Goldsmiths, University of London
Muzyka elektroniczna, informatyka i technologia BMus (Hons) / BSc (Hons)
Goldsmiths, University of London - Goldsmiths, University of London

Electronic Music, Computing and Technology BMus (Hons) / BSc (Hons) Poniżej znajdują się opinie 15 absolwentów o poszczególnych kursach na Goldsmiths, University of London w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Antropologia w UK.

Wynagrodzenie absolwentów socjologia, polityka społeczna i antropologia

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Antropologia na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £20000 - £27500 £16500 - £28000 £20000 - £33000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii socjologia, polityka społeczna i antropologia (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £21000 - £28000 £16925 - £28392 £20314 - £34845

Wyobraź sobie, że możesz tworzyć własne narzędzia do występów. Lub opracuj własne instrumenty, interaktywne instalacje lub reaktywny projekt dźwiękowy. Ten interdyscyplinarny program daje Ci taką możliwość.

Dlaczego warto studiować BMus/BSc Electronic Music, Computing and Technology na Goldsmiths?

• Oprócz rozwijania własnej praktyki muzycznej, nauczysz się tworzyć niestandardowe oprogramowanie, które może być wykorzystane do realizacji Twoich celów artystycznych i pionierskiej przyszłości muzyki elektronicznej. Nauczysz się komponować, produkować i wykonywać muzykę elektroniczną, projektując oprogramowanie i przetwarzając sygnały cyfrowe.
  • Po pierwszym roku możesz wybrać bardziej techniczną lub artystyczną ścieżkę studiów, prowadzącą do uzyskania tytułu Bachelor of Music (BMus) lub Bachelor of Science (BSc).
  • Studia zostały zaprojektowane tak, aby sprostać możliwościom, wyzwaniom i wymaganiom intelektualnym związanym z karierą w branży artystycznej i kreatywnej, technologii muzycznej oraz informatyce związanej z dźwiękiem, muzyką i mediami. Rozwiniesz zrozumienie w szerokich dziedzinach praktyki twórczej, informatyki i badań muzycznych.
  • Będziesz studiować z szerokim gronem naukowców, w tym z uznanymi na całym świecie kompozytorami, wykonawcami, pisarzami i ekspertami komputerowymi. Co najważniejsze, będziesz mógł uczestniczyć i czerpać korzyści z dwóch najbardziej dynamicznych i ekscytujących wydziałów - muzyki i informatyki - jakie Goldsmiths ma do zaoferowania.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Electronic Music, Computing and Technology BMus (Hons) / BSc (Hons) w Goldsmiths, University of London

20% Specjaliści projektowania stron internetowych i multimediów
15% Zawody związane ze sprzedażą
10% Zawody administracyjne
5% Zawody związane z projektowaniem
5% Zawody artystyczne, literackie i medialne
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
5% Specjaliści w dziedzinie nauczania
5% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
5% Profesjonaliści w dziedzinie terapii

Oceny i czas na naukę

Będziesz oceniany za pomocą różnych metod, w zależności od wybranych modułów. Obejmują one prace zaliczeniowe, egzaminy, pracę grupową i projekty. Jeśli zdecydujesz się na rok stażu przemysłowego, opiekun stażu oceni Twoją pracę. Jeśli pomyślnie ukończysz rok stażu, na świadectwie ukończenia studiów otrzymasz adnotację "z doświadczeniem zawodowym".

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Z 6.0 w pisaniu i żadnym elemencie poniżej 5.5

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Electronic Music, Computing and Technology, BMus (Hons) / BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi Goldsmiths, University of London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Goldsmiths, University of London w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Informatyka

Informatyka

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 21 rankingi uniwersytetów Goldsmiths, University of London

O Goldsmiths, University of London

Założony w 1891 roku, Goldsmiths, University of London, znajduje się w południowo-wschodniej części Londynu, znanej jako New Cross. Udogodnienia są imponujące na tym uniwersytecie, zapewniając studentom studia artystyczne, telewizyjne i radiowe, jak również wiele innych zasobów mających na celu optymalizację doświadczenia dla studentów na każdym z kursów Goldsmith. Nawiązywanie nowych znajomości jest tu łatwe dzięki wyjątkowo aktywnemu kalendarzowi imprez Goldsmith, dającemu uczniom sposób na nawiązywanie kontaktów towarzyskich bez konieczności wychodzenia z kampusu.

Lista 196 kursów licencjackich i magisterskich Goldsmiths, University of London - Katalog Kursów

Skład uczniów Goldsmiths, University of London

• Coming to Goldsmiths: living in London
  • Meet the Students of Goldsmiths - Institute of Management Studies
  • One to one - Goldsmiths Psychology students and tutors in conversation
  • Tips for your first term
  • What advice would you give to new students?
  • One to One - Goldsmiths Journalism students and tutors in conversation

Muzyka BA (Hons)
(Durham University)
77% 5% 3% £25750 199 Durham Oncampus W pełnym wymiarze godzin