Liverpool Hope University
Muzyka Krajowa nagroda za koordynację SEN (online) PgCert
Liverpool Hope University - Liverpool Hope University

Ten Postgraduate Certificate ma na celu umożliwienie SENCos i aspirującym SENCos zdobycie pewności siebie potrzebnej do strategicznego prowadzenia programu SEND w ich środowisku. Poprzez krytyczną refleksję uczestnicy programu rozważą, w jaki sposób SENCo może współpracować ze starszymi kolegami, zarządcami i szerszą społecznością szkolną, by zmniejszyć bariery w uczestnictwie i nauce uczniów.

• Obowiązkowa kwalifikacja, którą wszyscy nowo wykwalifikowani SENCos muszą zdobyć w ciągu trzech lat od mianowania, pracując w utrzymywanych szkołach ogólnodostępnych, akademiach i szkołach bezpłatnych.

• Spełnia wymagania Kodeksu Praktyk SEN (2015 sekcja 6.86).

• Dostarcza aktualnej wiedzy doświadczonym SENCOS i aspirującym SENCOS, pokazując zaangażowanie w ciągły rozwój zawodowy.

• Dwa moduły, które składają się na tę nagrodę, dają po 30 punktów na poziomie magisterskim, które mogą być wykorzystane do uzyskania tytułu magistra edukacji.

• Ucz się z domu dzięki naszej elastycznej nauce online, która pozwala Ci zaplanować naukę w zależności od innych obowiązków, zapewniając wysokiej jakości specjalistyczną edukację SEND dostosowaną do Twojego stylu życia.

Przegląd programu nauczania

Moduł 1: Profesjonalna wiedza i zrozumienie roli SENCo Wspólnie przeanalizujemy kontekst legislacyjny dotyczący SEN i pomożemy Ci rozwinąć praktyczną wiedzę na ten temat, abyś mógł odnieść sukces w roli SENCo. Pomoże to rozwinąć twoją wiedzę na temat teorii efektywnego przywództwa i praktyki, wraz z twoim zrozumieniem i zaangażowaniem w aktualną politykę, kontekst prawny i zawodowy. Pod koniec modułu rozwiniesz swoje możliwości w zakresie identyfikacji, oceny i opieki nad dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Treść

Kontekst ustawowy i regulacyjny dla SEN i równości osób niepełnosprawnych oraz implikacje dla praktyki w Twojej szkole/placówce pracy. Zasady i praktyka przywództwa w różnych kontekstach. Jak SEN i niepełnosprawność wpływają na uczestnictwo i uczenie się uczniów. Strategie poprawy wyników uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych i/lub niepełnosprawnych.

Moduł 2: Prowadzenie i Koordynacja Przepisów SEND Moduł ten skupia się na tym, w jaki sposób można tworzyć efektywne partnerstwa, aby zaspokoić potrzeby dzieci i młodzieży oraz ich rodzin. Poruszane tematy pomogą Ci zidentyfikować i wykorzystać wiedzę, umiejętności i wartości wymagane do skutecznego komunikowania się z różnymi interesariuszami. Zbadasz wykorzystanie danych, systemów i zewnętrznych źródeł wsparcia oraz ich wpływ na Twoją profesjonalną praktykę.

Treść

Współpracuj strategicznie ze starszymi kolegami i gubernatorami. Prowadzi, rozwija i, tam gdzie to konieczne, stawia wyzwania starszym liderom, kolegom i gubernatorom. Krytycznie oceniać dowody dotyczące uczenia się, nauczania i oceniania w odniesieniu do uczniów ze SPE. Rozwijać, wdrażać, monitorować i ewaluować systemy.

Ocena NASENCo jest osiągane poprzez wypełnianie zadań pisemnych oraz e-portfolio. E-portfolio jest tworzone poprzez refleksję nad dotychczasową praktyką zawodową, istniejącymi dokumentami, które w naturalny sposób pojawiłyby się w twoim środowisku oraz refleksję nad zadaniami akademickimi.

Dostarczanie Oba moduły będą realizowane w niepełnym wymiarze godzin, poprzez naukę online, w tym:

• Refleksyjne uczenie się, które pozwoli ci zdobyć wiedzę i zrozumienie roli SENCo/ Aspirującego SENCo.

• Udział w webinariach online.

• Dostęp do obszernej Biblioteki Uniwersytetu Liverpool Hope, w tym do e-booków i kolekcji czasopism.

• Akademickie wsparcie tutorskie poprzez zoom i email.

• Internetowe fora dyskusyjne z nauczycielami akademickimi i innymi studentami

• Refleksja oparta na praktyce.

• Wsparcie online od Liverpool Hope University, w tym wsparcie IT i wsparcie biblioteczne.

Przeczytaj studium przypadku kursu NASENCo, aby zobaczyć, jak ten kurs może pomóc ci w twojej karierze.

• At least 6.0 in Reading and Writing
    • 6.0 in Reading and Writing and no individual score lower than 5.5
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować National Award for SEN Coordination (Online), PgCert. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Liverpool Hope University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 8 rankingi uniwersytetów Liverpool Hope University

O Liverpool Hope University

Liverpool Hope University, znany również jako Hope, został założony w 1844 roku w podmiejskiej scenerii miasta Liverpool. Hope jest formalnie powiązany z religią chrześcijańsko-ekumeniczną i zapewnia miejsca do praktykowania swojej wiary, w tym budynek EDEN i Hope Chapel. Kandydaci mogą oczekiwać, że znajdą tu 12 ośrodków badawczych, 2 nowoczesne biblioteki z kompetentnymi bibliotekarzami oraz wszystkie udogodnienia na miejscu, których oczekujesz jako student. Kiedykolwiek będziesz potrzebował trochę czasu z dala od kampusu w swoim wolnym czasie, tętniące życiem centrum Liverpoolu jest oddalone o 40 minut jazdy autobusem.

Lista 1258 kursów licencjackich i magisterskich Liverpool Hope University - Katalog Kursów

Skład uczniów Liverpool Hope University

• Student Life at Liverpool Hope
  • 1. Why study Education at Liverpool Hope University?
  • Liverpool: a students' view
  • History and Politics at Liverpool Hope University