Grimsby Institute
Digital & Rozwiązania technologiczne (kształcenie na odległość online) FdSc
Grimsby Institute -

Kluczowe informacje o kursie

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Informatyka (głównie studiów licencjackich)

  15 miesięcy po ukończeniu studiów 3 lata po ukończeniu studiów 5 lat po ukończeniu studiów
Mediana wynagrodzeń £27205 £25181 £29861
Zakres 25-75 percentyla £23163 - £32829 £18829 - £32899 £21660 - £40952

Opis kursu

Ten kurs jest przeznaczony przede wszystkim do nauki bezpośredniej, w ramach której będziesz uczestniczył w zajęciach w wymiarze godzin określonym w dokumencie walidacyjnym. Mogą jednak wystąpić okresy nauki, w których rząd poinformuje Partnerstwo TEC, że otwarcie kampusów nie jest bezpieczne lub dostęp do nich jest ograniczony ze względu na środki dystansu społecznego. Jeśli kampus jest zamknięty, Partnerstwo TEC będzie realizować Twoje sesje online oraz oferować Ci niezbędne wsparcie i zasoby na odległość. Jeśli dostęp do kampusu jest ograniczony ze względu na środki dystansu społecznego, przyjęty zostanie model mieszany, w którym niektóre lekcje będą odbywać się w małych grupach, a inne z wykorzystaniem sesji i wsparcia online. Decyzje dotyczące godzin realizacji każdego programu będziemy podejmować w miarę wyjaśniania się zaleceń rządowych. Obecnie dokonujemy przeglądu tego programu i niektóre elementy opublikowanych programów mogą wymagać zmian, aby studenci mogli osiągnąć zamierzony cel. Poinformujemy Cię o tych zmianach, gdy tylko zostaną one wprowadzone.

Jako absolwent kierunku Rozwiązania cyfrowe i technologiczne będziesz miał możliwość rozwoju kariery jako analityk ds. bezpieczeństwa cybernetycznego, analityk lub inżynier danych lub systemów, konsultant lub technik IT, inżynier sieci lub oprogramowania lub twórca stron internetowych.

Każdy uczeń będzie miał okazję rozwinąć: Umiejętności projektowania i tworzenia stron internetowych w HTML, CSS i skryptach po stronie klienta Umiejętności analizy systemów Umiejętności projektowania i tworzenia baz danych w Microsoft Access i MYSQL/PHPMYDMIN Użycie technologii wirtualizacji Umiejętności projektowania i rozwijania sieci - zarówno lokalnych, jak i biznesowych Bezpieczeństwo sieci i podstawowe umiejętności z zakresu cyberbezpieczeństwa w ochronie sieci biznesowej Umiejętności programowania po stronie serwera dla rozwoju e-commerce.

Technologie cyfrowe są obecnie fundamentalną częścią wszystkich sektorów handlu i przemysłu. U ich podstaw leży ciągła potrzeba projektowania i rozwijania rozwiązań technologicznych dla szerokiej gamy ciągle ewoluujących problemów. Obejmuje to szereg rozwiązań cyfrowych i komunikacyjnych, skoncentrowanych na pozyskiwaniu, przechowywaniu, manipulowaniu, wyszukiwaniu i rozpowszechnianiu danych.

Rozwój i ciągły sukces biznesu w coraz większym stopniu opiera się na jego zdolności do wykorzystania rozwiązań cyfrowych i technologicznych w celu opracowywania i wprowadzania na rynek nowych produktów i usług, zwiększania wydajności i przepływu pracy, minimalizowania kosztów oraz ochrony przed zagrożeniami ze strony różnych form cyberprzestępczości.

Ten kurs wyposaży cię w umiejętności potrzebne do projektowania i rozwijania rozwiązań technologicznych dla szerokiego zakresu stale ewoluujących problemów. Obejmuje to zdolność do zarządzania i utrzymywania dużych zbiorów danych, jak również stosowania zaawansowanej analityki danych, która opiera się na zastosowaniu sztucznej inteligencji oraz podstawowych umiejętności cyfrowych wymaganych przez pracodawców w 2021 roku i później.

Studium przypadku: Studenci mają za zadanie przygotowanie raportu technicznego, który przedstawia ich propozycję lub rozwiązanie danego problemu. Prezentacja wideo: Uczniowie mają za zadanie przygotować prezentację wideo na temat swoich odkryć, która zostanie przedstawiona grupie oceniających i rówieśników. Rozwój produktu: Uczniowie mają za zadanie zaprojektować, rozwinąć i przetestować rozwiązanie danego problemu oraz udokumentować swój rozwój używając uznanych technik modelowania informacji. Refleksja: Uczniowie są proszeni o przeprowadzenie krótkiej samooceny, która pozwoli im zastanowić się nad rozwojem swoich umiejętności w ramach ustawicznego rozwoju zawodowego. Pisanie raportów: Uczniowie mają za zadanie przeprowadzić badania pierwotne i wtórne wokół tematu lub problemu, które mają być dostarczone jako raport techniczny, wykorzystujący modelowanie informacji (tam gdzie ma to zastosowanie), zwięzłe i spójne argumenty oraz rekomendacje, w tym plany działania i propozycje projektów. Egzamin online: Wiedza kursantów jest sprawdzana za pomocą egzaminu online, w formie otwartej książki. Egzaminy te pozwalają uczniom zademonstrować ich zdolność do rozwiązywania problemów w kontrolowanym czasie oraz wykazać zastosowanie teorii w praktyce.

