Harper Adams University
Harper Adams University - Harper Adams University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 130 o kursach Veterinary Nursing with Companion Animal Behaviour (with Placement) BSc (Hons) i innych kursach Nauka o zwierzętach na Harper Adams University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Nauka o zwierzętach.

Wynagrodzenie absolwentów Nauka o zwierzętach

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Nauka o zwierzętach na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £23000 £18500 £19500
Zakres 25-75 percentyla £20000 - £25000 £15000 - £23500 £17500 - £27000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Nauka o zwierzętach (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £19467 - £25727 £14302 - £23138 £16366 - £27362

Istnieje coraz więcej możliwości zatrudnienia w pielęgniarstwie weterynaryjnym i branży zdrowia zwierząt. Ze względu na zawodowy charakter kursu, jego treść stanowi równowagę między pracą praktyczną (niezbędną do zdobycia niezbędnego doświadczenia, aby zostać wykwalifikowaną pielęgniarką) a umiejętnościami intelektualnymi potrzebnymi do uzyskania stopnia naukowego. Będziesz uczyć się praktycznych umiejętności w Harper Adams poprzez krótkie zwolnienia blokowe ukończone podczas wakacji i podczas roku stażu zawodowego.

Studenci kierunku Veterinary Nursing with Companion Animal Behaviour będą uczyć się diagnozowania i leczenia problemów behawioralnych. Aby uzyskać kwalifikacje pielęgniarskie, minimum 1800 godzin spędza się pracując w zarejestrowanej praktyce pielęgniarki weterynaryjnej, zarówno jako krótkie zwolnienie blokowe, jak i podczas roku przekładkowego. To praktyczne doświadczenie uzupełnia stosowane nauki o zdrowiu zwierząt, pielęgniarstwie, biznesie i dobrostanie zwierząt studiowane w Harper Adams.

4 lata (w pełnym wymiarze godzin), w tym roczny staż zawodowy. Trzyletni program jest dostępny dla kandydatów z co najmniej dwuletnim odpowiednim doświadczeniem zawodowym w pełnym wymiarze godzin. Skontaktuj się z działem rekrutacji, aby uzyskać więcej informacji na temat tej opcji.

Ten kurs jest akredytowany przez Royal College of Veterinary Surgeons.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Veterinary Nursing with Companion Animal Behaviour (with Placement) BSc (Hons) w Harper Adams University

41% Specjaliści do spraw opieki społecznej
20% Opiekuńcze usługi osobiste
15% Wypoczynek, podróże i pokrewne zawody związane z usługami osobistymi
5% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
3% Operatorzy procesów, zakładów i maszyn
3% Specjaliści od mediów
3% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
3% Zawody artystyczne, literackie i medialne
2% Zawody podstawowe
1% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi

Minimalna wymagana taryfa UCAS

A2 Biology to grade C

UCAS Tariff of Accepted Students for Nauka o zwierzętach

Wymagania kwalifikacyjne

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Veterinary Nursing with Companion Animal Behaviour (with Placement), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Pielęgniarstwo weterynaryjne z zachowaniem zwierząt towarzyszących (z praktyką) BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Ten 4-letni kurs składa się z 3 lat w kampusie i kosztuje 9250 funtów rocznie z praktyką na 3 roku, która kosztuje 1850 funtów (opłaty dla studentów zagranicznych wynoszą 13 250 funtów rocznie z praktyką na 3 roku, która kosztuje 3500 funtów).

.

Rankingi Harper Adams University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 8 rankingi uniwersytetów Harper Adams University

O Harper Adams University

Harper Adams University (HAUC) został założony w 1901 roku i znajduje się w zewnętrznej części Edgmond w Anglii. Studenci w HAUC mają dostęp do ich state-of-the-art laboratoriów i co odnoszą się do ich Invention Hub - miejsce, gdzie poręczne studenci mogą przynieść swoje pomysły do życia. Z Work Experience stażu jest składnikiem każdego kursu na tym uniwersytecie, wnioskodawcy mogą spodziewać się zdobyć praktyczną, praktyczną wiedzę, aby towarzyszyć ich nauki w klasie tutaj.

Lista 57 kursów licencjackich i magisterskich Harper Adams University - Katalog Kursów

Skład uczniów Harper Adams University

• Student Life - Behind the Scenes
  • What's it like to study at Harper Adams University as an international student?
  • Studying at Harper as a student from the USA
  • Student to graduate with first-class honours after joining uni through Clearing

Zachowanie i dobrostan zwierząt (kliniczne) (z praktyką) BSc (Hons)
(Harper Adams University)