Liverpool Hope University
Teologia, Filozofia & Religia MA
Liverpool Hope University - Liverpool Hope University

W czasach, gdy kwestie teologii, filozofii i religii ciągną się w podzielonych kierunkach, Masters in Theology, Philosophy and Religion oferuje wyjątkową interdyscyplinarną możliwość zbadania istotnych pytań dotyczących naszych zróżnicowanych warunków ludzkich.

Ten innowacyjny MA czerpie z naszej międzynarodowej sławy ekspertyzy badawczej. Będzie rozwijać zrozumienie istotnych kwestii z dwóch innowacyjnych perspektyw. Po pierwsze, twórcze skupienie się na hermeneutyce - interpretacji tekstów - poprzez podejście teologiczne, krytyczne i filozoficzne. Po drugie, globalne podejście z refleksyjnym filozoficznym i teologicznym naciskiem na dewocyjną i duchową mądrość tradycji chrześcijańskich, żydowskich, islamskich, afrykańskich i indiańskich.

Będziesz badał tak istotne tematy jak: byt i nicość; Bóg i Absolut; dusza, jaźń i inność; zło i cierpienie; etyka i estetyka; mistyka i apofatia. We wszystkich tych obszarach będziesz zachęcany do kwestionowania sztywnych granic pomiędzy teologią, duchowością i filozofią.

Poprzez swoje studia pogłębisz swoje krytyczne zrozumienie sposobów, w jakie teksty i idee krytycznie odzwierciedlają i kształtują tradycje mądrości, a nie oderwane intelektualne dociekania. Takie podejście potwierdza ideę, że teologia artykułuje racjonalne struktury znaczenia w takim samym stopniu, jak filozofia leży u podstaw holistycznego "sposobu życia".

• At least 6.0 in Reading and Writing
    • 6.0 in Reading and Writing and no individual score lower than 5.5
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Theology, Philosophy & Religion, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Liverpool Hope University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 8 rankingi uniwersytetów Liverpool Hope University

O Liverpool Hope University

Liverpool Hope University, znany również jako Hope, został założony w 1844 roku w podmiejskiej scenerii miasta Liverpool. Hope jest formalnie powiązany z religią chrześcijańsko-ekumeniczną i zapewnia miejsca do praktykowania swojej wiary, w tym budynek EDEN i Hope Chapel. Kandydaci mogą oczekiwać, że znajdą tu 12 ośrodków badawczych, 2 nowoczesne biblioteki z kompetentnymi bibliotekarzami oraz wszystkie udogodnienia na miejscu, których oczekujesz jako student. Kiedykolwiek będziesz potrzebował trochę czasu z dala od kampusu w swoim wolnym czasie, tętniące życiem centrum Liverpoolu jest oddalone o 40 minut jazdy autobusem.

Lista 1258 kursów licencjackich i magisterskich Liverpool Hope University - Katalog Kursów

Skład uczniów Liverpool Hope University

• Student Life at Liverpool Hope
  • Liverpool: a students' view
  • History and Politics at Liverpool Hope University
  • Teacher Training at Liverpool Hope University
  • Law at Liverpool Hope University
  • 1. Why study Education at Liverpool Hope University?

Filozofia europejska z językiem hiszpańskim MA (Hons)
(University of Dundee)
88% 5% 5% £20900 180 Dundee Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Filozofia i język rosyjski MA (Hons)