Cardiff University
Master of Design Administration (MDA) MDA
Cardiff University - Cardiff University

**Celem tego programu jest dostarczenie studentom dogłębnej wiedzy i zrozumienia zarządzania i prawnych aspektów projektowania oraz umiejętności niezbędnych do skutecznego zarządzania zamówieniami na usługi projektowe i projekty budowlane.

Master of Design Administration (MDA) ma na celu wyposażenie absolwentów w wiedzę niezbędną do skutecznego administrowania i zarządzania procesem projektowania w zamówieniach publicznych na budynki, od początku do zajęcia. Ma on na celu zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na ekspertów w zakresie zarządzania projektami, pracujących w firmach konsultingowych, firmach wykonawczych lub specjalistycznych firmach wykonawczych lub w organach klienta.

Program łączy w sobie aspekty zarządzania i prawne zamówień publicznych, z wyjątkowym naciskiem na aspekty projektowe, poruszając aktualne tematy o kluczowym znaczeniu dla profesjonalistów budowlanych.

Kurs jest prowadzony w systemie blended learning (połączenie metod nauczania na odległość i kursów stacjonarnych) i jest realizowany w czasie, gdy pracujesz w praktyce. Wykorzystywana jest szeroka gama metod nauczania na odległość, w tym webinaria i online, blog programowy i fora dyskusyjne. Materiały szkoleniowe będą dostępne w formie szczegółowych notatek z kursu, wiki i nagranych wcześniej prezentacji wideo. Będziesz wspierany przez regularne samouczki online i otrzymasz szczegółowe informacje zwrotne na temat wszystkich zadań kursu.

Element kształcenia na odległość jest zwykle uzupełniany kursami stacjonarnymi trwającymi od dwóch do czterech dni, chociaż w roku 20/21 przewiduje się, że będą one prowadzone on-line. Będą one obejmować zaawansowane seminaria prowadzone przez wiodących ekspertów. Zwykle będą one interaktywne i obejmą warsztaty grupowe, które mają zachęcić Cię do dzielenia się doświadczeniem i wiedzą zdobytą w praktyce.

Program ten jest prowadzony przez znanych ekspertów i utrzymuje silne powiązania z przemysłem, co zapewnia, że kurs obejmuje aktualne tematy o bezpośrednim znaczeniu dla osób zaangażowanych w pozyskiwanie projektów budowlanych i zarządzanie procesem projektowania.

Kurs MDA jest przeznaczony dla osób posiadających wykształcenie wyższe w dziedzinie projektowania, budownictwa lub zarządzania budynkami, na przykład architektów, inżynierów, wykonawców i przedstawicieli klientów. Wszystkie osoby zarejestrowane na kursie byłyby zwykle zatrudnione, z kilkuletnim doświadczeniem, ale mogą chcieć awansować na wyższe stanowisko kierownicze lub założyć własną firmę.

• MBA
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Master of Design Administration (MDA), MDA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

**Typowo, będziesz potrzebować: **.

dyplom z wyróżnieniem 2:2 w odpowiedniej dyscyplinie związanej ze środowiskiem zbudowanym, takiej jak architektura, kontraktowanie, inżynieria, zarządzanie obiektami lub inne związane z branżą budowlaną.

równoważne kwalifikacje akademickie uznawane przez uniwersytet

lub co najmniej trzyletnie równoważne doświadczenie zawodowe w pełnym wymiarze czasu pracy, np. w projektowaniu budynków, branży budowlanej lub jako klient branży budowlanej, potwierdzone referencjami. Powinno to obejmować doświadczenie w zarządzaniu lub współpracy z multidyscyplinarnym zespołem, zarówno wewnętrznym, jak i składającym się z przedstawicieli różnych firm.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wymagań wstępnych, odwiedź stronę kursu na naszej stronie internetowej:

**.

Rankingi Cardiff University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 34 rankingi uniwersytetów Cardiff University

O Cardiff University

Założony w 1883 roku, Cardiff University znajduje się w miejskim otoczeniu miasta Cardiff, w Walii. Niektóre z najbardziej oczywistych zalet uniwersytetu to wiodące na świecie badania, kompetentne i proaktywne biuro karier oraz centralna lokalizacja. Cardiff jest tętniącym życiem, nowoczesnym miastem z młodą i zróżnicowaną populacją znaną z przyjmowania ludzi ze wszystkich środowisk.

Lista 334 kursów licencjackich i magisterskich Cardiff University - Katalog Kursów

• Student life at Cardiff University
  • Student Megan tells you all about Chemistry at Cardiff
  • Cardiff University - Adult Nursing (BN)