Newcastle University
Architektura, Planowanie i Krajobraz PhD
Newcastle University - Newcastle University

Oferujemy elastyczny zakres możliwości dla badań podyplomowych. Przyjmujemy propozycje MPhil i PhD w każdym temacie związanym z architekturą, planowaniem lub krajobrazem.

Oferujemy superwizje w następujących obszarach: EDUKACJA ARCHITEKTONICZNA I PLANISTYCZNA: Prowadzimy badania nad innowacyjnymi metodami nauczania, integracją teorii i praktyki oraz uczymy się od pokrewnych dyscyplin twórczych. Higher Education Funding Council for England (HEFCE) sfinansował badania nad efektywnym transferem umiejętności. Działalność ta jest wzmacniana poprzez nasze zaangażowanie w European Association for Architectural Education (EAAE); Association of European Schools of Planning (AESOP); European Council of Landscape Architecture Schools (ECLAS), w tym Le NOTRE EU Network.

NAUKI ARCHITEKTONICZNE I PROJEKTOWANIE ŚRODOWISKA: aspekty związane z projektowaniem konstrukcji i użytkowaniem budynków; badania nieniszczące; symulacja; pomiary energii; działanie na środowisko.

MIASTA I TECHNOLOGIE: zmieniające się relacje pomiędzy mediami, rozwój, planowanie i zarządzanie współczesnymi miastami; kultura i środowisko zbudowane, w tym zmiana kulturowa i transformacja środowiska zbudowanego.

HISTORIA I TEORIA DESIGNU: historia architektury; teoria architektury; kultura materialna.

EKONOMIA ŚRODOWISKOWA: ekonomia środowiskowa; wycena; ocena korzyści.

ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM: Nasze badania w tej dziedzinie obejmują planowanie środowiskowe, zarządzanie, ocenę wpływu, zrównoważony rozwój i zagadnienia Lokalnej Agendy 21.

DOM I SPOŁECZEŃSTWO: mieszkalnictwo socjalne; rozwój wspólnotowy.

TECHNOLOGIE INFORMACYJNE W BUDOWNICTWIE: wyszukiwanie informacji za pomocą komputera; systemy wyszukiwania; modelowanie produktów budowlanych z filozofią prowadzenia badań podstawowych i stosowanych aż do użytkowników końcowych.

ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU, PLANOWANIE KRAJOBRAZU, PROJEKTOWANIE KRAJOBRAZU I ZARZĄDZANIE KRAJOBRAZEM: teoria architektury krajobrazu, filozofia i etyka środowiskowa; zrównoważone planowanie, projektowanie i zarządzanie krajobrazem; historia i rozwój projektowanego i kulturowego krajobrazu.

MIĘDZYNARODOWY ROZWÓJ URBANISTYCZNY: interpretowanie i zarządzanie zmianą w różnych kontekstach miejskich; poprawa środowiska i jakości życia w miastach rozwijającego się świata.

PROCESY PLANOWANIA I POLITYKA: współczesne zagadnienia polityki i praktyki w planowaniu, rozwoju i rewitalizacji miast w kontekście rozwoju teoretycznego i doświadczeń europejskich.

ANALIZA PRZESTRZENNA: zmiany przestrzenne; statystyka przestrzenna; wykorzystanie GIS.

PROJEKTOWANIE URBANU: projektowanie i rozwój miast; kontrola projektowania; miejska przestrzeń publiczna; sztuka publiczna w miastach; znaczenie w środowisku zbudowanym; konserwacja; rewitalizacja miast; projektowanie urbanistyczne.

Więcej informacji na temat specjalizacji pracowników oraz badań prowadzonych przez Szkołę można znaleźć na stronie Szkoły Architektury, Planowania i Krajobrazu.

Studenci studiów niestacjonarnych będą przebywać w Newcastle przez pierwszy rok nauki. Po pomyślnym ukończeniu pierwszego roku możesz zdecydować się na studia w niepełnym wymiarze godzin z dala od Newcastle.

UDOGODNIENIA: Szkoła Architektury, Planowania i Krajobrazu posiada doskonałe zaplecze dydaktyczne w postaci pracowni, a nasza pracownia badawcza zapewnia przestrzeń i sprzęt dla każdego naukowca po studiach. Nasze obiekty obejmują pracownie, przestrzenie wystawowe, drukarnię, sale seminaryjne, sale IT.

• Foundation / Pathway Courses
    • Others
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Architecture, Planning and Landscape, PhD. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Newcastle University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 32 rankingi uniwersytetów Newcastle University

O Newcastle University

Założony w 1834 roku, Newcastle University znajduje się w małym mieście Newcastle upon Tyne. Mniej niż godzinę jazdy autobusem od wybrzeża, ta instytucja szkolnictwa wyższego oferuje studentom studiów licencjackich nowoczesne sale wykładowe, najnowocześniejsze laboratoria oraz przestrzenie do spotkań towarzyskich i bycia kreatywnym, takie jak ich Fine Arts Hub. Studenci studiów podyplomowych mają dostęp do własnej biblioteki, wyposażonej w system wypożyczania laptopów oraz pomoc kompetentnych bibliotekarzy, aby zapewnić studentom wszelkie środki do osiągnięcia sukcesu.

Lista 366 kursów licencjackich i magisterskich Newcastle University - Katalog Kursów

Skład uczniów Newcastle University

20355
  • Day in the Life Of A Media Student - Newcastle University
  • Advice on Applying for a Postgraduate Course at Newcastle University
  • What's it like being an International student at Newcastle University?
  • Why Study English at Newcastle University?
  • My Postgraduate Story - Studying As A Postgraduate At Newcastle University

Main Site (Newcastle)

Architektura i środowisko zbudowane PhD
(University of Huddersfield)