Cardiff University
Przepisywanie leków dla optometrystów PgCert
Cardiff University - Cardiff University

Ten kurs zapewni optometrystom szeroką edukację w zakresie praktyki przepisywania leków, która wyposaży ich w niezbędną wiedzę i umiejętności, aby wzmocnić ich karierę i skutecznie przyczynić się do rozszerzenia ról zawodowych .

Konkretnym celem programu jest przygotowanie optometrystów do wykonywania zawodu jako niezależni lekarze przepisujący recepty oraz spełnienie standardów określonych przez General Optical Council w celu wpisania do odpowiedniego rejestru specjalistycznych recept terapeutycznych.

Szkoła Optometrii zapewni Ci wspierające środowisko do rozwoju zawodowego i osobistego, oferując wysokiej jakości moduły związane z optometrią, które są oparte na badaniach i nauczane przez liderów w tej dziedzinie.

Program zapewnia elastyczną ścieżkę do kwalifikacji na poziomie 7. Będzie kultywować zrozumienie praktyki opartej na dowodach w opiece okulistycznej i umożliwi Ci bezpieczne wykonywanie zawodu na odpowiednim poziomie kompetencji.

Cechy wyróżniające

• Kurs spełnia standardy określone przez General Optical Council w celu wpisania do odpowiedniego rejestru specjalistycznych recept terapeutycznych.
  • Ucz się w jednej z wiodących szkół optometrii w Wielkiej Brytanii, która zajęła 1. miejsce w rankingu Complete University Guide 2018.
  • Wyposaży Cię w niezbędną wiedzę i umiejętności, aby wzmocnić swoją karierę i skutecznie przyczynić się do rozszerzenia ról zawodowych.
  • Zaangażowanie personelu badawczego w projektowanie i realizację kursów.

Jedyny kurs "Therapeutic Prescribing for Optometrists" dostępny w Walii.

• MBA
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Therapeutic Prescribing for Optometrists, PgCert. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Typowo, będziesz potrzebować:

pełna rejestracja w GOC - jeśli jesteś zarejestrowany w GOC, musisz podać swój numer GOC w sekcji Członkostwo w organizacjach zawodowych w formularzu zgłoszeniowym i nie musisz przedstawiać dowodów wcześniejszych kwalifikacji ani referencji (w przypadku prośby o te informacje wpisz nie dotyczy).

lub dyplom z wyróżnieniem w dziedzinie optometrii lub profesjonalne kwalifikacje optometryczne.

Kandydaci, którzy studiowali na poziomie podyplomowym w zakresie optometrii klinicznej w innym miejscu (takim jak City lub Aston Universities), mogą ubiegać się o dostęp do programu na Cardiff University. Odbędzie się to poprzez uznanie wcześniejszego uczenia się (RPL), a kandydaci muszą przedstawić dokumentację potwierdzającą taki wniosek, np. poprzez zapisy dokumentów osiągnięć, portfolio i zapisy kliniczne.

<Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę kursu na naszej stronie internetowej: .

Rankingi Cardiff University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 33 rankingi uniwersytetów Cardiff University

O Cardiff University

Założony w 1883 roku, Cardiff University znajduje się w miejskim otoczeniu miasta Cardiff, w Walii. Niektóre z najbardziej oczywistych zalet uniwersytetu to wiodące na świecie badania, kompetentne i proaktywne biuro karier oraz centralna lokalizacja. Cardiff jest tętniącym życiem, nowoczesnym miastem z młodą i zróżnicowaną populacją znaną z przyjmowania ludzi ze wszystkich środowisk.

Lista 334 kursów licencjackich i magisterskich Cardiff University - Katalog Kursów

• Student life at Cardiff University
  • Student Megan tells you all about Chemistry at Cardiff
  • Cardiff University - Adult Nursing (BN)