Nottingham Trent University
Finanse i bankowość inwestycyjna MSc
Nottingham Trent University - Nottingham Trent University

Zakres 25-75 percentyla £17911 - £25024 £13492 - £22848 £16777 - £27979

Nasz kurs MSc Finance and Investment Banking nauczy Cię analizy i wyceny produktów inwestycyjnych, krytycznej analizy informacji na rynkach instrumentów pochodnych oraz zarządzania portfelem i inwestycjami.

Jako student finansów będziesz mieć dostęp do naszego wyjątkowego laboratorium biznesowego. Dzięki 12 stacjom roboczym z podwójnym ekranem, pokój daje Ci symulowane doświadczenie pracy w szybko zmieniającym się świecie akcji i handlu. Możesz uzyskać dostęp do zaawansowanych narzędzi analitycznych i danych dotyczących światowych rynków finansowych.

Nasz kurs finansów i bankowości inwestycyjnej został stworzony we współpracy z Chartered Institute of Finance (CFA). Moduły są dostosowane do własnych kwalifikacji instytucji, nad którymi możesz pracować po ukończeniu studiów. Certyfikat Chartered Financial Analyst jest w posiadaniu ponad 150 000 profesjonalistów na całym świecie. Karta ta zapewnia silne zrozumienie zaawansowanej analizy inwestycyjnej i umiejętności zarządzania portfelem w świecie rzeczywistym.

Ponieważ jesteśmy jednym z preferowanych partnerów Chartered Institute of Management Accountants (CIMA), kurs ten umożliwia naszym studentom szybszą drogę do uzyskania kwalifikacji CIMA Professional Qualification i globalnego tytułu zawodowego Chartered Global Management Accountant (CGMA). Kwalifikacja CIMA Professional Qualification jest uznawana na całym świecie za najbardziej odpowiednią globalną kwalifikację finansową do kariery w biznesie.

**Dlaczego warto wybrać ten kierunek?

• Studia dadzą Ci szerokie podstawy teoretyczne i wyposażą Cię w praktyczne umiejętności aktywnego współdziałania w świecie finansów.
  • Nacisk kładziony jest na zastosowanie wiedzy, umiejętności i technik do analizy instrumentów, uczestników i rynków w finansach międzynarodowych.
  • Ukończysz kompleksowy program rozwoju, który obejmuje krótki kurs budowania zespołu, zwykle odbywający się w Peak District.
  • Ukończysz praktyczny projekt, dając ci fantastyczną okazję do wykorzystania teorii i wiedzy; zdobyłeś, aby stworzyć znaczącą pracę. Projekty obejmują Consultancy Experience Project, Internship i Business Research Project.
  • Nauczanie i uczenie się w NTU jest oceniane na złoto przez rządowe ramy doskonałości nauczania - oznacza to, że możesz liczyć na wyjątkowe nauczanie i uczenie się, edukację, która jest naprawdę skoncentrowana na miejscu pracy, oraz fantastyczne wsparcie w klasie i poza nią.

Szkoła Biznesu Nottingham posiada zarówno akredytację EQUIS, jak i AACSB. Jesteśmy jedną z zaledwie sześciu brytyjskich szkół biznesu uznanych za mistrza PRME i uznawanych za wzór przez Zasady Odpowiedzialnego Zarządzania ONZ (PRME). NBS jest również uznawana przez Small Business Charter, ponieważ odgrywamy skuteczną rolę we wspieraniu małych firm, lokalnych gospodarek i przedsiębiorczości studentów .

W trakcie kursu stosowany jest szereg metod oceny, których wybór odzwierciedla potrzeby i wymagania różnych typów modułów. Niektóre moduły będą oceniać zdolność do współpracy w zespole, a inne będą oceniać indywidualne możliwości. Rodzaje oceny będą obejmować zarówno egzaminy, jak i prezentacje grupowe, w tym eseje, raporty, analizy finansowe, przeglądy literatury i projekty badawcze.

• (minimum of 6.0 in Writing)
    • (minimum of 6.0 in Writing)

Mamy wiele dostępnych stypendiów. Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.ntu.ac.uk/study-and-courses/postgraduate/fees-and-funding/postgraduate-scholarships.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Finance and Investment Banking, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Stopień licencjata równoważny brytyjskiemu stopniowi licencjata z wyróżnieniem (2. 2.lub wyższy) zawierający pewne dowody zdolności ilościowych; stopień licencjata wnioskodawcy powinien być w tym przedmiocie lub w przedmiocie związanym z biznesem i zarządzaniem z istotnym elementem rachunkowości i finansów; wszyscy kandydaci będą musieli wykazać zaangażowanie w przedmiot, który chcą studiować i powinni wykazać, w jaki sposób wybrany przez nich program studiów przyniesie im korzyści w przyszłej karierze; wymagane jest 1 odniesienie akademickie; kandydaci, których pierwszym językiem nie jest angielski, wymagają IELTS 6.5 z minimum 5.5 w każdym komponencie. W przypadku 2-letnich studiów magisterskich będziesz potrzebować ogólnej oceny 6.5 z minimum 6.0 w mówieniu i słuchaniu oraz 5.5 w czytaniu i pisaniu.

Rankingi Nottingham Trent University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 30 rankingi uniwersytetów Nottingham Trent University

O Nottingham Trent University

Założony w 1843 roku, Nottingham Trent University, znany również jako NTU, ma cztery oddzielne kampusy rozmieszczone w całym Nottinghamshire, z głównym City Campus znajduje się w samym sercu Nottingham. NTU jest szczególnie znany w brytyjskim środowisku akademickim za posiadanie jednych z najlepszych statystyk zatrudnienia po ukończeniu studiów z każdego uniwersytetu w Wielkiej Brytanii, z instytucją pomagającą ponad 94% swoich studentów rozpocząć pracę w wybranej dziedzinie.

Lista 368 kursów licencjackich i magisterskich Nottingham Trent University - Katalog Kursów

Skład uczniów Nottingham Trent University

• NUA campus life
  • What is it like to study at Norwich University of the Arts? - by US student Kyra Vergho