Coleg Llandrillo (Llandrillo College)
Hospitality Management (Top-Up) BA (Hons)
Coleg Llandrillo (Llandrillo College) - Coleg Llandrillo (Llandrillo College)

Mediana wynagrodzeń £22617 £20597 £24649
Zakres 25-75 percentyla £19224 - £26066 £16004 - £25303 £19141 - £30934

Chcesz zrobić karierę w ekscytującej branży hotelarsko-gastronomicznej? Szukasz pracy na stanowisku kierowniczym w tym sektorze? Ten kurs oferuje ścieżkę zawodową w szkolnictwie wyższym, umożliwiając Ci zdobycie zarówno stopnia akademickiego, jak i wiedzy i umiejętności do pracy w hotelarstwie. Jeśli ukończyłeś już Foundation Degree in Hospitality Management (lub równoważny), ten kurs pozwala przejść na poziom 6 i uzyskać pełny stopień z wyróżnieniem. BA (Hons) Hospitality Management został zaprojektowany, aby przygotować Cię do natychmiastowego zatrudnienia i przygotować Cię do progresywnej kariery w zarządzaniu hotelarstwem. Zapewnia zrównoważoną edukację akademicką i zawodową. Szeroki zakres kursu pozwoli Ci zrozumieć wszystkie kluczowe elementy sektora hotelarskiego i praktyki zarządzania. Dowiesz się o gościnności jako zjawisku, patrząc na to, jak sektor pojawił się i rozwinął. Spojrzysz także bardziej szczegółowo na charakter gościnności skoncentrowany na kliencie. Dowiesz się, jak rozumieć zachowania klientów i jak oceniać ich obsługę. Kurs przygotowuje Cię do pełnienia ról kierowniczych, wprowadzając Cię w teorie i koncepcje z różnych obszarów zarządzania, w tym zarządzania operacyjnego, finansów, zasobów ludzkich i zarządzania strategicznego. Poznasz również środowisko, w którym działają firmy i zrozumiesz, w jaki sposób wszystkie te pomysły odnoszą się bezpośrednio do sektora hotelarskiego. Będziesz w stanie rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności w wielu obszarach i poprawić swoją zdolność do krytycznej analizy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów. W połączeniu z wglądem w funkcjonowanie branży hotelarskiej pomoże Ci to przygotować się do ekscytującej kariery menedżerskiej.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Hospitality Management (Top-Up), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Hospitality Management (Top-Up) BA (Hons)

*OPŁATA DLA STUDENTÓW ROZPOCZYNAJĄCYCH NAUKĘ W GRWP LLANDRILLO MENAI. Studenci, którzy przechodzą z Foundation Degree na BA / BSc / BEng (Hons) Top up degree w Grwp Llandrillo Menai, powinni skontaktować się ze swoją uczelnią w celu uzyskania informacji o opłatach.

O Coleg Llandrillo (Llandrillo College)

Coleg Llandrillo to instytucja edukacyjna położona w północnym regionie Walii, oferująca szeroki wachlarz kursów dokształcających i zawodowych zarówno dla absolwentów szkół, jak i dorosłych. Jako największa szkoła wyższa w Walii, Coleg Llandrillo działa w 12 kampusach, przy czym budynek w Rhos-on-Sea służy jako główna siedziba instytucji. W każdym kampusie studenci mogą znaleźć nowoczesne obiekty, które zostały zaprojektowane z myślą o ich praktycznych i specyficznych potrzebach.

Lista 39 kursów licencjackich i magisterskich Coleg Llandrillo (Llandrillo College) - Katalog Kursów

• Art & Design
  • Engineering & Power Technology
  • Travel & Tourism