King's College London
Terapia stomatologiczna i higiena BSc (Hons)
King's College London - King's College London

Dental Therapy and Hygiene BSc (Hons) Poniżej znajdują się opinie 20 absolwentów o poszczególnych kursach na King's College London w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Stomatologia w UK.

Wynagrodzenie absolwentów medycyna i stomatologia

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Stomatologia na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £32000 - £42000 £35000 - £46500 £40000 - £56500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii medycyna i stomatologia (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £32775 - £49690 £21425 - £44097 £13919 - £45944

Terapeuci i higieniści stomatologiczni pracują nad promowaniem zdrowia jamy ustnej i przywracaniem funkcji zębów. Od strategii zapobiegania chorobom jamy ustnej po bezpośrednie uzupełnianie ubytków, doświadczysz intelektualnych wyzwań związanych z diagnostyką i technicznych wyzwań związanych z leczeniem w tej wymagającej i niezwykle satysfakcjonującej dziedzinie opieki zdrowotnej. Nasz kurs Dental Therapy & Hygiene BSc łączy w sobie najnowsze myślenie w edukacji stomatologicznej z wczesnym doświadczeniem klinicznym. Nauczany przez personel o międzynarodowej renomie, będziesz narażony na szeroki zakres umiejętności i wiedzy w zróżnicowanym środowisku klinicznym.

Kluczowe korzyści

• Zajmując 1. miejsce na świecie w dziedzinie stomatologii (ranking QS 2020), umiejętności i doświadczenie absolwentów King's są wysoko cenione przez pracodawców.
  • Współpracuj ze studentami stomatologii BDS, ucząc się od naszej doświadczonej kadry dydaktycznej.
  • Bogate doświadczenie praktyczne z różnorodnymi populacjami pacjentów King's College Hospital.
  • Przygotowanie do rejestracji GDC i zatrudnienia jako terapeuta/higienista stomatologiczny.
  • Interdyscyplinarne komponenty wybrane przez studentów - w celu zdobycia umiejętności, takich jak języki i zarządzanie biznesem.
  • Praktyki w południowo-wschodnim Londynie od 2. roku w celu zdobycia szerokiego doświadczenia klinicznego i pracy zespołowej.

The General Dental Council zapewnia jakość i zatwierdza kwalifikacje do rejestracji dla następujących grup rejestrujących się: Stomatolodzy; higienistki stomatologiczne; terapeuci stomatologiczni; pielęgniarki stomatologiczne; kliniczni technicy stomatologiczni; technicy dentystyczni; oraz terapeuci ortodontyczni.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Dental Therapy and Hygiene BSc (Hons) w King's College London

85% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
5% Zawody administracyjne

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Angielski B, matematyka A

Dyplom Access to HE

Łącznie z matematyką.

35 punktów ogółem, w tym 5 z matematyki na poziomie wyższym.

w tym H2 lub powyżej z matematyki wyższej. Wymagamy również minimum H6 w wyższym angielskim lub O3 w zwykłym angielskim.

Bierzemy pod uwagę rozszerzony dyplom techniczny. Wymagania wstępne są oparte na osiągnięciu pełnego Technical Extended Diploma z ocenami DDM.

Łącznie z historią na poziomie D3.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic)

6.5 ogółem i minimum 6.0 z każdej umiejętności

PTE Academic

62 ogólnie i minimum 59 w każdej umiejętności

TOEFL (iBT)

92 ogólnie, w tym 23 w piśmie i 20 w innych umiejętnościach

Cambridge English Advanced

176 punktów ogółem i minimum 169 punktów w każdej umiejętności

Cambridge English Proficiency

176 punktów ogółem i minimum 169 punktów w każdej umiejętności

Trinity ISE

Poziom III (ISEIII) z zaliczeniem każdej umiejętności

Institution's Own Test

Zaliczenie Przedsesyjnego Programu Języka Angielskiego (King's Pre-Sessional English Language Programme) z wynikiem Band 6.5

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Dental Therapy and Hygiene, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Terapia stomatologiczna i higiena BSc (Hons)

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi King's College London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi King's College London w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Medycyna i zdrowie

[Opublikowany 22 lipca, 2023]

[Opublikowany 22 marca, 2023]

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 09 września, 2023]

Zobacz wszystkie 37 rankingi uniwersytetów King's College London

O King's College London

King's College London (KCL) został założony w 1892 roku i znajduje się w samym centrum Londynu. Międzynarodowi studenci mogą wziąć udział w KCL's International Foundation, jednorocznym kursie mającym na celu poszerzenie wiedzy na dany temat oraz poprawę znajomości języka angielskiego do poziomu, na którym czujesz się komfortowo. Słynne miasto Londyn oferuje niezliczone korzyści dla młodego studenta, w tym więcej możliwości pracy, niezawodny i szeroki transport publiczny oraz bogate opcje rozrywki.

Lista 109 kursów licencjackich i magisterskich King's College London - Katalog Kursów

Skład uczniów King's College London

• King’s College London | A day in the life of a postgraduate student
  • The Dickson Poon School of Law: The Student Experience