City University London
Polityka międzynarodowa i socjologia BSc (Hons)
City University London - City University London

International Politics and Sociology BSc (Hons) Poniżej znajdują się opinie 45 absolwentów o poszczególnych kursach na City University London w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Ekonomia w UK.

Wynagrodzenie absolwentów Ekonomia

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Ekonomia na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £24000 - £32000 £25500 - £38000 £31000 - £50500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Ekonomia (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £23440 - £32465 £21680 - £36020 £26019 - £47995

Ten stopień oferuje szerokie zrozumienie tych dwóch uzupełniających się przedmiotów, ze szczególnym naciskiem na to, jak lokalne i globalne odnoszą się do siebie nawzajem.

Będziesz studiować takie tematy, jak kultura, tożsamość, klasa, międzynarodowa teoria polityczna i globalna ekonomia polityczna.

Dowiesz się, jak powstają konkretne podmioty i instytucje, jak idee kształtują globalną politykę i jak dynamika społeczna wpływa na nas wszystkich. Poznasz organizację współczesnych społeczeństw i struktury, które definiują nasze codzienne życie.

Studia te przyniosą Ci następujące korzyści:

• Rozwijaj umiejętności w zakresie analizy, interpretacji i tworzenia danych społecznych, w tym poszukiwanych umiejętności w zakresie znajomości danych i umiejętności ilościowych.
  • Zdobędziesz wiedzę i doświadczenie przydatne w przyszłej karierze w polityce, kształtowaniu polityki, służbie cywilnej lub rządzie.
  • Zostań krytycznym myślicielem z dogłębnym zrozumieniem złożonej interakcji sił lokalnych i globalnych
  • Skorzystaj z naszej centralnej lokalizacji w globalnym mieście, w pobliżu krajowych instytucji i organizacji politycznych oraz z dostępem do szerokiej gamy możliwości odbycia stażu.
  • Zwiększ swoje szanse na zatrudnienie dzięki opcjonalnemu rokowi stażu.

Akredytowany przez Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Akredytowana przez Institute of Chartered Accountants in England and Wales (ICAEW) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Akredytowana przez Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Akredytowany przez Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych poprzez Accredited degree accelerated route.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów International Politics and Sociology BSc (Hons) w City University London

35% Specjaliści w dziedzinie nauczania
35% Zawody związane z usługami ochronnymi
10% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
5% Zawody podstawowe
5% Specjaliści w dziedzinie nauczania
5% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa

Oceny i czas na naukę

Ocenianie odbywa się w ramach zajęć (oceniane eseje i zadania) oraz projektu końcoworocznego.

Rozkład ocen

Studenci tego kursu otrzymali następujące oceny

Minimalna wymagana taryfa UCAS

120 UCAS tariff points from combination of acceptable level 3 qualifications (eg. BTEC diploma and BTEC extended certificate) equivalent to three full A Levels.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

35 punktów ogółem, w tym 5 z matematyki na poziomie wyższym.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować International Politics and Sociology, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Polityka międzynarodowa i socjologia BSc (Hons)

EU £20860 Rok 1
Międzynarodowa £20860 Rok 1

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi City University London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi City University London w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

Nauki społeczne

[Opublikowany 26 października, 2022]
    Nauki społeczne

[Opublikowany 11 lipca, 2023]

Zobacz wszystkie 27 rankingi uniwersytetów City University London

O City University London

Założony w 1894 roku, City University London (City) znajduje się w centrum Londynu. Ze względu na swoją lokalizację, City przyciąga studentów z całego świata, a w rezultacie oferuje zróżnicowaną kulturę kampusu. Obiekty na miejscu zostały opracowane z każdym studentem przyszłego środowiska pracy w umyśle, dlatego studenci prawa mają dostęp do symulacji sądów prawa, a także dlaczego przyszłe pielęgniarki mogą spodziewać się korzystać z mock oddziałów medycznych. Akademiki na bok, znajduje się w centrum Londynu pozwala uczniom szybko się poruszać ze względu na liczne opcje transportu publicznego w okolicy.

Lista 153 kursów licencjackich i magisterskich City University London - Katalog Kursów

Skład uczniów City University London

• City, University of London: Being a student in London
  • City University London