Manchester Metropolitan University
Master of Business Administration (MBA) (Global Online) MBA
Manchester Metropolitan University - Manchester Metropolitan University

Master of Business Administration (MBA) jest uznawany na całym świecie i jest uważany za jedną z najbardziej prestiżowych kwalifikacji w świecie biznesu. Jeśli szukasz wysokiej rangi stanowiska w biznesie, ten wymagający i prowokujący do myślenia program został zaprojektowany, aby wyostrzyć twoje zdolności przywódcze i dać ci praktyczne umiejętności, teorię i zrozumienie miejsca pracy, aby rozwinąć twoją karierę. Kurs jest prowadzony przez potrójnie akredytowaną szkołę biznesu. Decydując się na ukończenie MBA z nami, decydujesz się na studia w jednej z najlepszych szkół biznesu na świecie, uznawanej na arenie międzynarodowej za doskonałość w nauczaniu i badaniach.

Rocznie odbywa się sześć naborów na ten kurs, z programami rozpoczynającymi się w styczniu, marcu, maju, lipcu, wrześniu i listopadzie.

Cechy i korzyści z kursu

Potrójna akredytacja - Jesteśmy potrójnie akredytowaną szkołą biznesu, z prestiżowymi akredytacjami EQUIS, AACSB i AMBA, co plasuje nas wśród najlepszych szkół biznesu na świecie.

Globalnie akredytowany - Bezstronne organizacje zawodowe uważają, że nasz program MBA jest jednym z najlepszych, dlatego też jest w pełni akredytowany przez AMBA.

Bądź na czele myśli biznesowej - Dzięki nauczaniu ekspertów, które jest oparte na najnowszych badaniach, zdobędziesz wiedzę z pierwszej ręki na temat istotnych kwestii międzybranżowych, które pomogą Ci rozwinąć swoją karierę i zwiększyć potencjał zarobkowy.

Studiuj po swojemu - Global Online został zaprojektowany tak, aby pomóc Ci osiągnąć stopień MBA bez robienia przerwy w karierze: od szybkiego i łatwego procesu aplikacji, możliwości rozpoczęcia studiów w sześciu różnych punktach wejściowych w ciągu roku, do wyboru płacenia za każdą jednostkę, którą studiujesz. Nasz elastyczny format studiów został zaprojektowany tak, aby odpowiadał studentom z różnych stref czasowych i oferuje możliwość oglądania seminariów w czasie, który Ci odpowiada.

Rozwijaj swoją światową sieć kontaktów zawodowych - Poprzez nasze seminaria online z tutorami i rówieśnikami, będziesz regularnie współpracować z profesjonalistami biznesowymi z całego świata, nawiązując bezcenne kontakty branżowe, które mogą otworzyć drzwi teraz i w przyszłości.

Bądź wspierany na każdym kroku - Jesteśmy dumni z doświadczenia naszych studentów w studiowaniu. Jako student Global Online MBA zostanie Ci przydzielony dedykowany Student Success Advisor. Będzie on dopingował Cię z boku, dopilnuje, abyś dotrzymał ważnych terminów i pomoże Ci w pełni wykorzystać czas spędzony z nami.

• All other courses
    • Foundation / Pathway Courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Master of Business Administration (MBA) (Global Online), MBA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Manchester Metropolitan University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 32 rankingi uniwersytetów Manchester Metropolitan University

O Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University jest instytucją finansowaną ze środków publicznych i został założony w 1970 roku w mieście Manchester. Położony w samym sercu miasta, studenci mogą w pełni korzystać z bycia mniej niż dziesięć minut spacerem od centrum miasta. Akademicko, uniwersytet oferuje wszystkie z najbardziej popularnych programów Liberal Arts, ale także kilka rzadziej widzianych przedmiotów, takich jak kryminologia i socjologia. Studenci mogą cieszyć się prywatnością i spokojem na siódmym piętrze uniwersytetu, które jest w całości przeznaczone dla studiów podyplomowych i doktoranckich.

Lista 278 kursów licencjackich i magisterskich Manchester Metropolitan University - Katalog Kursów

Skład uczniów Manchester Metropolitan University

• What to Expect on Arrivals Day: Birley
  • #McrMetUni Open Day: Welcome