Gloucestershire College
Gloucestershire College - Gloucestershire College

Mediana wynagrodzeń £20000 £16977 £20190
Zakres 25-75 percentyla £17667 - £24333 £11760 - £21991 £13937 - £25916

Projektowanie graficzne to dynamiczny, związany z branżą kurs, który zapewnia uczniom solidne podstawy teorii i techniki projektowania. Studenci będą angażować się w budowanie szeregu umiejętności w dyscyplinach takich jak animacja, projektowanie stron internetowych, branding, reklama, grafika ruchoma, układy stron i opakowania, a także będą mieli możliwość opracowania profesjonalnego portfolio związanego z projektowaniem.

"Uczelnia oferuje doskonałe studia artystyczne i projektowe oraz przestrzeń warsztatową do pracy. Studia są duże i przestronne. Standard sprzętu do projektowania graficznego jest dobrze zaplanowany, a każdy uczeń ma do dyspozycji komputer Apple Mac. Istnieją skuteczne powiązania z przemysłem. Warsztaty i odwiedzający prelegenci są regularnie zapraszani do College'u, aby pracować ze studentami". (Raport zewnętrznego egzaminatora Edexcel 2015)

Program ten został zaprojektowany jako dwuletni kurs HND na poziomie 5, który jest odpowiednikiem pierwszych dwóch lat studiów. Po ukończeniu pierwszego roku (na poziomie HNC 4) można ubiegać się o akredytację.

Kurs ma być szybki i profesjonalny, z silnymi powiązaniami branżowymi i programem nauczania, który to odzwierciedla. Personel jest doświadczony i pasjonuje się projektowaniem i dostarcza 16 jednostek w ciągu dwóch lat w najnowocześniejszym środowisku studyjnym. Kwalifikacje są akredytowane przez Pearson Education.

Wszyscy studenci powinni mieć możliwość realizacji szeregu projektów na żywo w różnych dyscyplinach kreatywnych. Zachęcanie studentów do ubiegania się o pracę i zdobywania ważnego doświadczenia branżowego w firmach, agencjach projektowych i lokalnych społecznościach.

W samej branży zazwyczaj pracujesz od około 9:00 do 17:00, ale musisz pracować dłużej, gdy musisz dotrzymać terminów. Jako grafik freelancer, Twoje godziny pracy będą się różnić w zależności od otrzymywanych zleceń. Zazwyczaj pracujesz w studiu lub biurze, ale możesz spędzać trochę czasu odwiedzając klientów i drukarnie.

Początkowe wynagrodzenie absolwenta może wynosić około 15 000 funtów rocznie. Doświadczeni graficy mogą zarabiać od 20 000 do 35 000 funtów rocznie, a starsi graficy mogą zarabiać do 50 000 funtów i więcej (dane mają charakter orientacyjny).

Praca w branży obejmuje: Reklama, branding, grafik, motion designer, projektant opakowań

Oceny i czas na naukę

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
Cambridge English Advanced
IELTS (Academic) 5.5

We wszystkich umiejętnościach.

TOEFL (iBT) 53
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Art and Design: Graphic Design, HND. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Sztuka i projektowanie: Projektowanie graficzne HND

**.

O Gloucestershire College

Gloucester College (GC) to instytucja oferująca kursy i programy zarówno z zakresu kształcenia ustawicznego, jak i wyższego. Główny kampus znajduje się w mieście Gloucester w Anglii. Głównym celem tego college'u jest zaspokojenie potrzeb akademickich młodych ludzi, którzy dopiero co ukończyli szkołę średnią, dlatego też większość zasobów college'u przeznaczona jest dla osób uczących się na poziomie A-levels i przedmiotów zawodowych.

Lista 19 kursów licencjackich i magisterskich Gloucestershire College - Katalog Kursów

Skład uczniów Gloucestershire College

• Media, Music and Performing Arts at Gloucestershire College
  • Cheltenham Fashion Academy at Gloucestershire College