Cardiff University
Zaawansowana informatyka z rokiem praktyki zawodowej MSc
Cardiff University - Cardiff University

**Program "with a Professional Placement Year" zapewnia możliwość odbycia 7-10 miesięcznego stażu jako profesjonalista IT dla studentów, którzy pomyślnie znajdą odpowiednie miejsce stażu.

Studia magisterskie z zakresu zaawansowanej informatyki z rocznym stażem zawodowym zapewnią Ci dostęp do kluczowych tematów, które napędzają pojawiające się zmiany technologiczne i trendy.

Informatyka jest jedną z najszybciej rozwijających się dyscyplin akademickich, a wyniki badań i innowacji w tej dziedzinie mogą mieć znaczący wpływ społeczny.

Temat ten obejmuje wszystkie aspekty współczesnego życia, a ten program oferuje możliwość zastosowania nowych umiejętności i zaawansowanych technik w wybranym przez Ciebie obszarze, jednocześnie pozwalając Ci wykazać, że jesteś w czołówce swojej dyscypliny.

Podstawą tego programu jest możliwość dalszego rozwijania zakresu twoich umiejętności rozwiązywania problemów poprzez studiowanie zaawansowanych języków programowania i paradygmatów programowania oraz zdobywanie wiedzy i umiejętności w szerokim zakresie tematów z zakresu informatyki.

Wybierzesz opcjonalne moduły badawcze, które pozwolą Ci zbudować wyróżniające się osobiste portfolio umiejętności i wiedzy.

Jest to specjalistyczny program studiów magisterskich, który będzie wymagał silnych umiejętności technicznych, matematycznych i programistycznych od pierwszego dnia kursu.

Będziesz ubiegać się o płatny 7-12-miesięczny profesjonalny staż zawodowy, który zostanie podjęty po zakończeniu nauczanej fazy programu. Zapewni to cenne doświadczenie zawodowe, które pozwoli Ci rozwinąć umiejętności zawodowe w branży IT.

Cechy charakterystyczne

Charakterystyczne cechy tego kursu obejmują:

• Stopień przeznaczony dla absolwentów informatyki, którzy chcą wyróżnić się poprzez zaawansowane opanowanie dyscypliny.
  • Oprócz pokrycia podstawowych tematów zaawansowanej informatyki, możesz wybrać spośród szeregu tematów badawczych, w których chcesz się specjalizować (
  • Możliwość odbycia płatnego stażu zawodowego w celu dalszego rozwijania umiejętności informatycznych.
  • Podejmiesz indywidualny projekt badawczy i ukończysz rozprawę doktorską pod nadzorem członka akademickiego personelu badawczego. Temat pracy będzie zależał od Twoich zainteresowań.
  • Podczas tygodnia wprowadzającego otrzymasz laptopa, który pozostanie z Tobą przez cały czas trwania kursu.

• MBA
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Advanced Computer Science with a Professional Placement Year, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Typowo będziesz potrzebować:

stopień z wyróżnieniem 2:2 w odpowiednim obszarze tematycznym, takim jak informatyka lub informatyka, lub równoważny stopień międzynarodowy

lub równoważne kwalifikacje akademickie uznawane przez uniwersytet.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wymagań wstępnych, odwiedź stronę kursu na naszej stronie internetowej:

**.

Rankingi Cardiff University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 34 rankingi uniwersytetów Cardiff University

O Cardiff University

Założony w 1883 roku, Cardiff University znajduje się w miejskim otoczeniu miasta Cardiff, w Walii. Niektóre z najbardziej oczywistych zalet uniwersytetu to wiodące na świecie badania, kompetentne i proaktywne biuro karier oraz centralna lokalizacja. Cardiff jest tętniącym życiem, nowoczesnym miastem z młodą i zróżnicowaną populacją znaną z przyjmowania ludzi ze wszystkich środowisk.

Lista 334 kursów licencjackich i magisterskich Cardiff University - Katalog Kursów

• Student life at Cardiff University
  • Student Megan tells you all about Chemistry at Cardiff
  • Cardiff University - Adult Nursing (BN)