Lancaster University
Architektura (magister) MArch Studies
Lancaster University - Lancaster University

**Dlaczego Lancaster?

Nasza wyjątkowa lokalizacja w sąsiedztwie małego lasu, na skraju obszaru światowego dziedzictwa Lake District, stanowi doskonałą bazę wypadową do badania globalnego zagrożenia klimatycznego

Nasza współpracująca społeczność studentów, badaczy i praktyków jest wspólnie zaangażowana w badanie etycznej praktyki.

Współpracuj z praktykami przy znaczących projektach w Wielkiej Brytanii, w tym Eden North i Lancaster Garden Village, aby wpływać na przyszły kierunek zawodu.

Uczymy w butikowym środowisku, które wyposaża studentów w podstawowe umiejętności, w tym produkcję i prototypowanie, parametryczność, uczenie maszynowe i obliczanie emisji dwutlenku węgla.

Będziesz pracować we własnym dedykowanym studio, otwartym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w którym możesz rysować, modelować i myśleć.

Branża architektoniczna zmienia się w odpowiedzi na kryzys klimatyczny. Aby nadążyć, musisz być zwinny, elastyczny i szybko znajdować zrównoważone rozwiązania. Dołącz do nas w Lancaster, aby doskonalić umiejętności potrzebne do bycia liderem w tym zawodzie i rozwiązywania palących problemów, przed którymi stoi dzisiejszy świat.

Odpowiedź na najważniejsze pytania

Nasz zespół architektów jest zaangażowany w dokładne przyjrzenie się temu, jak projektować w sposób przemyślany i etyczny, aby zmniejszyć emisję dwutlenku węgla i poprawić zrównoważony rozwój. Kurs został zaprojektowany tak, aby nadać priorytet trzem tematom, które napędzają tę zmianę.

• Kryzys klimatyczny
  • Praktyka przyszłości
  • Cyfrowe rzemiosło

Studiując tutaj, połowę czasu spędzisz w studio, a resztę na warsztatach, wykładach lub seminariach. Tematy naszych projektów obejmują różnorodne obszary, od polityki i społeczności po architekturę parametryczną i generatywną. Możesz także przyjrzeć się kryzysowi klimatycznemu lub sztuce i rzemiosłu w architekturze.

Spędzaj czas w studiu

Oprócz indywidualnej przestrzeni roboczej w naszych studiach, będziesz korzystać z naszych warsztatów, w których możesz tworzyć modele w różnych skalach, używać narzędzi ręcznych i zapoznać się z cyfrowym sprzętem produkcyjnym. Nasze zaplecze cyfrowe obejmuje również skanowanie laserowe, zestawy do wizualizacji i drukowanie na dużą skalę, a także dostęp do całego specjalistycznego oprogramowania, którego potrzebujesz.

Przeprowadzenie własnego badania będzie kluczową częścią tego kursu. Będzie to również okazja do spojrzenia na obszar architektury przez pryzmat etyczny. Przygotujemy Cię do tego projektu, badając metody, które możesz zastosować, aby odpowiedzieć na kluczowe pytania w tej dziedzinie.

Akredytacja

.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Architecture (Master of), MArch Studies. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

2:1 (UK z wyróżnieniem) stopień naukowy lub równoważny w architekturze lub pokrewnej dyscyplinie Wymagane będzie cyfrowe portfolio Twoich prac Możemy również rozważyć niestandardowych kandydatów, prosimy o kontakt w celu uzyskania informacji.

Rankingi Lancaster University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 34 rankingi uniwersytetów Lancaster University

O Lancaster University

Uniwersytet Lancaster został założony w 1964 roku i znajduje się w wiejskiej scenerii Lancaster. Kampus zapewnia szereg udogodnień dla swoich studentów, w tym banków i poczty. Akademicko, wszystkie kursy i programy tego uniwersytetu są akredytowane i zatwierdzone przez MARP, zapewniając, że programy nauczania dostarczane tutaj są ustawione na wysokim poziomie. Jeśli chodzi o udogodnienia, studenci mają dostęp do różnych miejsc do nauki i rekreacji, które mają na celu poprawę ich samopoczucia, takich jak medytacja i zajęcia Tai Chi oraz spacery po lesie.

Lista 452 kursów licencjackich i magisterskich Lancaster University - Katalog Kursów

Skład uczniów Lancaster University

• Things to know before you come to Lancaster University
  • Why did you come to Lancaster to study a postgraduate degree?
  • Things I wish I knew before coming to Lancaster University
  • 40 Questions with Lancaster University student Erin
  • My Favourite Spots in Lancaster

Architektura morska z wysokowydajnymi pojazdami morskimi MEng