Wymagania wstępne / Przyjęcia

Minimalna wymagana taryfa UCAS

Standard entry requirement for the degree will be 80 UCAS points, with a minimum of grade ‘4’ in GCSEEnglishor equivalent (Functional Skills Literacy Level 2 or Adult Literacy Level 2),and grade ‘4’ in GCSE Mathematicsor equivalent (Functional Skills Numeracy Level 2 or Adult Numeracy Level 2).

Wymagania kwalifikacyjne

TEC Partnership uznaje szeroki zakres kwalifikacji wstępnych jako równoważnych standardowi poziomu A'; jeśli uczniowie posiadają kwalifikacje nie wymienione powyżej, prosimy o kontakt z zespołem rekrutacyjnym TEC Partnership pod numerem telefonu +44 (0) 1472 311222 wew. 434. Międzynarodowa

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Digital & Technology Solutions (Online Distance Learning), FdSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Koszty

Czesne Digital & Rozwiązania technologiczne (kształcenie na odległość online) FdSc

Irlandia £8500 Rok 1
Channel Islands £8500 Rok 1
Anglia £8500 Rok 1
Irlandia Północna £8500 Rok 1
Szkocja £8500 Rok 1
Walia £8500 Rok 1
EU £7800 Rok 1
Międzynarodowa £7800 Rok 1

Dodatkowe informacje o opłatach

Uwaga, podczas gdy pożyczki studenckie są dostępne w celu opłacenia czesnego, ten kurs nie uprawnia Cię do ubiegania się o pożyczkę na utrzymanie ze względu na zdalny aspekt studiów.

Średnie koszty utrzymania studentów w UK

Czynsz £518
Woda, gaz, prąd, internet (w domu) £50
Zakupy w supermarkecie £81
Ubrania £35
Jedzenie e restauracjach £33
Alkohol £27
Jedzenie na wynos / dostawy jedzenia£30
Wyjście na miasto / rozrywka (bez alkoholu, jedzenia) £24
Wakacje i wyjazdy weekendowe £78
Transport w obrębie miasta £17
Zdrowy tryb życia / sport£20
Artykuły papiernicze/książki £13
Telefon komórkowy/internet £13
Telewizja kablowa / streaming £7
Ubezpieczenie £51
Inne £1092
Średni koszt utrzymania studenta £95

Londyn kosztuje około 34% powyżej średniej, głównie z powodu czynszu, który jest o 67% wyższy niż średnia w innych miastach. Dla studentów mieszkających w akademikach, koszty wody, gazu, elektryczności, wifi są zazwyczaj wliczone w czynsz. Studenci w mniejszych miastach, gdzie zakwaterowanie znajduje się w odległości spaceru/przejażdżki rowerem, koszty transportu są zazwyczaj znacznie niższe.

Jak złożyć wniosek

Termin składania wniosków:

1 stycznia 2024

Jest to ostateczny termin wypełnienia i wysłania aplikacji na ten kurs. Jeśli uniwersytet lub college nadal dysponuje wolnymi miejscami, możesz złożyć podanie po tym terminie, ale nie ma gwarancji, że Twoje podanie zostanie rozpatrzone.

Możliwe punkty wejścia:

  • Rok 1 (Domyślna data rozpoczęcia)

O

Grimsby Institute to szkoła wyższa, która koncentruje swoją ofertę akademicką na dalszej edukacji, szkolnictwie wyższym oraz zdobywaniu doświadczenia zawodowego poprzez praktyki zawodowe. Główny kampus instytutu znajduje się w angielskim mieście portowym Grimsby. Studenci w Nuns Corner cieszą się żywą i ruchliwą atmosferą wraz z około 16 000 innych uczniów oraz dostępem do takich udogodnień, jak teatr, siłownia, przedszkole i wiele innych.

  • What the students say about our BA (Hons) Digital Film & Television Production

Gdzie ten program jest nauczany

Grimsby Institute
map marker Pokaż na mapie
University Centre Grimsby
map marker Pokaż na mapie

Podobne kursy

Program Uniwersytet Saty­sfakcja studentów Bezro­botny Rezy­gnacja Czesne (Między­narodowe) Taryfa UCAS Miasto
Rozwiązania cyfrowe & technologiczne FdSc
(Grimsby Institute)
- - 5% £7800 - - Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Informatyka/technologia informacyjna/rozwój stron internetowych FdSc
(Birkbeck, University of London)
- - - £10920 - Londyn Oncampus W niepełny wymiarze godzin