North Warwickshire and South Leicestershire College
Praca społeczna i na rzecz społeczności HND
North Warwickshire and South Leicestershire College - North Warwickshire and South Leicestershire College

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 10 o kursach Social and Community Work HND i innych kursach CAH15 na North Warwickshire and South Leicestershire College dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na CAH15.

Zakres 25-75 percentyla £26322 - £32477 £17078 - £30541 £18866 - £34301

Jeśli masz ambicję, aby wywrzeć znaczący wpływ na społeczność, kariera w pracy socjalnej i społecznej może być dla Ciebie. Pracownicy socjalni zapewniają cenne wsparcie osobom, które potrzebują pomocy w poprawie swojego życia. Możesz pracować z osobami w każdym wieku z problemami zdrowia psychicznego, dziećmi i młodzieżą pod opieką, opiekunami i osobami adoptującymi, osobami starszymi, uchodźcami, osobami ubiegającymi się o azyl lub przestępcami.

Możesz znaleźć zatrudnienie na stanowiskach związanych ze wsparciem rodziny, rozwojem społeczności, zdrowiem publicznym, planowaniem opieki, rzecznictwem i doradztwem lub rehabilitacją. Nasz HND in Social and Community Work wyposaży Cię w umiejętności z zakresu prawa, polityki i wartości w opiece zdrowotnej i społecznej, zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia oraz współpracy partnerskiej.

Będziesz także badać innowacyjne podejścia do pracy socjalnej i społecznej oraz rozwijać bardzo cenne umiejętności w praktyce skoncentrowanej na osobie.

Możliwości awansu

Ścieżki kariery po ukończeniu kursu obejmują

Praca z młodzieżą, praca z młodzieżą i społecznością lokalną, pracownik ds. wsparcia rodziny, pracownik ds. dzieci, młodzieży i rodzin.

Szereg karier we wczesnych latach / ośrodkach dla dzieci (w tym na stanowiskach starszych / kierowniczych), takich jak wymiar sprawiedliwości dla młodzieży i pracownik wsparcia.

Potencjalne kierunki studiów po ukończeniu pełnego HND obejmują:

• BA (z wyróżnieniem) Praca socjalna i społeczna, BA (z wyróżnieniem) Praca z młodzieżą
  • BA (z wyróżnieniem) Rozwój społeczności, BA (z wyróżnieniem) Praca z dziećmi, młodzieżą i rodzinami
  • BA (z wyróżnieniem) Polityka społeczna, BA (z wyróżnieniem) Psychologia
  • BA (z wyróżnieniem) Praca socjalna

Będziesz oceniany za pomocą pisemnych raportów, esejów, prezentacji, portfolio, projektów praktycznych, ocen zewnętrznych i ocen opartych na pracy.

Ten kurs nie przyjmuje zgłoszeń od studentów zagranicznych z poziomu 4.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Social and Community Work, HND. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Praca społeczna i na rzecz społeczności HND

W ramach kursu będziesz potrzebować: Teczki, długopisy, papier i podręczniki, wyraźne sprawdzenie DBS, dostęp do Internetu i komputer do nauki online. W ramach tego kursu ukończysz co najmniej 225 godzin doświadczenia zawodowego w szeregu odpowiednich środowisk społecznych lub społecznościowych. Godziny te mogą być dobrowolne lub w ramach płatnego zatrudnienia w odpowiednich ustawieniach

O North Warwickshire and South Leicestershire College

North Warwickshire and South Leicestershire College (NWSLC) to instytucja zajmująca się kształceniem ustawicznym, posiadająca cztery główne kampusy w Wielkiej Brytanii, w tym w Nuneaton, Hinckley, Harrowbrook i Wigston.

Lista 15 kursów licencjackich i magisterskich North Warwickshire and South Leicestershire College - Katalog Kursów

Skład uczniów North Warwickshire and South Leicestershire College

Całkowita liczba uczniów zapisanych na North Warwickshire and South Leicestershire College według poziomu. Rok akademicki - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022
  • The best part of attending college...