Manchester Metropolitan University
Praktyka zdrowotna i opiekuńcza (Nursing Associate) FdSc
Manchester Metropolitan University - Manchester Metropolitan University

Health and Care Practice (Nursing Associate) FdSc Poniżej znajdują się opinie 40 absolwentów o poszczególnych kursach na Manchester Metropolitan University w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Pielęgniarstwo i opieka zdrowotna (ogólnie) w UK.

Zakres 25-75 percentyla £26984 - £34795 £21490 - £34158 £22442 - £37397

Jak walczyć z rosnącym poziomem otyłości u dzieci? Czy powinniśmy używać aplikacji do diagnozowania i leczenia pacjentów? Jakich usług będziemy potrzebować, aby poradzić sobie ze starzejącą się populacją?

Opieka zdrowotna i społeczna ewoluuje w naszym nowoczesnym społeczeństwie. Obserwujemy wiele zmian w sposobie funkcjonowania naszych systemów opieki zdrowotnej, od decentralizacji w Greater Manchester po integrację usług opieki zdrowotnej i społecznej, a także wprowadzenie nowej roli pielęgniarki w Anglii.

Ten ekscytujący kurs zapewni Ci zarówno kwalifikacje akademickie, jak i zawodowe, które dają wstęp do szeregu karier w pielęgniarstwie. Kurs przygotuje Cię do roli współpracownika pielęgniarskiego, który ma na celu uzupełnienie zarejestrowanych pielęgniarek.

Kurs pielęgniarski oferuje nowe ścieżki do zarejestrowanych ról pielęgniarskich i skrócony wstęp na studia pielęgniarskie z wyróżnieniem.

Zaprojektowaliśmy ten dwuletni kurs, aby pomóc Ci rozwinąć praktyczne umiejętności i techniki kliniczne (takie jak pomiar ciśnienia krwi), których będziesz potrzebować do pracy w placówkach opieki zdrowotnej lub społecznej, a także pewność siebie, aby pracować jako część większego zespołu.

Możesz ćwiczyć niektóre umiejętności kliniczne wraz ze studentami naszego kursu BSc (Hons) Adult Nursing, w naszym Clinical Simulation Suite. Będziesz także pracować z nimi nad symulowanymi scenariuszami, które tam tworzymy, takimi jak opieka nad ciężko chorym pacjentem. To fantastyczny sposób, aby nauczyć się działać w zespole i poznać sposoby, w jakie będziesz współpracować z pielęgniarkami, aby wspierać pacjentów.

Cechy i korzyści

• Doświadczenie uniwersyteckie** Doświadcz bycia pełnoetatowym studentem uniwersytetu wraz z innymi studentami.
  • Doświadczenie w prawdziwym świecie** Szeroki zakres możliwości odbycia stażu i symulacji.
  • Zbuduj swoją pewność siebie-** Nauczysz się umiejętności klinicznych wraz z naszymi studentami pielęgniarstwa, aby pomóc Ci rozwinąć pewność siebie w pracy w zespole.
  • Wsparcie dla studentów** Szeroki zakres inicjatyw wspierających, w tym nagrania wykładów, samouczki i sesje drop-in - zarówno osobiście, jak i online.
  • Doświadczenie w nauczaniu** Uczy Cię zespół akademicki, który pracował jako praktykujące pielęgniarki, pielęgniarki środowiskowe lub ratownicy medyczni.
  • Jako absolwent możesz kontynuować naukę i podjąć skrócony 18-miesięczny kurs: BSc (Hons) Adult Nursing lub BSc (Hons) Mental Health Nursing.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

• All other courses
    • Foundation / Pathway Courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Health and Care Practice (Nursing Associate), FdSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Manchester Metropolitan University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 30 rankingi uniwersytetów Manchester Metropolitan University

O Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University jest instytucją finansowaną ze środków publicznych i został założony w 1970 roku w mieście Manchester. Położony w samym sercu miasta, studenci mogą w pełni korzystać z bycia mniej niż dziesięć minut spacerem od centrum miasta. Akademicko, uniwersytet oferuje wszystkie z najbardziej popularnych programów Liberal Arts, ale także kilka rzadziej widzianych przedmiotów, takich jak kryminologia i socjologia. Studenci mogą cieszyć się prywatnością i spokojem na siódmym piętrze uniwersytetu, które jest w całości przeznaczone dla studiów podyplomowych i doktoranckich.

Lista 278 kursów licencjackich i magisterskich Manchester Metropolitan University - Katalog Kursów

Skład uczniów Manchester Metropolitan University

• #McrMetUni Open Day: Welcome
  • International Students: Living and Studying in Manchester