Myerscough College
Fryzjerstwo (doładowanie) BSc (Hons)
Myerscough College - Myerscough College

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 10 o kursach Farriery (Top-up) BSc (Hons) i innych kursach Nauki biologiczne na Myerscough College dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Nauki biologiczne.

Zakres 25-75 percentyla £20045 - £26356 £15868 - £25998 £19389 - £31527

Ten innowacyjny i dynamiczny kurs, prowadzony we współpracy z School of Health Sciences na University of Central Lancashire, jest dostępny, elastyczny i progresywny, a także wypełni światową niszę w edukacji w zakresie farriery. Został on zorganizowany w taki sposób, aby ułatwić zarówno rozwój osobisty, jak i zawodowy odpowiednio wykwalifikowanych kowali.

Charakter kursu, mający zarówno perspektywę teoretyczną, jak i kliniczną, wymaga dostępu do praktyki przez co najmniej 12 tygodni rocznie w czasie trwania kursu. Student będzie zobowiązany do okresowego uczęszczania do College'u na dni nauki w celu wsparcia swoich studiów.

Ponadto studenci kursu będą mieli możliwość wzięcia udziału w kursie Train the Training Farrier Award (TTFA) jako bezpłatnej dodatkowej kwalifikacji między pierwszym a drugim rokiem programu (jeśli nie studiowali tego podczas kursu Dip HE Farriery), co zwiększy ich umiejętności trenerskie i mentorskie oraz zachęci ich do zostania zatwierdzonymi szkoleniowymi kowalami (ATF).

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Kandydaci, dla których angielski jest drugim językiem, muszą być w stanie wykazać się dowodem zdania egzaminu International English Language Testing System na poziomie 6.0 (z wynikiem w żadnym z komponentów nie niższym niż 5.5) lub równoważnym.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Farriery (Top-up), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Fryzjerstwo (doładowanie) BSc (Hons)

Anglia £1250
Irlandia Północna £1250
Szkocja £1250
Walia £1250
Channel Islands £1250
EU £1250

Dodatkowe koszty związane z przedmiotami niezbędnymi do ukończenia kursu obejmują: zakwaterowanie podczas okresów nauki w Myerscough College - cena zakwaterowania zależy od miejsca, w którym student zdecyduje się zatrzymać, długości pobytu i tego, z jakim wyprzedzeniem dokona rezerwacji. Dostęp do szerokopasmowego Internetu i komputera.

Dodatkowe koszty związane z możliwościami i przedmiotami, które są opcjonalne dla kursu, obejmują: książki - około 120 GBP. Studenci otrzymają listę lektur dla każdego studiowanego modułu. Decyzja o zakupie jakichkolwiek książek pozostaje w gestii studenta i żadne książki nie są uważane za niezbędne.

Nie jesteśmy w stanie zaoferować kursów Blended Learning studentom spoza UE. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się bezpośrednio z Centrum Uniwersyteckim.

O Myerscough College

Myerscough College to instytucja oferująca zarówno kształcenie ustawiczne, jak i wyższe, znajdująca się w angielskiej wiosce Bilsborrow w hrabstwie Lancashire. Studenci mogą spodziewać się kursów zorientowanych na tematykę lądową, w różnych formatach nauki, takich jak pełny etat, niepełny etat, a nawet online dla tych, którzy nie mają wystarczająco dużo wolnego czasu, aby poświęcić się standardowym kursom.

Lista 48 kursów licencjackich i magisterskich Myerscough College - Katalog Kursów

Skład uczniów Myerscough College

• A Day in the Life at Myerscough College

Preston Campus