Lancaster University
Kryminologia i wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych MA
Lancaster University - Lancaster University

• Dlaczego Lancaster?
  • Wybierz z szerokiej gamy opcjonalnych modułów, które obejmują szeroki zakres tematów, od przemocy po prawa człowieka.
  • Spójrz na największe problemy społeczeństwa przez pryzmat integracji społecznej, nieporządku i sprawiedliwości
  • Dowiedz się jako pierwszy o naszych badaniach w dziedzinie policji, cyberprzestępczości, narkotyków i społeczeństwa i nie tylko
  • Zdobądź pewność siebie dzięki szeregowi metod badawczych i zrealizuj własny projekt na interesujący Cię temat
  • Dołącz do tętniącej życiem społeczności studentów i pracowników, którzy mają różnorodne zainteresowania w dziedzinie kryminologii.

Świat jest żywym laboratorium. Jako kryminolog możesz analizować różne kwestie, badać zachodzące zmiany i wykorzystywać teorię, aby nadać im sens. Dołączając do nas w Lancaster, pomożemy Ci przyjrzeć się motywacjom stojącym za różnymi przestępstwami i ocenić potencjalne rozwiązania kluczowych kwestii.

Zrozumieć społeczeństwo

Jakie są konsekwencje zmian klimatycznych dla policji? Czy nadszedł czas, aby ograniczyć więzienia? Co powinniśmy wiedzieć o uprawie konopi indyjskich? To tylko kilka przykładów pytań, nad którymi możesz się zastanawiać jako student kryminologii. Zajmiemy się najbardziej aktualnymi wyzwaniami i podzielimy się badaniami, które obecnie prowadzimy.

Będziesz częścią tętniącej życiem społeczności. Na wydziale zawsze coś się dzieje, niezależnie od tego, czy jest to wykład gościnny, czy spotkanie grupy badawczej. Nasi pracownicy porozmawiają z Tobą również o swojej najnowszej pracy i podzielą się kwestiami, z którymi mieli do czynienia w swojej pracy związanej z etyką, takimi jak znalezienie bezpiecznego sposobu na zbadanie cyberprzestępczości.

Odkryj swoje zainteresowania

Studia magisterskie na kierunku kryminologia i wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych to Twoja szansa na przyjrzenie się szerokim zagadnieniom związanym z kryminologią. Nasz moduł "Badania kryminologiczne w praktyce" pomoże Ci zrozumieć cały proces badawczy w tej dziedzinie, od prowadzenia badań terenowych po wyciąganie wniosków na temat swoich ustaleń.

Wszystko, czego się nauczyłeś, wykorzystasz w swojej pracy dyplomowej. Ponieważ miałeś okazję przyjrzeć się wielu obszarom, może ona dotyczyć wszystkiego, co wzbudziło Twoje zainteresowanie. W przeszłości studenci zajmowali się eskalacją przemocy domowej, wzrostem cyberprzestępczości i więzieniami neutralnymi pod względem płci.

Skup się na prawie

Studiując naszą LLM Criminology and Criminal Justice, skupisz się na związku między prawem a kryminologią. Nasz specjalny moduł Research Methods in Law pomoże Ci zrozumieć, jak prowadzić etyczne badania i projektować projekty.

Wszystko, czego się nauczyłeś, wykorzystasz w swojej pracy dyplomowej. Przyjrzysz się obszarowi kryminologii i jego związkom z prawem. Przykłady wcześniejszych tematów prac dyplomowych obejmują "Kryminalizację przymusowej kontroli w Indonezji" i "Profilowanie etniczne w kontekście walki z terroryzmem w Belgii i Wielkiej Brytanii",

**Ocena odbywa się na podstawie pracy zaliczeniowej i dysertacji**

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Criminology and Criminal Justice, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

2:1 stopień Hons (UK lub równoważny) w dowolnej dyscyplinie. Możemy również rozważyć niestandardowych kandydatów, skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.

Możemy poprosić Cię o przedstawienie uznanych kwalifikacji w zakresie języka angielskiego, w zależności od Twojej narodowości i miejsca, w którym wcześniej studiowałeś. Zwykle wymagamy testu IELTS (Academic) z ogólnym wynikiem co najmniej 6,5 i minimum 5,5 w każdym elemencie testu. Bierzemy również pod uwagę inne kwalifikacje w zakresie języka angielskiego.

Rankingi Lancaster University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 34 rankingi uniwersytetów Lancaster University

O Lancaster University

Uniwersytet Lancaster został założony w 1964 roku i znajduje się w wiejskiej scenerii Lancaster. Kampus zapewnia szereg udogodnień dla swoich studentów, w tym banków i poczty. Akademicko, wszystkie kursy i programy tego uniwersytetu są akredytowane i zatwierdzone przez MARP, zapewniając, że programy nauczania dostarczane tutaj są ustawione na wysokim poziomie. Jeśli chodzi o udogodnienia, studenci mają dostęp do różnych miejsc do nauki i rekreacji, które mają na celu poprawę ich samopoczucia, takich jak medytacja i zajęcia Tai Chi oraz spacery po lesie.

Lista 452 kursów licencjackich i magisterskich Lancaster University - Katalog Kursów

Skład uczniów Lancaster University

• Things to know before you come to Lancaster University
  • Why did you come to Lancaster to study a postgraduate degree?
  • Things I wish I knew before coming to Lancaster University
  • 40 Questions with Lancaster University student Erin
  • My Favourite Spots in Lancaster

Prawa człowieka i wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych LLM