Leeds City College
Fotografia (doładowanie) BA (Hons)
Leeds City College - Leeds City College

Mediana wynagrodzeń £20933 £18108 £21051
Zakres 25-75 percentyla £18375 - £24906 £13095 - £22569 £15928 - £26889

Przejdź od studenta do pracującego profesjonalisty, umacniając swoją wiedzę fotograficzną, korzystając z wglądu w branżę, aby kierować trajektorią kariery w kierunku własnej specjalizacji. Nasze studia licencjackie z fotografii (z wyróżnieniem) pozwolą Ci udoskonalić swoje umiejętności i rozwinąć karierę fotografa w różnych kontekstach.

Nasz program uzupełniający obejmuje studia akademickie w celu kontekstualizacji Twojej praktycznej pracy. Skoncentrujesz się na swoim specjalistycznym obszarze, aby przeprowadzić osobisty projekt fotograficzny, który odzwierciedla i reprezentuje Ciebie jako fotografa. Zbudujesz także profesjonalną sieć i poznasz praktykę zawodową i fotograficzną, aby przejść bezpośrednio do branży.

W trakcie kursu będziesz zachęcany do rozwijania własnej praktyki zawodowej i podejmowania nowych doświadczeń, odkrywania nowych możliwości kulturalnych i zatrudnienia. Nasi studenci odwiedzili już takie miasta jak Londyn, Paryż, Budapeszt, Berlin i Nowy Jork. Ponadto możesz czerpać inspirację od lokalnych artystów w dzielnicy kulturalnej Leeds.

Twój końcowy praktyczny projekt fotograficzny zostanie wystawiony na zewnątrz, wprowadzając Cię na lokalną scenę artystyczną. Spotkasz również gościnnych prelegentów z różnych gatunków fotograficznych, takich jak Pippa Oldfield, Tessa Bunney, Danny North i Juno Calypso.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Photography (Top-Up) BA (Hons) w Leeds City College

50% Zawody związane ze sprzedażą
15% Specjaliści od mediów
10% Specjaliści projektowania stron internetowych i multimediów
10% Bibliotekarze i pokrewni specjaliści
10% Zawody podstawowe

Będziesz oceniany w różnych trybach. Będzie się to różnić w zależności od stylu modułu, oczekuje się, że podejmiesz pracę pisemną w formie blogów, zeszytów ćwiczeń i esejów. Prezentacje i przeglądy portfolio, wraz z praktycznymi zgłoszeniami.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Photography (Top-Up), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Fotografia (doładowanie) BA (Hons)

Opłaty są naliczane za rok akademicki

Istnieją dodatkowe koszty związane z praktycznymi elementami tego programu, które mogą obejmować:

Film i papier fotograficzny

Koszty druku

Obramowanie i wyświetlanie pracy

Opcjonalne wycieczki i wizyty

Koszty te będą zależeć od charakteru pracy, którą wykonujesz, jednak oczekuje się, że pokryjesz koszty produkcji projektów fotograficznych.

O Leeds City College

Leeds City College jest największym ośrodkiem kształcenia ustawicznego w angielskim mieście Leeds, gdzie około 25 000 studentów zdobywa kwalifikacje na poziomie A-level, BTEC i zawodowym. Kolegium realizuje swoje programy w trzech kampusach: Printworks, Park Lane i Quarry Hill, a każda z tych lokalizacji zapewnia specjalistyczne udogodnienia oraz żywe i zróżnicowane międzynarodowo środowisko nauczania.

Lista 44 kursów licencjackich i magisterskich Leeds City College - Katalog Kursów

Skład uczniów Leeds City College

• Leeds City College Student Life
  • Creative Media | Leeds City College