowa (BIM-DT) MSc
(University of Liverpool)
- - - £21350 - Liverpool Oncampus W niepełny wymiarze godzin
Zarządzanie modelowaniem informacji o budynku i zintegrowane dostawy cyfrowe MSc
(Middlesex University)
- - - £6100 - Londyn Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Modelowanie informacji o budynku i współpraca projektowa MSc
(University of Derby)
- - - - - Derby Oncampus W niepełny wymiarze godzin
Modelowanie informacji o budynkach i infrastrukturze (BIM) dla inteligentnej inżynierii MSc (PG)
(Cardiff University)
- - - - - Cardiff Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Modelowanie informacji o budynku Zarządzanie projektem MSc
(Queen's University of Belfast)
- - - - - Belfast Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Modelowanie informacji o budynku w projektowaniu, budowie i eksploatacji MSc
(University of the West of England)
- - - - - Bristol Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Modelowanie informacji o budynku Zarządzanie projektem Praktyka wyższego poziomu MSc
(Queen's University of Belfast)
- - - - - Belfast Oncampus W niepełny wymiarze godzin
Zarządzanie z zarządzaniem projektami MSc
(BPP University)
- - - £13500 - Manchester Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Zarządzanie biznesem międzynarodowym z zarządzaniem projektami MSc
(Kingston University)
- - - £17500 - Kingston upon Thames Oncampus W pełnym wymiarze godzin