Grimsby Institute
Inżynieria elektryczna i elektroniczna doładowanie HND
Grimsby Institute - Grimsby Institute

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 20 o kursach Electrical and Electronic Engineering Top-up HND i innych kursach CAH25 na Grimsby Institute dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na CAH25.

Mediana wynagrodzeń £20903 £17931 £21753
Zakres 25-75 percentyla £17825 - £24915 £12598 - £22386 £15916 - £27274

Program ocenia podstawowe obszary inżynierii, projektowania, procesów, systemów i technologii, w tym różne gałęzie nauki i matematyki.

Został zaprojektowany z myślą o studentach, którzy chcą rozwijać swoją karierę w wielu dziedzinach, takich jak projektowanie / wdrażanie obwodów elektronicznych, energia elektryczna (wytwarzanie i dystrybucja energii) i wiele innych ścieżek kariery inżynierskiej. HND zapewnia studentom, którzy posiadają już HNC w dyscyplinie inżynieryjnej, lepsze zrozumienie przedmiotów inżynieryjnych.

Ten kurs jest przeznaczony przede wszystkim do nauki bezpośredniej, z obecnością na lekcjach w określonych godzinach w dokumencie walidacyjnym. Mogą jednak wystąpić okresy nauki, w których rząd doradzi TEC Partnership, że otwarcie kampusów nie jest bezpieczne lub dostęp do nich jest ograniczony ze względu na środki dystansowania społecznego. Jeśli kampus jest zamknięty, TEC Partnership przeprowadzi Twoje sesje online i zaoferuje Ci niezbędne wsparcie i zasoby zdalnie. Jeśli dostęp jest ograniczony ze względu na środki dystansowania społecznego, zostanie przyjęty model mieszany, w którym niektóre lekcje odbywają się w małych grupach, a inne korzystają z sesji online i wsparcia.

Metody oceny obejmują kombinację ocen pisemnych i praktycznych, które należy składać w ustalonych terminach.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Electrical and Electronic Engineering Top-up, HND. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Inżynieria elektryczna i elektroniczna doładowanie HND

Irlandia £5900 Rok 1

Koszty zakwaterowania wynoszą 85-105 funtów tygodniowo.

O Grimsby Institute

Grimsby Institute to szkoła wyższa, która koncentruje swoją ofertę akademicką na dalszej edukacji, szkolnictwie wyższym oraz zdobywaniu doświadczenia zawodowego poprzez praktyki zawodowe. Główny kampus instytutu znajduje się w angielskim mieście portowym Grimsby. Studenci w Nuns Corner cieszą się żywą i ruchliwą atmosferą wraz z około 16 000 innych uczniów oraz dostępem do takich udogodnień, jak teatr, siłownia, przedszkole i wiele innych.

Lista 50 kursów licencjackich i magisterskich Grimsby Institute - Katalog Kursów

Skład uczniów Grimsby Institute

• What the students say about our BA (Hons) Digital Film & Television Production

University Centre Grimsby