Nazarene Theological College
Teologia (Zaangażowanie chrześcijan w islam) PgCert
Nazarene Theological College - Nazarene Theological College

Ścieżka "Christian Engagement with Islam" oraz równoległe Dyplom lub Certyfikat Podyplomowy służą jako źródło zasobów dla misji i posługi, wspierają ciągły rozwój zawodowy i stanowią doskonałą platformę dla dalszych badań. Ponadto, studia w pełnym wymiarze godzin oraz elastyczne ścieżki w niepełnym wymiarze godzin sprawiają, że studia są dostępne dla każdego - gdziekolwiek jesteś na świecie!

Wiele z jednostek studiowanych w ramach tej ścieżki zostało opracowanych przez specjalistów z The Manchester Centre for the Study of Christianity and Islam (MCSCI) i są przez nich nauczane. Centrum jest projektem wspieranym przez Nazarene Theological College, mającym na celu stworzenie centrum doskonałości edukacyjnej w dziedzinie chrześcijaństwa i islamu. MCSCI stara się działać poprzez nauczanie, uczenie się, zaopatrywanie, wyposażanie oraz ułatwianie spotkania i refleksji na wiele sposobów.

Kurs MA in Theology (Christian Engagement with Islam) oraz równoległy kurs Postgraduate Diploma składają się z czterech jednostek kursowych. Kurs Postgraduate Certificate ma dwie jednostki kursowe. Jednostki te są zorganizowane wokół dziesięciu dwu i pół godzinnych seminariów. Seminaria prowadzone są przez specjalistów w odpowiednich dyscyplinach. Dogłębna lektura, dyskusja w grupie oraz przygotowanie pisemnych zadań są zawarte w jednostkach kursu.

Nazarene Theological College jest zatwierdzonym partnerem Uniwersytetu w Manchesterze, oferującym programy opracowane przez Nazarene Theological College, zatwierdzone przez Uniwersytet w Manchesterze i prowadzące do uzyskania nagrody.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Theology (Christian Engagement with Islam), PgCert. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

O Nazarene Theological College

Nazarene Theological College jest instytucją należącą do Uniwersytetu w Manchesterze, formalnie związaną z ewangelicznym odłamem chrześcijaństwa opartym na Kościele Nazarejczyków. Jego malowniczy podmiejski kampus znajduje się w Didsbury, w Manchesterze.

Lista 16 kursów licencjackich i magisterskich Nazarene Theological College - Katalog Kursów

Skład uczniów Nazarene Theological College

• Virtual Open Day: Stephen's Story
  • Virtual Open Day: Life at NTC