Middlesex University
Zarządzanie systemami informacji biznesowej MSc
Middlesex University - Middlesex University

Business Information Systems Management MSc Poniżej znajdują się opinie 45 absolwentów o poszczególnych kursach na Middlesex University w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Kształcenie Nauczycieli w UK.

Wynagrodzenie absolwentów Kształcenie Nauczycieli

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Kształcenie Nauczycieli na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £27000 - £32000 £21000 - £29000 £22500 - £35500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Kształcenie Nauczycieli (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £24888 - £29177 £18792 - £27897 £20130 - £32846

Od raportów o przychodach i danych o klientach po dane liczbowe wykorzystywane do prognozowania sprzedaży i analizowania trendów, użyteczna wiedza, którą organizacje mogą uzyskać z systemów informatycznych, jest praktycznie nieograniczona. Eksperci, którzy potrafią inteligentnie i kreatywnie korzystać z technologii, aby dodać wartość do biznesu, łącząc umiejętności techniczne ze zrozumieniem potrzeb organizacji, są bardzo poszukiwani. Ten kurs ma na celu zaspokojenie tego popytu.

Bliskie powiązania uniwersytetu z przemysłem pozwoliły nam opracować wysoce praktyczny kurs, koncentrujący się na umiejętnościach, których oczekują pracodawcy. Współpracujemy z takimi firmami jak Microsoft i Siemens, a także jesteśmy lokalną akademią Cisco i partnerem uniwersyteckim Xilinx - co oznacza, że będziesz mieć dostęp do najnowszego sprzętu i będziesz mógł korzystać ze specjalistycznych materiałów dydaktycznych i warsztatów. Będziesz zachęcany do nauki, odkrywania i pracy w naszym wielokrotnie nagradzanym centrum technologicznym i jego specjalistycznych laboratoriach sieciowych, programowych, cyfrowych i bezprzewodowych wyposażonych w standardowe oprogramowanie i sprzęt. Wszystkie sesje będą prowadzone online.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Business Information Systems Management MSc w Middlesex University

75% Zawody związane z usługami ochronnymi
5% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa
5% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji

Będziesz oceniany poprzez egzaminy, projekt badawczy i inne zadania, w tym prace badawcze i rozszerzone streszczenia, eseje, raporty, krytyczne analizy zagadnień badawczych, ćwiczenia z baz danych, plakaty, prezentacje i zadania studium przypadku. Niektóre oceniane prace będą wykonywane w grupach i będziesz otrzymywać regularne informacje zwrotne na temat wszystkich prac. Wszystkie oceny odbędą się online w roku akademickim 2020/21, a wszyscy prowadzący moduły mają bogate doświadczenie w ustalaniu, moderowaniu, wspieraniu i ocenianiu e-oceny.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6.5

Z co najmniej 6.0 w każdym elemencie

TOEFL (iBT) 87

Co najmniej 21 punktów z rozumienia ze słuchu i pisania, 22 punkty z mówienia i 23 punkty z czytania

PTE Academic 58

Zdobądź co najmniej 51 punktów we wszystkich komponentach

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Business Information Systems Management, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Zwykle wymagamy absolwentów z wyróżnieniem 2:2 lub równoważnymi kwalifikacjami z odpowiedniego przedmiotu.

Bierzemy również pod uwagę kandydatów z innymi odpowiednimi kwalifikacjami

Osoby bez formalnych kwalifikacji muszą wykazać się co najmniej trzyletnim odpowiednim doświadczeniem zawodowym i zdolnością do studiowania na poziomie podyplomowym.

.

Mamy spersonalizowane podejście do rekrutacji, w ramach którego składamy uczciwe, ale aspiracyjne oferty naszym kandydatom. Uważamy, że ważne jest, abyś nadal mierzył wysoko i osiągał świetne wyniki. Jeśli nie osiągniesz oczekiwanych wyników, przy podejmowaniu ostatecznej decyzji weźmiemy pod uwagę nie tylko Twoje kwalifikacje. Weźmiemy pod uwagę wszelkie bariery, jakie mogłeś napotkać w nauce, zwłaszcza potencjalne zakłócenia spowodowane koronawirusem, Twoje osiągnięcia w innych obszarach i Twoje osobiste oświadczenie. W Middlesex zawsze staramy się być jak najbardziej elastyczni. Jesteśmy dumni z tego, jak dostrzegamy potencjał w naszych kandydatach i wspieramy ich, aby odnieśli sukces w przyszłości.

Czesne Zarządzanie systemami informacji biznesowej MSc

Channel Islands £70
EU £101
Anglia £70
Irlandia Północna £70
Szkocja £70
Walia £70
Międzynarodowa £101

.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi Middlesex University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Middlesex University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Informatyka

Informatyka

[Opublikowany 26 października, 2022]

Zobacz wszystkie 25 rankingi uniwersytetów Middlesex University

O Middlesex University

Założona w 1973 roku, Middlesex University znajduje się na obrzeżach Londynu, około 40 minut drogi metrem. Uniwersytet jest znany z przyciągania dużej liczby międzynarodowych studentów każdego roku, co czyni go zróżnicowane doświadczenie dla wszystkich zaangażowanych. Jeśli chodzi o działania na terenie kampusu, wnioskodawcy mogą spodziewać się znaleźć nagradzanego Student Union, który idzie na dodatkową milę, jeśli chodzi o organizowanie wydarzeń wokół kampusu, które łączą ludzi.

Lista 263 kursów licencjackich i magisterskich Middlesex University - Katalog Kursów

Skład uczniów Middlesex University

• How You Learn | Middlesex University
  • What I Love About Studying | Middlesex University