Cardiff University
Inżynieria komunikacji bezprzewodowej i mikrofalowej MSc
Cardiff University - Cardiff University

Ten stopień ma na celu wyprodukowanie podyplomowych specjalistów z niezbędną wiedzą specjalistyczną w zakresie inżynierii elektronicznej i mikrofalowej oraz rozwinięcie świadomości szybko rosnącej przestrzeni zastosowań dla tych technologii .

Ten kurs ma na celu dostarczenie Ci kluczowej, zaawansowanej wiedzy i umiejętności, które pozwolą Ci odnieść sukces w szybko rozwijającej się branży komunikacji bezprzewodowej i mikrofalowej. Rozwiniesz także umiejętności badawcze i inne powiązane umiejętności, zwiększając swoje ogólne kompetencje inżynierskie, szanse na zatrudnienie i zapewniając doskonałą platformę do rozwoju kariery, zarówno w przemyśle, jak i badaniach akademickich.

W szczególności program ma na celu

• Rozwijaj wiedzę specjalistyczną w nowych i rozwijających się obszarach inżynierii mikrofalowej, w tym komunikacji mobilnej i medycznych zastosowań mikrofal.
  • Skoncentruj się na obszarach obejmujących zaawansowane projektowanie wspomagane komputerowo (CAD), pomiary i charakteryzację oraz inżynierię systemów komunikacyjnych.
  • Obejmuj prace laboratoryjne i zaawansowane zarządzanie inżynierskie wraz z modułami inżynierii częstotliwości radiowych, zaawansowanej produkcji i testowania, zaawansowanych systemów komunikacyjnych oraz nieliniowego projektowania i koncepcji RF.
  • Zapewnij sobie wiedzę specjalistyczną w dziedzinie mikro- i nanotechnologii oraz optoelektroniki.

Akredytacje

• Instytucja Inżynierii i Technologii (IET)

• MBA
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Wireless and Microwave Communication Engineering, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Typowo, będziesz potrzebować:

dyplom z wyróżnieniem 2:2 w dziedzinie inżynierii komunikacyjnej, technologii komunikacyjnej, inżynierii elektrycznej lub elektronicznej, inżynierii bezprzewodowej lub podobnego przedmiotu, lub równoważny dyplom międzynarodowy

lub odpowiednie doświadczenie zawodowe potwierdzone referencjami

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę kursu na naszej stronie internetowej:.

**.

Rankingi Cardiff University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 34 rankingi uniwersytetów Cardiff University

O Cardiff University

Założony w 1883 roku, Cardiff University znajduje się w miejskim otoczeniu miasta Cardiff, w Walii. Niektóre z najbardziej oczywistych zalet uniwersytetu to wiodące na świecie badania, kompetentne i proaktywne biuro karier oraz centralna lokalizacja. Cardiff jest tętniącym życiem, nowoczesnym miastem z młodą i zróżnicowaną populacją znaną z przyjmowania ludzi ze wszystkich środowisk.

Lista 334 kursów licencjackich i magisterskich Cardiff University - Katalog Kursów

• Student life at Cardiff University
  • Student Megan tells you all about Chemistry at Cardiff
  • Cardiff University - Adult Nursing (BN)