Harper Adams University
Pielęgniarstwo weterynaryjne (z praktyką) BSc (Hons)
Harper Adams University - Harper Adams University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 130 o kursach Veterinary Nursing (with Placement) BSc (Hons) i innych kursach Nauka o zwierzętach na Harper Adams University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Nauka o zwierzętach.

Wynagrodzenie absolwentów Nauka o zwierzętach

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Nauka o zwierzętach na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £23000 £18500 £19500
Zakres 25-75 percentyla £20000 - £25000 £15000 - £23500 £17500 - £27000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Nauka o zwierzętach (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £19467 - £25727 £14302 - £23138 £16366 - £27362

Istnieje coraz więcej możliwości zatrudnienia w pielęgniarstwie weterynaryjnym i branży zdrowia zwierząt. Ze względu na zawodowy charakter kursu, jego treść stanowi równowagę między pracą praktyczną (niezbędną do zdobycia niezbędnego doświadczenia, aby zostać wykwalifikowaną pielęgniarką) a umiejętnościami intelektualnymi potrzebnymi do uzyskania stopnia naukowego. Będziesz uczyć się praktycznych umiejętności w Harper Adams poprzez krótkie zwolnienia blokowe ukończone podczas wakacji i podczas roku stażu zawodowego.

Studenci na tych kursach mają wspólny program nauczania przez pierwsze dwa lata, studiując te same moduły, zanim spędzą trzeci rok na stażu. Głównym celem pierwszych trzech lat kursu jest wyposażenie studentów w umiejętności i kompetencje wymagane przez RCVS w celu wykonywania zawodu zarejestrowanej pielęgniarki weterynaryjnej (RVN). Przedmioty obejmują fizjologię weterynaryjną, umiejętności zawodowe pielęgniarki weterynaryjnej, zarządzanie zwierzętami towarzyszącymi, znieczulenie i chirurgię, pielęgniarstwo medyczne, diagnostykę obrazową i diagnostykę chorób.

4 lata (w pełnym wymiarze godzin), w tym roczny staż zawodowy. Trzyletni program jest dostępny dla kandydatów z co najmniej dwuletnim odpowiednim doświadczeniem zawodowym w pełnym wymiarze godzin. Skontaktuj się z działem rekrutacji, aby uzyskać więcej informacji na temat tej opcji.

Ten kurs jest akredytowany przez Royal College of Veterinary Surgeons.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Veterinary Nursing (with Placement) BSc (Hons) w Harper Adams University

41% Zawody związane z usługami ochronnymi
20% Opiekuńcze usługi osobiste
15% Specjaliści do spraw finansów
5% Zawody podstawowe
3% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa
3% Zawody artystyczne, literackie i medialne
3% Specjaliści w dziedzinie nauczania
3% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
2% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
1% Zawody związane ze sportem i fitnessem

Stosowany jest szeroki zakres metod oceny, w tym egzaminy praktyczne, zadania, oceny oparte na studiach przypadków, prezentacje i tradycyjne egzaminy. Nacisk kładziony jest zawsze na umiejętność zastosowania nowej wiedzy i zrozumienia w praktyce praktycznej lub zawodowej.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

A2 Biology to grade C. Students should typically be studying 3 subjects at A2 level to be considered.

UCAS Tariff of Accepted Students for Nauka o zwierzętach

Wymagania kwalifikacyjne

Angielski B, matematyka A

Dyplom Access to HE

35 punktów ogółem, w tym 5 z matematyki na poziomie wyższym.

w tym H2 lub powyżej z matematyki wyższej. Wymagamy również minimum H6 w wyższym angielskim lub O3 w zwykłym angielskim.

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Veterinary Nursing (with Placement), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Pielęgniarstwo weterynaryjne (z praktyką) BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Ten 4-letni kurs składa się z 3 lat w kampusie i kosztuje 9250 funtów rocznie z praktyką na 3 roku, która kosztuje 1850 funtów (opłaty dla studentów zagranicznych wynoszą 13 250 funtów rocznie z praktyką na 3 roku, która kosztuje 3500 funtów).

.

Rankingi Harper Adams University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 8 rankingi uniwersytetów Harper Adams University

O Harper Adams University

Harper Adams University (HAUC) został założony w 1901 roku i znajduje się w zewnętrznej części Edgmond w Anglii. Studenci w HAUC mają dostęp do ich state-of-the-art laboratoriów i co odnoszą się do ich Invention Hub - miejsce, gdzie poręczne studenci mogą przynieść swoje pomysły do życia. Z Work Experience stażu jest składnikiem każdego kursu na tym uniwersytecie, wnioskodawcy mogą spodziewać się zdobyć praktyczną, praktyczną wiedzę, aby towarzyszyć ich nauki w klasie tutaj.

Lista 57 kursów licencjackich i magisterskich Harper Adams University - Katalog Kursów

Skład uczniów Harper Adams University

• Student Life - Behind the Scenes
  • What's it like to study at Harper Adams University as an international student?
  • Studying at Harper as a student from the USA
  • Student to graduate with first-class honours after joining uni through Clearing

Pielęgniarstwo weterynaryjne koni BSc (Hons)
(Hartpury University and Hartpury College)