Cornwall College
Cornwall College - Cornwall College

Mediana wynagrodzeń £23872 £19884 £22867
Zakres 25-75 percentyla £20487 - £27274 £14892 - £25751 £17151 - £30379

Dla nas w Cornwall College Newquay nie ma nic bardziej ekscytującego i enigmatycznego niż nasze oceany. Przy tak wielu wciąż nieodkrytych obszarach, nasze morskie siedliska są ostatnimi dzikimi granicami, które pozostały do odkrycia. A ponieważ wpływ człowieka na nasz podwodny świat jest najwyższy w historii, teraz jest kluczowy czas, aby lepiej go zrozumieć i chronić. Nasze oceany potrzebują ludzi, którzy czują wspólne pragnienie zaangażowania się w ważne kwestie, przed którymi stoimy. Aby wykorzystać naukę do zakwestionowania status quo. Aby promować postępowe zmiany w otaczających ich ludziach poprzez edukację i pozytywne działania.

Przez ponad 20 lat Cornwall College Newquay zainspirował tysiące studentów do dokonania tak ważnej zmiany, wykorzystując ich pasję jako przewodnik.

Nasza inspirująca lokalizacja ma oczywiście swój udział w sukcesie naszych studentów. Nie ma lepszego miejsca do studiowania życia morskiego i ochrony przyrody niż Kornwalia, hrabstwo ściśle związane z otaczającymi je morzami. Gdzie indziej znajdziesz tak szeroką gamę siedlisk wodnych w odległości spaceru od miejsca, w którym studiujesz?

Znajdziesz tu dzikie i surowe przylądki, osłonięte zatoczki, słodkowodne strumienie, słone bagna i rozległe ujścia rzek. Będziesz mieszkać z Morską Strefą Ochrony na swoim podwórku. Nie wspominając o jeszcze większej różnorodności siedlisk dostępnych dla Ciebie w odległości krótkiej przejażdżki samochodem.

Ta wyjątkowa lokalizacja stworzyła tętniącą życiem społeczność ochrony przyrody, która pasuje do otoczenia, a twoja pasja do morza będzie w dobrym towarzystwie.

Studenci mogą wybrać, w co chcą się zaangażować, korzystając z naszych silnych powiązań z podobnie myślącymi grupami, organizacjami charytatywnymi i firmami, takimi jak Blue Reef Aquarium, Cornwall Wildlife Trust, Cornwall Seal Group Research Trust, Newquay Marine Group, British Divers Marine Life Rescue i wiele innych.

To właśnie ta współpraca daje naszym studentom przewagę. Włączenie ukierunkowanego na branżę, oddolnego doświadczenia zawodowego w zakresie ochrony przyrody do Twojego programu studiów jest tym, co nas wyróżnia.

Koncentrując się na stosowanej naturze stopni naukowych, zdolność do zatrudnienia i znaczenie w świecie rzeczywistym są w centrum wszystkiego, co robimy. Pomyśl o tym jako o znacznym nacisku na budowanie praktycznych umiejętności i doświadczenia badawczego, popartego silnym rdzeniem akademickim i naukowym.

Krótko mówiąc, nasze studia koncentrują się na tematyce morskiej i nie mają sobie równych w Wielkiej Brytanii.

**Pilna potrzeba naukowców z pasją, którzy mogą mówić w imieniu oceanu i jego mieszkańców, nigdy nie była tak istotna jak teraz.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Marine Biology with Conservation FdSc w Cornwall College

25% Zawody podstawowe
10% Operatorzy procesów, zakładów i maszyn
10% Specjaliści w dziedzinie nauczania
10% Zawody administracyjne
10% Zawody związane ze sprzedażą
10% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
10% Zawody sekretarskie i pokrewne
10% Zawody związane z usługami ochronnymi
10% Zawody wykwalifikowane

Oceny i czas na naukę

**Mieszanka zajęć, egzaminu, testu i praktyki**

W przypadku kandydatów, którzy potrzebują wizy, aby studiować w Wielkiej Brytanii, Cornwall College Group nie posiada licencji sponsora wizowego i dlatego nie może przyjąć wniosku.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Marine Biology with Conservation, FdSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Biologia morska z ochroną przyrody FdSc

Irlandia £6167 Rok 1

O Cornwall College

Cornwall College (znany również jako Cornwall College Group) to grupa zajmująca się kształceniem ustawicznym, która działa w ośmiu miejscach w Kornwalii i Devon. Łącznie grupa college'ów oferuje potencjalnym studentom ponad 2000 kwalifikacji zawodowych i technicznych, nie wliczając w to dostępu do kształcenia GCSE i praktyk zawodowych.

Lista 49 kursów licencjackich i magisterskich Cornwall College - Katalog Kursów

Skład uczniów Cornwall College

• Study Carpentry at Cornwall College Camborne
  • Study Hair & Beauty at Cornwall College Camborne