Harper Adams University
Zdrowie i dobrostan zwierząt (z praktyką) BSc (Hons)
Harper Adams University - Harper Adams University

Jeśli zależy Ci na dobrostanie zwierząt, ale zdajesz sobie sprawę, że stosowanie zasad naukowych może przynieść lepsze rezultaty niż reagowanie w sposób czysto emocjonalny i chcesz dowiedzieć się więcej o biologii różnych zwierząt, to jest to kurs dla Ciebie.

Kurs zawiera element nauki, ponieważ będziesz studiować biologię zwierząt i chorób. Jest to niezwykle istotne, ponieważ aby zarządzać zwierzętami w trosce o ich dobrostan, musisz dobrze rozumieć podstawowe nauki, takie jak to, jak działają ich ciała, co jest potrzebne do utrzymania zdrowia i co dzieje się w przypadku choroby. Obejmuje to pracę laboratoryjną, ale nie "eksperymenty na zwierzętach" w ich sensacyjnej formie.

4 lata (w pełnym wymiarze godzin), w tym roczny staż zawodowy. Program trzyletni jest dostępny dla kandydatów z co najmniej dwuletnim doświadczeniem zawodowym w pełnym wymiarze godzin. Po więcej informacji na temat tej opcji skontaktuj się z działem przyjęć.

Wymagania kwalifikacyjne

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Animal Health and Welfare (with Placement), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Zdrowie i dobrostan zwierząt (z praktyką) BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Rankingi Harper Adams University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 9 rankingi uniwersytetów Harper Adams University

O Harper Adams University

Harper Adams University (HAUC) został założony w 1901 roku i znajduje się w zewnętrznej części Edgmond w Anglii. Studenci w HAUC mają dostęp do ich state-of-the-art laboratoriów i co odnoszą się do ich Invention Hub - miejsce, gdzie poręczne studenci mogą przynieść swoje pomysły do życia. Z Work Experience stażu jest składnikiem każdego kursu na tym uniwersytecie, wnioskodawcy mogą spodziewać się zdobyć praktyczną, praktyczną wiedzę, aby towarzyszyć ich nauki w klasie tutaj.

Lista 57 kursów licencjackich i magisterskich Harper Adams University - Katalog Kursów

Skład uczniów Harper Adams University

• Student Life - Behind the Scenes
  • What's it like to study at Harper Adams University as an international student?
  • Studying at Harper as a student from the USA
  • Student to graduate with first-class honours after joining uni through Clearing

Zdrowie & Dobre samopoczucie i polityka (z rokiem fundacyjnym) BA (Hons)
76% 0% 0% £12500 102 Liverpool Oncampus W pełnym wymiarze godzin