Queen Mary University of London
Patologia nowotworowa i molekularna oraz genomika online MSc
Queen Mary University of London - Queen Mary University of London

Nasz program da Ci dogłębną wiedzę na temat mechanizmów chorób i technologii molekularnych, jednocześnie rozwijając Twoją krytyczną i praktyczną wiedzę. Zdobędziesz niezbędne szkolenie, którego potrzebujesz, aby kontynuować karierę naukową. Zapewniamy również, że zdobędziesz silne umiejętności praktyczne: weźmiesz moduł umiejętności badawczych i ukończysz trzymiesięczny projekt laboratoryjny.

Nauczany przez wiodących brytyjskich ekspertów w dziedzinie onkologii - zajmujemy pierwsze miejsce w rankingu badań nad rakiem (REF 2014) Program online, więc możesz dopasować swoje studia do innych zobowiązań Poznaj zasady i zastosowania technologii molekularnych w chorobach człowieka Ukończ trzymiesięczny laboratoryjny projekt badawczy, osadzony w zespole badawczym Idealny impuls do kariery, jeśli chcesz pracować w badaniach, biotechnologii lub zrobić doktorat

Ten MSc da ci teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat nowoczesnych technologii molekularnych stosowanych w chorobach człowieka, ze szczególnym uwzględnieniem nowotworów. Nauczysz się także jak stosować i interpretować zaawansowane technologie molekularne i wykorzystywać je w patologii.

W sercu tego kursu jest nacisk na rozwój Twoich umiejętności w laboratorium, jak również wielu innych naukowych i transferowalnych umiejętności. Studiując patologię nowotworową, molekularną i genomikę wyposażysz się w narzędzia, które pozwolą Ci podążać za karierą w badaniach akademickich, zarówno w środowisku klinicznym, farmaceutycznym jak i diagnostycznym.

Będziemy trzymać cię w czołówce badań: będziesz nauczany przez wykładowców o międzynarodowej renomie, którzy prowadzą przełomowe badania w biologii nowotworów, genetyce, badaniach przesiewowych, profilaktyce i terapii, więc będziesz na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami medycznymi, aby zapobiegać i leczyć raka bardziej skutecznie.

Program ten jest realizowany przez Barts Cancer Institute, centrum doskonałości Cancer Research UK i część centrum Cancer Research UK City of London.

Jako student uczący się online, będziesz nauczany poprzez naszą platformę internetową QMplus. Będziesz miał dostęp do nagranych wykładów, demonstracji wideo, kopii slajdów i innych materiałów pomocniczych.

Możesz wchodzić w interakcje z kadrą i studentami na naszym forum internetowym, dołączać do zajęć grupowych i być częścią naszej społeczności studenckiej.

Elementy laboratoryjne tego programu są nauczane poprzez samouczki wideo.

Swój projekt laboratoryjny będziesz realizował w zatwierdzonej organizacji zewnętrznej, niezależnie od tego, czy jest to Twoje miejsce pracy, czy inna strona, z którą masz powiązania. Jako student online będziesz miał również pierwszeństwo w ubieganiu się o miejsce w jednym z naszych centrów badawczych.

Podjęcie studiów magisterskich jest zobowiązaniem i oczekuje się od ciebie, że oprócz godzin kontaktowych będziesz musiał poświęcić czas na samodzielną naukę.

Jeśli studiujesz w niepełnym wymiarze godzin, moduły, których będziesz potrzebować do ukończenia programu, będą rozłożone na dwa lata.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Cancer and Molecular Pathology and Genomics Online, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi Queen Mary University of London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Queen Mary University of London w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Medycyna i zdrowie

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 09 września, 2023]

[Opublikowany 22 marca, 2023]

Zobacz wszystkie 31 rankingi uniwersytetów Queen Mary University of London

O Queen Mary University of London

Queen Mary University of London (QMUL) został założony w 1989 roku w dzielnicy Mile End w Londynie. Ten Russell Group University oferuje state-of-the-art obiektów, w tym ich Advanced Molecular Imaging Services, a Barts i London Genome Centre do badań DNA, wśród wielu innych dla szerokiej gamy tematów. QMUL jest bez wątpienia doskonałą opcją dla każdego studenta, który chce realizować ścieżkę kariery w badaniach naukowych, i jest uznawany na całym świecie jako taki.

Lista 427 kursów licencjackich i magisterskich Queen Mary University of London - Katalog Kursów

Skład uczniów Queen Mary University of London

• Queen Mary University of London students talk about their experiences of Clearing
  • Undergraduate study: Engineering at Queen Mary University of London
  • Joining Queen Mary – hear from our students
  • What is the best thing about studying at Queen Mary?

Nauki biomedyczne (patologia komórkowa) MSc
(Manchester Metropolitan University)
- - - - - Manchester Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Diagnostyka patologii jamy ustnej MMedSci