Kingston University
Kingston University - Kingston University

Powody, dla których warto wybrać Kingston

• W ciągu jednego roku zdobędziesz status nauczyciela wczesnoszkolnego.
  • Ten kurs jest w pełni finansowany przez rząd. Twój pracodawca również będzie miał fundusze, aby umożliwić Ci uczestnictwo w zajęciach i stażach.
  • Będziesz w pełni wspierany przez tutora uniwersyteckiego oraz mentora w placówce.

O tym kursie Ten oparty na zatrudnieniu kurs zapewnia intensywne specjalistyczne szkolenie obejmujące niemowlęta, maluchy i dzieci w wieku przedszkolnym, aby w ciągu jednego roku stać się nauczycielem wczesnoszkolnym ze statusem nauczyciela wczesnoszkolnego.

Ten kurs pozwoli ci stać się efektywnym, włączającym i opartym na dowodach nauczycielem. Sercem naszego kursu jest zobowiązanie do zindywidualizowania Twojej podróży do statusu nauczyciela wczesnoszkolnego. Pomożemy ci rozwinąć pewność siebie i kompetencje, zapewniając ci doskonałe wsparcie w trakcie szkolenia.

Na Uniwersytecie znajdziesz wspierające środowisko do nauki. Pomoże Ci to rozwinąć głębokie zrozumienie programu nauczania wczesnoszkolnego i przyswoić szereg metod nauczania, opartych na najnowszych badaniach w dziedzinie edukacji. Modelujemy dobre nauczanie podczas szkolenia, więc możesz przenieść to, czego doświadczyłeś, do swojej własnej praktyki. Skorzystasz z dodatkowego kontrastującego stażu, który zapewni Ci szeroki zakres doświadczeń w szkołach, prywatnych, dobrowolnych i niezależnych sektorach wczesnoszkolnych.

Będziesz również korzystać z kursu, który wspiera Cię w stawaniu się nauczycielem zaangażowanym w badania, który może wykorzystać dowody, aby poprawić naukę i dobrobyt dzieci. Twoje moduły PGCE stanowią część naszego Master of Research in Education, który możesz kontynuować po zakończeniu roku PGCE.

Możliwości kariery Role obejmują nauczanie wczesnoszkolne, zarządzanie i prowadzenie placówek wczesnoszkolnych. Kurs może prowadzić do uzyskania tytułu magistra: punkty z modułów PGCE stanowią jedną trzecią naszego Education MRes.

• All other courses
    • Foundation / Pathway Courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Early Years Teacher Birth to 5 leading to Early Years Teacher Status (EYTS) PGCE, PGCE. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Nauczyciel wczesnego dzieciństwa od urodzenia do 5 lat prowadzący do statusu nauczyciela wczesnego dzieciństwa (EYTS) PGCE PGCE

Anglia 0
Irlandia Północna 0
Szkocja 0
Walia 0

Rankingi Kingston University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 24 rankingi uniwersytetów Kingston University

O Kingston University

Założony w 1899 roku Kingston University znajduje się w wiejskim i podmiejskim mieście Kingston upon Thames w Londynie. Cztery kampusy uniwersytetu znajdują się w centrum miasta i jego okolicach, a w dotarciu do nich pomaga studentom bezpłatny autobus wahadłowy. Uniwersytet ten oferuje tak zwane zakwaterowanie Flexi-stay, które pozwala studentom na rezerwację pokoi w akademikach na okresy, w których spodziewają się oni studiować wyjątkowo ciężko.

Lista 307 kursów licencjackich i magisterskich Kingston University - Katalog Kursów

Skład uczniów Kingston University

• Kingston University - meet our international students!
  • What is Kingston University really like? | Student Q&A
  • Kingston alumna Parinita talks about student life at Kingston University
  • International Student Vlogger: Experiences at Kingston University
  • International Student Vlogger: Why I chose Kingston University