De Montfort University
Aktorstwo dla sceny i ekranu BA (Hons)
De Montfort University - De Montfort University

Zakres 25-75 percentyla £24771 - £35770 £18886 - £32933 £21689 - £41100

Studia licencjackie Performance Preparation Academy (PPA) na kierunku aktorstwo sceniczne i ekranowe dadzą Ci wszystkie umiejętności niezbędne do zostania profesjonalnym aktorem. Jako profesjonalny aktor nie możesz polegać na adrenalinie lub szczęściu, musisz wiedzieć, jak odtworzyć swój występ na najwyższym poziomie, za każdym razem, gdy go dajesz. W PPA odkryjesz, jak to zrobić, co nie jest małym wyczynem, ale razem możemy to osiągnąć.

Rozwiniesz głos i ciało, co pozwoli ci przyjąć fizyczność, która różni się od twojej własnej i która jest zrównoważona i bezpieczna na dłuższą metę. Dowiesz się, jak być wolnym na scenie i na ekranie, aby być uwolnionym i w danej chwili. Dowiesz się, jak podejść do scenariusza, aby go odblokować, znaleźć w nim znaczenie i podzielić się nim z publicznością. Dowiesz się, jak badać, eksplorować i dzielić się swoimi pomysłami w sposób jasny i zwięzły. Zdobędziesz umiejętności opowiadania historii w sposób odważny i prawdziwy.

Trzy lata spędzone w PPA będą Ci służyć przez resztę życia. Będą one wymagające i postawią przed Tobą wiele wyzwań, ale będą także niezwykle ekscytujące i satysfakcjonujące. Będziesz nauczany przez wysoko wykwalifikowaną i energiczną kadrę, z której wszyscy pracowali na najwyższym profesjonalnym poziomie. Na trzecim roku wystąpisz w dwóch sztukach teatralnych, filmie i przedstawieniu na West Endzie, aby dać Ci najlepszą możliwą szansę na bycie widzianym przez profesjonalistów z branży.

Ten kurs odbywa się w PPA w Guildford, skontaktuj się z nimi pod numerem 01483 459080, aby uzyskać więcej informacji.

**. Aby ubiegać się o ten kurs, musisz mieć 96 punktów UCAS i mieć ukończone 18 lat do 01.09.2023.

**Praktyczne i pisemne**

• Foundation / Pathway Courses

PPA nie jest obecnie w stanie przyjmować studentów zagranicznych, chyba że posiadają oni brytyjski paszport.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Acting for Stage and Screen, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Aktorstwo dla sceny i ekranu BA (Hons)

• Rok 2

Rankingi De Montfort University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 26 rankingi uniwersytetów De Montfort University

O De Montfort University

De Montfort University, w skrócie DMU, został założony w 1896 roku w małym mieście Leicester, East Midlands. Uniwersytet ten cieszy się szczególnie silnymi statystykami zatrudnienia po ukończeniu studiów, co można wytłumaczyć ich zaangażowaniem w praktyki zawodowe dla wszystkich studentów na dowolnych kursach. Międzynarodowi studenci są tutaj pod dobrą opieką, ponieważ otrzymują oni kursy orientacyjne mające na celu zapewnienie porad i wskazówek dotyczących życia w Wielkiej Brytanii, a darmowe lekcje języka angielskiego są zapewnione, aby wprowadzić wszystkich nowych studentów na wyższy poziom.

Lista 117 kursów licencjackich i magisterskich De Montfort University - Katalog Kursów

Skład uczniów De Montfort University

19290
  • Welcome to Leicester