Liverpool Institute for Performing Arts
Teatr i projektowanie przedstawień BA (Hons)
Liverpool Institute for Performing Arts - Liverpool Institute for Performing Arts

Theatre and Performance Design BA (Hons) Poniżej znajdują się opinie 20 absolwentów o poszczególnych kursach na Liverpool Institute for Performing Arts w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Dramat i teatr w UK.

Wynagrodzenie absolwentów Dramat i teatr

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Dramat i teatr na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £12000 - £23000 £13000 - £22500 £16000 - £30500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Dramat i teatr (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £20903 £17931 £21753
Zakres 25-75 percentyla £17825 - £24915 £12598 - £22386 £15916 - £27274

Ten wysoce praktyczny kurs pozwoli Ci rozwinąć swoje umiejętności jako kreatywnego projektanta przedstawień.

Pracując nad naszym obszernym programem występów publicznych, staniesz się wszechstronnym praktykiem, który czuje się równie dobrze w projektowaniu dla teatru, filmu i telewizji, tańca, muzyki i występów site-specific. Nasze podejście pozwala Ci stworzyć własną ścieżkę kariery i stworzyć atrakcyjne CV i portfolio, które odpowiada Twoim ambicjom.

Liczba miejsc dostępnych każdego roku: 20

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Theatre and Performance Design BA (Hons) w Liverpool Institute for Performing Arts

30% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
15% Specjaliści w dziedzinie nauczania
10% Zawody artystyczne, literackie i medialne
10% Zawody związane ze sprzedażą
10% Specjaliści nauk przyrodniczych i społecznych
5% Zawody związane z obsługą klienta
5% Zawody podstawowe
5% Specjaliści do spraw finansów
0% Specjaliści ds. jakości i regulacji
0% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii

Oceny i czas na naukę

Jesteś stale oceniany za swoją praktyczną pracę i wkład w projekty - zarówno za proces pracy, jak i zrealizowany projekt. Istnieje praca pisemna w formie oceny pracy praktycznej i końcowego projektu badawczego pod koniec trzeciego roku, kiedy badasz wybrany przez siebie obszar. **Praktyczny/pisemny stosunek pracy** **80% zadań praktycznych / 20% zadań pisemnych**

Minimalna wymagana taryfa UCAS

Minimum of five GCSEs grade C (these should normally include Maths and English Language). For applicants taking the reformed GCSE qualifications, we will consider the new grade 4 as being equivalent to a grade C. We normally expect applicants to successfully complete a Foundation Studies course in Art and Design or an equivalent course at pre-degree level. Some may be admitted directly after their Level 3 qualifications but will need to demonstrate more substantial experience in art and design, including relevant theatre design experience. Minimum of 64 UCAS points is normally required. This equates to: * Two A-Levels at grade C. All A-Level subjects accepted excluding General Studies. Points from AS and Key Skills are not counted * BTEC Extended Diploma – Merit, Pass, Pass * BTEC Diploma – Merit, Merit We accept all equivalent UK and overseas qualifications including Advanced Diplomas, Irish Leaving Certificate, Scottish Highers, European, International and Welsh Baccalaureate, Abitur, Vitnemål and SAT/ACT.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Theatre and Performance Design, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Teatr i projektowanie przedstawień BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1
EU £19500 Rok 1
Międzynarodowa £19500 Rok 1

O Liverpool Institute for Performing Arts

Liverpool Institute for Performing Arts (LIPA) to uczelnia muzyczna, taneczna i aktorska założona przez Marka Featherstone'a-Witty'ego oraz Paula McCartneya. Studenci mają tu dostęp do wszystkich udogodnień, jakich mogą potrzebować, takich jak najnowocześniejsze studia nagrań audio, George Harrison Workshop Studio, Sennheiser TV Studio i wiele innych. LIPA nie wydaje dyplomów uniwersyteckich, ale przyznaje swoim absolwentom "Companionships".

Lista 14 kursów licencjackich i magisterskich Liverpool Institute for Performing Arts - Katalog Kursów

Skład uczniów Liverpool Institute for Performing Arts

Całkowita liczba uczniów zapisanych na Liverpool Institute for Performing Arts według poziomu. Rok akademicki 2021/22 - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022
  • Feel At Home
  • LIPA in One Word
  • Management students discuss why they decided to study at LIPA.

Dramat i produkcja BA (Hons)
(University of the Highlands and Islands)
- - - £13980 £14988 - Inverness Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Rachunkowość i finanse oraz teatr muzyczny (z rokiem założycielskim) BA (Hons)