Farnborough College of Technology
Obliczenia (doładowanie) BSc (Hons)
Farnborough College of Technology - Farnborough College of Technology

Computing (Top-up) BSc (Hons) Poniżej znajdują się opinie 10 absolwentów o poszczególnych kursach na Farnborough College of Technology w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Design Studies w UK.

Mediana wynagrodzeń £22025 £20113 £23568
Zakres 25-75 percentyla £19981 - £25071 £15144 - £24676 £17604 - £29974

Ukończ studia informatyczne na naszym rocznym kierunku uzupełniającym. Jeśli wcześniej studiowałeś HND lub Foundation degree w dziedzinie informatyki, ten program pozwoli Ci "uzupełnić" istniejące umiejętności i kwalifikacje do pełnego stopnia z wyróżnieniem. Ten dodatkowy stopień rozpoczyna się każdego września i jest przyznawany przez University of Surrey.

• Jednoroczna kwalifikacja pozwalająca "uzupełnić" istniejące kwalifikacje do pełnego dyplomu z wyróżnieniem
  • Droga do kariery związanej z informatyką, w tym oprogramowaniem, projektowaniem, rozwojem i nie tylko
  • Zdobądź uznane w branży certyfikaty, takie jak nagrody semestralne CISCO CCNA
  • Ucz się w University Centre Farnborough, z nowoczesnymi udogodnieniami, w tym naszym zestawem komputerowym z dostępem do najnowszego oprogramowania.
  • Poszerz swoją wiedzę, zrozumienie i umiejętności gotowe do podjęcia udanego zatrudnienia w branży komputerowej

Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, czy o dom, technologia informacyjna jest w centrum naszego codziennego życia. Według prognoz, w Wielkiej Brytanii w branży IT pracuje obecnie milion osób. Bycie absolwentem z biegłymi umiejętnościami komputerowymi może otworzyć możliwości w szerokim zakresie karier w różnych sektorach.

W Farnborough rozwiniesz wiedzę, umiejętności i zachowania potrzebne do odniesienia sukcesu w środowisku pracy IT. Nie tylko rozwiniesz umiejętności specyficzne dla IT, ale nasz kurs zapewnia możliwości rozwijania zachowań w pracy, na przykład poprzez podejmowanie projektów grupowych lub odpowiadanie na brief klienta. W ramach kursu zdobędziesz również kwalifikacje sprzedawcy, w tym nagrody semestralne CISCO, które są uznawane przez pracodawców.

• DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST PROGRAM?

Ten program komputerowy jest idealny, jeśli interesujesz się światem technologii informatycznych. Być może obecnie studiujesz HND w dziedzinie informatyki, pracujesz już w tym sektorze, wracasz do edukacji po przerwie lub chcesz przenieść się z innego college'u lub uniwersytetu.

• CO BĘDĘ STUDIOWAĆ?

Ucząc się w naszych dedykowanych apartamentach IT, będziesz opierać się na istniejącej wiedzy teoretycznej, jednocześnie rozwijając niezbędne umiejętności krytyczne i analityczne. Podczas tego kursu rozwiniesz swoje umiejętności informatyczne, badając takie tematy, jak sztuczna inteligencja, tworzenie sieci, integracja systemów i cyberbezpieczeństwo.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Computing (Top-up) BSc (Hons) w Farnborough College of Technology

20% Zawody artystyczne, literackie i medialne
20% Zawody związane z projektowaniem
20% Zawody związane ze sprzedażą
5% Specjaliści projektowania stron internetowych i multimediów
5% Zawody podstawowe
5% Zawody artystyczne, literackie i medialne

Oceny i czas na naukę

W tym programie stosowany jest szeroki zakres metod oceny, które zostały wybrane w celu dostosowania do nauczanego materiału. Zakres metod oceny stosowanych w tym programie obejmuje testy w klasie, ocenianą pracę praktyczną, ocenianą pracę kursową / zadania oraz ocenę formatywną poprzez informacje zwrotne na temat pracy, praktyczne demonstracje, raport z projektu, prezentację projektu i egzamin. - **** JAK BĘDĘ SIĘ UCZYĆ? **** Będziesz uczyć się na różne sposoby. Obejmuje to wykłady, indywidualne prezentacje, ćwiczenia praktyczne, samodzielne i grupowe.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Computing (Top-up), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Obliczenia (doładowanie) BSc (Hons)

O Farnborough College of Technology

Farnborough College of Technology to instytucja szkolnictwa wyższego znajdująca się w mieście Farnborough, w południowo-wschodnim regionie Anglii. Główny kampus znajduje się przy Boundary Road i to właśnie tam odbywa się większość kursów uczelni. Obejmują one A-Levels dla tych, którzy chcą iść na uniwersytet, T-Levels, kursy zawodowe, kursy dla dorosłych i wiele innych. Dzięki wyjątkowym standardom nauczania i nowoczesnym udogodnieniom, które oferuje, college wielokrotnie otrzymał ocenę "Outstanding" od inspektorów Ofsted.

Lista 36 kursów licencjackich i magisterskich Farnborough College of Technology - Katalog Kursów

Skład uczniów Farnborough College of Technology

Całkowita liczba uczniów zapisanych na Farnborough College of Technology według poziomu. Rok akademicki - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022

Obliczenia BSc (Hons)