Leeds Beckett University
Doradztwo terapeutyczne (doładowanie) BSc (Hons)
Leeds Beckett University - Leeds Beckett University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 180 o kursach Therapeutic Counselling (Top-Up) BSc (Hons) i innych kursach turystyka, transport i podróże na Leeds Beckett University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na turystyka, transport i podróże.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Mediana wynagrodzeń £22910 £20830 £24369
Zakres 25-75 percentyla £19839 - £26189 £16042 - £26488 £18552 - £31827

Jeśli pracujesz jako doradca, ten kurs kształcenia na odległość pozwoli Ci kontynuować rozwój zawodowy i uzupełnić kwalifikacje do stopnia .

Uczenie się na odległość z obecnością na żywo

Będziesz studiować ten kurs online za pośrednictwem nauczania na odległość. Nauczyciele-eksperci poprowadzą Cię przez szereg zajęć dydaktycznych i edukacyjnych, które można studiować w czasie, który pasuje do Twoich istniejących zobowiązań. Będziesz jednak musiał uczestniczyć w zajęciach online na żywo w przypadku modułów Terapie grupowe oraz Teoria i praktyka badań. Aby uzyskać szczegółowe informacje, odwiedź zakładkę "Moduły, obciążenie pracą i więcej" w sekcji Nauczanie i uczenie się w dalszej części tej strony.

W ramach tego kursu, za pośrednictwem kształcenia na odległość, będziesz:

• Zapoznaj się z kluczowymi teoretycznymi orientacjami poradnictwa, w tym podejściem relacyjnym i terapią poznawczo-behawioralną, szeroko stosowanymi obecnie w NHS.
  • Zidentyfikuj podstawowe filozofie, wartości i założenia kulturowe
  • Poznaj kluczowe zagadnienia i debaty dotyczące terapii psychologicznych
  • Doświadcz i ułatw prowadzenie grupy online
  • Dowiedz się o różnych modelach superwizji i zastanów się nad własnym doświadczeniem
  • Rozwiń zrozumienie metod badawczych i zastosuj je do własnego badania, którego kulminacją będzie rozprawa badawcza.

Popraw swój rozwój zawodowy

Jeśli jesteś doradcą, który chce podnieść swoje kwalifikacje do stopnia z wyróżnieniem, ten kurs wzbogaci Twój rozwój zawodowy i praktykę. Możesz również wykorzystać go jako odskocznię do studiów magisterskich.

Twoje doświadczenie edukacyjne

Będziesz kształtować i ożywiać swoje debaty poprzez dyskusje online z innymi wykwalifikowanymi doradcami, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami umożliwi Ci potencjalne rozwijanie przedsiębiorczych przedsięwzięć i partnerstw.

Zwiększysz swoją wiedzę dzięki końcowemu modułowi projektu, opracowując i realizując własny projekt badawczy.

Doświadczenie w nauczaniu

Twoja nauka będzie ułatwiona przez wykładowców z szerokiego zakresu środowisk, w tym:

• Psychologia
  • Poradnictwo
  • Terapia zajęciowa
  • Praca socjalna

Nasz zespół nauczycieli pracował z podejściem skoncentrowanym na osobie, integracyjnym, psychodynamicznym i humanistycznym. Pomogą Ci oni w opracowaniu treści kursu i wniosą szeroki wachlarz doświadczeń i spostrzeżeń poprzez nagrane wykłady, ćwiczenia refleksyjne z przewodnikiem, czytanie z przewodnikiem i sesje online na żywo. Sesje grupowe w module Terapie grupowe i sesja superwizji pracy dyplomowej wymagają obowiązkowej obecności online na żywo. Dodatkowe sesje i warsztaty są opcjonalne.

Skoncentrujesz się na poszerzaniu swojej wiedzy i doświadczenia w zakresie teorii:

• Terapia
  • Nadzór
  • Współczesne zagadnienia i debaty w tej dziedzinie
  • Podejścia grupowe
  • Badania

Kształtuj swoją tożsamość

Pod koniec kursu ukształtujesz i wzmocnisz swoje zrozumienie poradnictwa oraz rozwiniesz swoją tożsamość jako doradcy. Będziesz także czuć się pewnie, szukając więcej możliwości udzielania porad w różnych środowiskach i społecznościach.

**Dlaczego warto studiować Therapeutic Counselling na odległość na Leeds Beckett University?

• Studiuj w czasie, który pasuje do Twoich innych zobowiązań
  • Pogłęb swoje zrozumienie poradnictwa i zastosuj swoją wiedzę w praktyce
  • Współpracuj z innymi wykwalifikowanymi doradcami
  • Studia w niepełnym wymiarze godzin
  • Nauczanie oparte na badaniach

UCAS Tariff of Accepted Students for turystyka, transport i podróże

Wymagania kwalifikacyjne

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Therapeutic Counselling (Top-Up), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Leeds Beckett University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 26 rankingi uniwersytetów Leeds Beckett University

O Leeds Beckett University

Założony w 1824 roku, Leeds Beckett University znajduje się po północnej stronie centrum Leeds. W okolicy znajduje się wiele budynków kampusu, w tym politechnika, Electric Press, Old Broadcasting House, University's Business School i wiele innych. Leeds jest idealnym miastem dla studentów, z mnóstwem zajęć i życia nocnego, z których można skorzystać, a także z niezawodną komunikacją autobusową, która ułatwia przemieszczanie się.

Lista 121 kursów licencjackich i magisterskich Leeds Beckett University - Katalog Kursów

Skład uczniów Leeds Beckett University

20125
  • Day in the Life at Headingley Campus | Student Vlog