Queen Mary University of London
Metody badawcze w ochronie zdrowia online PgDip
Queen Mary University of London - Queen Mary University of London

Ten program nauki online da Ci akademickie podstawy i specjalistyczne umiejętności do prowadzenia badań w zakresie opieki zdrowotnej i badań klinicznych. Jeśli jesteś absolwentem, pielęgniarką, lekarzem lub innym pracownikiem służby zdrowia ten program jest dla Ciebie.

Dowiedz się, jak rozwijać badania w służbie zdrowia, środowiskach akademickich, kontraktowych organizacjach badawczych lub środowiskach przemysłu farmaceutycznego Zdobędziesz szczegółowy obraz złożonych i wzajemnie powiązanych działań w cyklu rozwojowym, od odkrycia do udanej komercjalizacji Zrozumienie ram prawnych regulujących prawidłowe prowadzenie badań klinicznych Naucz się stosować poznane zasady do swoich zobowiązań zawodowych Rozwiniesz umiejętności gromadzenia, rejestrowania i przekazywania informacji

Modułowa natura programu jest zaprojektowana tak, aby dopasować się do twoich potrzeb, jeśli jesteś zatrudniony w pełnym wymiarze godzin. Nauczane elementy modułów będziesz otrzymywać w trzydniowych blokach, mniej więcej co cztery do sześciu tygodni.

Dowiesz się jak zaprojektować badanie kliniczne i zdobędziesz wiedzę na temat praktycznych aspektów wczesnego rozwoju leków. Zajmiesz się etyką i regulacjami prawnymi oraz zrozumiesz, jak zarządzać danymi z badania. Zdobędziesz także szerszy obraz środowiska zarządzania zdrowiem i podejmowania decyzji w jego ramach.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Health Care Research Methods Online, PgDip. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi Queen Mary University of London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 31 rankingi uniwersytetów Queen Mary University of London

O Queen Mary University of London

Queen Mary University of London (QMUL) został założony w 1989 roku w dzielnicy Mile End w Londynie. Ten Russell Group University oferuje state-of-the-art obiektów, w tym ich Advanced Molecular Imaging Services, a Barts i London Genome Centre do badań DNA, wśród wielu innych dla szerokiej gamy tematów. QMUL jest bez wątpienia doskonałą opcją dla każdego studenta, który chce realizować ścieżkę kariery w badaniach naukowych, i jest uznawany na całym świecie jako taki.

Lista 427 kursów licencjackich i magisterskich Queen Mary University of London - Katalog Kursów

Skład uczniów Queen Mary University of London

• Queen Mary University of London students talk about their experiences of Clearing
  • Undergraduate study: Engineering at Queen Mary University of London
  • Joining Queen Mary – hear from our students
  • What is the best thing about studying at Queen Mary?

Pielęgniarstwo i profesjonalna opieka zdrowotna CertHE
(University of Wales)
- - - £13500 - Cardiff Oncampus W pełnym wymiarze godzin
(University of Bolton)