Lancaster University
Dyplomacja i stosunki międzynarodowe (kształcenie na odległość) MA
Lancaster University - Lancaster University

**Dlaczego Lancaster?

• Studiuj równolegle z bieżącymi zobowiązaniami zawodowymi i osobistymi dzięki naszemu wygodnemu i elastycznemu kursowi online
  • Rozwijaj głębokie zrozumienie dyplomacji i polityki oraz umiejętności, które mogą zabrać Cię w dowolne miejsce na świecie
  • Uzyskaj wgląd od światowej sławy ekspertów, których badania kształtują teorię polityczną, stosunki międzynarodowe, bezpieczeństwo i nie tylko
  • Bądź częścią wydziału, który jest liderem w kraju pod względem siły badawczej i środowiska badawczego
  • Przygotuj się na karierę na froncie spraw globalnych, niezależnie od tego, czy pełnisz rolę w parlamencie, dyplomacji, sprawach publicznych czy środowisku akademickim.

Czy globalny terroryzm jest kwestią religijną? Jak dyplomacja ewoluowała na przestrzeni dziejów? Co wpływa na negocjacje międzynarodowe? Omów i przedyskutuj te i inne pytania, doskonaląc swoje umiejętności i zwiększając szanse na zatrudnienie.

Rozkręć swoją karierę

Zaprojektowaliśmy ten kurs, aby pomóc Ci zgłębić teorie, zagadnienia i procesy związane z dyplomacją, polityką zagraniczną i stosunkami międzynarodowymi. Skorzystasz z naszego bogatego doświadczenia we wspieraniu osób uczących się na odległość i będziesz wspierany przez naszą społeczność nauczycieli akademickich, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli chcesz pracować w dyplomacji, międzynarodowych organizacjach pozarządowych lub globalnej polityce i polityce - a może już jesteś i czujesz się gotowy, aby przenieść swoją karierę na wyższy poziom. Wielu naszych studentów chce również odcisnąć swoje piętno poprzez badania.

Ucz się razem ze swoim życiem

Zapewniliśmy nasze kursy za pośrednictwem nauki online i doskonale rozumiemy, jak najlepiej wspierać naszych studentów. Dołączysz do nas na wprowadzenie online przed rozpoczęciem kursu. To świetna okazja, aby poznać swoich wykładowców i rówieśników oraz dowiedzieć się wszystkiego, od naszych usług cyfrowych i oprogramowania po zasoby e-biblioteki.

W trakcie kursu weźmiesz udział w dyskusjach online, projektach grupowych i seminariach internetowych. Stworzysz także rozprawę doktorską o objętości 20 000 słów na wybrany przez siebie temat, podczas której będziesz wspierany przez jednego z naszych ekspertów akademickich.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Diplomacy and International Relations (Distance Learning), MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

**2:1 dyplom z wyróżnieniem (UK lub równoważny) w odpowiedniej dyscyplinie**

Rankingi Lancaster University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 34 rankingi uniwersytetów Lancaster University

O Lancaster University

Uniwersytet Lancaster został założony w 1964 roku i znajduje się w wiejskiej scenerii Lancaster. Kampus zapewnia szereg udogodnień dla swoich studentów, w tym banków i poczty. Akademicko, wszystkie kursy i programy tego uniwersytetu są akredytowane i zatwierdzone przez MARP, zapewniając, że programy nauczania dostarczane tutaj są ustawione na wysokim poziomie. Jeśli chodzi o udogodnienia, studenci mają dostęp do różnych miejsc do nauki i rekreacji, które mają na celu poprawę ich samopoczucia, takich jak medytacja i zajęcia Tai Chi oraz spacery po lesie.

Lista 452 kursów licencjackich i magisterskich Lancaster University - Katalog Kursów

Skład uczniów Lancaster University

• Things to know before you come to Lancaster University
  • Why did you come to Lancaster to study a postgraduate degree?
  • Things I wish I knew before coming to Lancaster University
  • 40 Questions with Lancaster University student Erin
  • My Favourite Spots in Lancaster

Stosunki międzynarodowe MA (Hons)