Queen Mary University of London
Historia myśli politycznej i historia intelektualna MA
Queen Mary University of London - Queen Mary University of London

Ten MA jest międzyuczelnianym programem Uniwersytetu Londyńskiego, zarządzanym wspólnie przez University College London i Queen Mary University of London. Studia magisterskie opierają się na doświadczeniu pracowników akademickich w dziedzinie historii myśli politycznej i historii intelektualnej z wszystkich kolegiów i instytutów Uniwersytetu Londyńskiego i oferują zaawansowane szkolenie w zakresie historii intelektualnej, historii myśli politycznej i historii filozofii, obejmujące okres od świata starożytnego do XXI wieku. Studiowanie historii myśli politycznej jest istotne dla zrozumienia zmian politycznych zachodzących w dzisiejszym świecie.

Program skupia wiele wybitnych zasług związanych z instytucjami i środowiskami badawczymi zlokalizowanymi w całym Londynie, w tym z Birkbeck College (Birkbeck), Institute of Historical Research (IHR), King's College London (KCL), University College London (UCL), Queen Mary (QMUL) i Royal Holloway (RHUL).

Członkowie kadry wywodzą się z wydziałów historii, prawa, języków nowożytnych i literatury, filozofii i polityki Uniwersytetu Londyńskiego.

Program jest zarządzany przez Queen Mary, więc zarejestrujesz się jako student Queen Mary. Kiedy ukończysz program, Twój dyplom będzie wspólnym dyplomem magisterskim University of London-UCL.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować History of Political Thought and Intellectual History, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi Queen Mary University of London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 31 rankingi uniwersytetów Queen Mary University of London

O Queen Mary University of London

Queen Mary University of London (QMUL) został założony w 1989 roku w dzielnicy Mile End w Londynie. Ten Russell Group University oferuje state-of-the-art obiektów, w tym ich Advanced Molecular Imaging Services, a Barts i London Genome Centre do badań DNA, wśród wielu innych dla szerokiej gamy tematów. QMUL jest bez wątpienia doskonałą opcją dla każdego studenta, który chce realizować ścieżkę kariery w badaniach naukowych, i jest uznawany na całym świecie jako taki.

Lista 427 kursów licencjackich i magisterskich Queen Mary University of London - Katalog Kursów

Skład uczniów Queen Mary University of London

• Queen Mary University of London students talk about their experiences of Clearing
  • Undergraduate study: Engineering at Queen Mary University of London
  • Joining Queen Mary – hear from our students
  • What is the best thing about studying at Queen Mary?

Arabski i polityka MA (Hons)
(The University of Edinburgh)
64% 5% 2% £26500 197 Edynburg Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Francuski i polityka MA (Hons)