Leeds Beckett University
Zarządzanie biznesem z prawem BA (Hons)
Leeds Beckett University - Leeds Beckett University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 180 o kursach Business Management with Law BA (Hons) i innych kursach turystyka, transport i podróże na Leeds Beckett University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na turystyka, transport i podróże.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Mediana wynagrodzeń £22910 £20830 £24369
Zakres 25-75 percentyla £19839 - £26189 £16042 - £26488 £18552 - £31827

**Zapewnij sobie przewagę na rynku pracy. Naucz się obserwować świat biznesu z perspektywy prawnej na tym kursie prawa zarządzania biznesem.

Rozwijaj dynamiczne połączenie praktycznej wiedzy biznesowej i prawnej. Ten kurs otworzy przed Tobą drzwi do wielu możliwości kariery.

W ramach tego kursu będziesz:

• Zbadaj podstawowe zasady biznesowe, w tym finanse, komunikację, przedsiębiorczość i zarządzanie zasobami ludzkimi.
  • Poznaj prawo autorskie, prawo handlowe, prawo spółek, prawo własności intelektualnej oraz prawo mediów i rozrywki.
  • Przeanalizuj złożone i wieloaspektowe problemy z różnych środowisk naturalnych, globalnych, prawnych i politycznych, aby zrozumieć zachowania i wyniki biznesowe i zarządcze.
  • Zdobądź zrozumienie działania kluczowych rynków globalnych i rozważ ważne kwestie makroekonomiczne na całym świecie
  • Poznaj stosunki pracy i sposoby zarządzania pracownikami, stosunki pracy oraz zastosowanie złożonego prawa pracy i regulacji.
  • Zdobądź podstawy prawa handlowego i doceniaj czynniki handlowe, które wpływają na funkcjonowanie firmy.

Ucz się od ekspertów

Będziesz nauczany przez zespół wykładowców składający się z doświadczonych ekspertów biznesowych i prawnych, którzy mają profesjonalne relacje z kluczowymi pracodawcami w Leeds. Należą do nich Eversheds Sutherland, DAC Beachcroft i Wm Morrison Supermarkets PLC.

Wideo Springpod Subject Spotlights - wypróbuj swój kurs przed złożeniem aplikacji

Nawiązaliśmy współpracę ze Springpod, platformą internetową, która zapewnia wciągające możliwości kariery i edukacji, aby przedstawić Ci film Subject Spotlight dla naszego kursu BA (Hons) Business & Management: Inteligentne technologie i biznes: jak zmieniają Twoje życie.

W tym Temacie Specjalnym dowiesz się, jak rozwinęła się inteligentna technologia i rozważysz jej różne zastosowania w przemyśle spożywczym i modowym. Dołącz do dr Sukky Jassi, dr Esther Pugh i Alistaira MacAuleya, którzy odkrywają świat inteligentnych technologii i sposób, w jaki kształtują one nasze życie jako konsumentów.

Możliwości na wyciągnięcie ręki

Zastosuj swoją wiedzę w rzeczywistych warunkach dzięki opcjonalnemu rocznemu stażowi w przemyśle. Dzięki naszym silnym powiązaniom z przemysłem będziesz w stanie uzyskać dostęp do wielu głównych pracodawców w Leeds, regionalnym centrum usług prawnych i finansowych.

Powiązania z przemysłem

Nasz program wykładów gościnnych da Ci szansę na poszerzenie wiedzy i zdobycie inspiracji. Wśród prelegentów znaleźli się ministrowie, sędziowie i dyrektor generalny London Stock Exchange. Aby zobaczyć i zarejestrować się na nadchodzące wykłady gościnne, odwiedź naszą stronę internetową z wydarzeniami uniwersyteckimi.

Rozwijające się centrum biznesowe

Od gigantów technologicznych i gier po krajowe potęgi medialne, w tym BBC i Channel 4, Leeds oferuje atrakcyjne możliwości w różnych branżach. Już teraz Leeds jest jednym z największych centrów prawnych i finansowych w Wielkiej Brytanii, a prognozuje się, że gospodarka miasta wzrośnie jeszcze bardziej w ciągu następnej dekady. Zapewni to doskonałą lokalizację do obserwowania wpływu rozwoju, ekspansji i innowacji, dzięki czemu Leeds jest doskonałym miejscem do studiowania biznesu

Dlaczego warto studiować zarządzanie biznesem z prawem na Leeds Beckett University?

• 100% studentów BA (Hons) Business Management with Law pozytywnie oceniło dostępność specjalistycznych udogodnień*
  • Otwórz drzwi do szeregu możliwości kariery, rozwijając dynamiczne połączenie praktycznej wiedzy biznesowej i wiedzy prawniczej
  • Pracuj z zespołem wykładowców, którzy mają powiązania z krajowymi i międzynarodowymi organizacjami
  • Skorzystaj z powiązań branżowych uniwersytetu, aby odbyć płatny staż zawodowy, który pomoże rozwinąć umiejętności zwiększające szanse na zatrudnienie. *Krajowa ankieta studencka 2023

Minimalna wymagana taryfa UCAS

A minimum of 80 from 2 A Levels or equivalent, excluding General Studies.

UCAS Tariff of Accepted Students for turystyka, transport i podróże

Wymagania kwalifikacyjne

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Business Management with Law, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Zarządzanie biznesem z prawem BA (Hons)

Rankingi Leeds Beckett University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Leeds Beckett University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 09 września, 2023]

Zobacz wszystkie 26 rankingi uniwersytetów Leeds Beckett University

O Leeds Beckett University

Założony w 1824 roku, Leeds Beckett University znajduje się po północnej stronie centrum Leeds. W okolicy znajduje się wiele budynków kampusu, w tym politechnika, Electric Press, Old Broadcasting House, University's Business School i wiele innych. Leeds jest idealnym miastem dla studentów, z mnóstwem zajęć i życia nocnego, z których można skorzystać, a także z niezawodną komunikacją autobusową, która ułatwia przemieszczanie się.

Lista 121 kursów licencjackich i magisterskich Leeds Beckett University - Katalog Kursów

Skład uczniów Leeds Beckett University

20125
  • Day in the Life at Headingley Campus | Student Vlog