Cardiff Metropolitan University
Cardiff Metropolitan University - Cardiff Metropolitan University

Mediana wynagrodzeń £23859 £19123 £20996
Zakres 25-75 percentyla £19362 - £27716 £13372 - £24754 £14943 - £27676

MRes (A&D), Master of Research in Art & Design jest idealny dla studentów, którzy chcą przygotować się do badań na poziomie doktoranckim w dziedzinie sztuki i projektowania (doktorat lub doktorat zawodowy) lub rozwinąć szereg zaawansowanych kreatywnych umiejętności badawczych, aby poprawić swoją praktykę artystyczną lub projektową lub karierę w kraju i za granicą.

Program jest odpowiedni dla studentów z niewielkim lub żadnym doświadczeniem w badaniach z dowolnej dziedziny, a także dla osób z wcześniejszym doświadczeniem zawodowym i / lub akademickim w dziedzinie sztuki i projektowania lub pokrewnej dziedzinie.

Nasze nauczanie oparte na seminariach jest połączone z dostarczaniem i oceną online. Oznacza to, że program można elastycznie studiować w kampusie i/lub zdalnie. Studenci mogą zdecydować się na spędzenie całego lub części czasu na nauce w kampusie lub w zdalnej lokalizacji i mogą z łatwością przełączać się między trybami.

Cardiff School of Art and Design stawia na kreatywne badania naukowe. Jest domem dla szeregu ośrodków i grup zaangażowanych w najnowocześniejsze, wiodące na świecie kreatywne i transdyscyplinarne badania, czerpiące ze sztuki, nauk ścisłych, humanistycznych i filozoficznych.

Szkoła zachęca do multidyscyplinarnej, interdyscyplinarnej i transdyscyplinarnej współpracy badawczej. Wspieramy naszych studentów we współpracy z innymi dyscyplinami badawczymi, sektorami komercyjnymi i społecznymi w społeczeństwie na całym świecie oraz innymi ośrodkami badawczymi na całym uniwersytecie.

Będziemy współpracować z Tobą, aby przygotować praktyczną i atrakcyjną propozycję badawczą do dalszych badań i studiów. Pomożemy Ci również nawiązać kontakt z innymi badaczami na całym świecie.

Cardiff Met został sklasyfikowany jako najlepszy uniwersytet w Wielkiej Brytanii po 1992 roku pod względem "wiodących na świecie" (4) lub "doskonałych na arenie międzynarodowej" (3) badań w najnowszym Research Excellence Framework (REF) (2014).

Oceny i czas na naukę

Wszystkie zaliczone moduły są oceniane za pomocą "portfolio" obejmującego pracę kursową, w tym tekst i prezentację, viva-voce i praktykę, jeśli jest to stosowne, oraz zgodnie z opisem modułu, podręcznikiem i dokumentacją informacyjną. Ocena portfolio ma kluczowe znaczenie dla oceny na poziomie magisterskim w dziedzinie sztuki i projektowania i jest od dawna znaną i szeroko stosowaną metodologią w tej dziedzinie. Ocena portfolio jest znana studentom studiów licencjackich i jest stosowana od kilku lat w innych programach w Szkole Sztuki i Projektowania i okazała się bardzo skuteczna. Ocena portfolio została zaprojektowana z myślą o transdyscyplinarnym i interdyscyplinarnym charakterze praktyki i badań w dziedzinie sztuki i projektowania. Badania nad sztuką i projektowaniem zwykle łączą materiał tekstowy z praktyką twórczą w różnych ilościach, w związku z czym ocena portfolio składa się z kombinacji: **- Tekst akademicki ** **Tekst specjalny ** **-Tekst kierowany (np. wniosek badawczy) **-Praktyka** **-Viva Voce ** **-Prezentacja ** **-Wystawa ** Elementy te nie są oceniane jako pojedyncze elementy, ale jako całość pracy w ramach pojedynczej oceny "portfolio" w celu uzyskania pojedynczej oceny sumatywnej. Obowiązkiem studenta jest zastanowienie się nad tym, co jest konieczne do zaprezentowania w swoim portfolio w celu spełnienia efektów uczenia się i zapewnienia w swoim viva voce, że mogą przekazać krytyczny wgląd i głębię wiedzy w łączności i spójności między różnymi formami tekstu-praktyki-prezentacji-wystawy.

• All other courses
    • Foundation / Pathway Courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Art and Design (MRes), MRes. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Dobry stopień licencjata z wyróżnieniem (2.1 lub wyższy) jest zwykle wymagany do przyjęcia. Jednak kandydaci z odpowiednim doświadczeniem zawodowym lub kwalifikacjami są mile widziani i będą rozpatrywani indywidualnie, a studenci, którzy mają słabszy ogólny stopień licencjata, ale wykazali się doskonałością w teoretycznych aspektach sztuki i projektowania, będą również brani pod uwagę.

** Procedura naboru:

Po otrzymaniu aplikacji student może zostać zaproszony osobiście lub przez Skype (lub podobny) na krótkie spotkanie z dyrektorem programu lub osobą wyznaczoną w celu bardziej szczegółowego omówienia programu i rozważenia, w jaki sposób program będzie odpowiadał jego pochodzeniu i przyszłym potrzebom.

Czesne Sztuka i projektowanie (MRes) MRes

Irlandia £1225
Anglia £1225
Irlandia Północna £1225
Szkocja £1225
Walia £1225

Rankingi Cardiff Metropolitan University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 16 rankingi uniwersytetów Cardiff Metropolitan University

O Cardiff Metropolitan University

Cardiff Metropolitan University, znany również jako CardiffMet, został założony w 1976 roku w małym mieście Cardiff, w Walii. Uniwersytet ten posiada ponad 1000 pokoi studenckich i jest dumny z tego, że zakwaterowanie tutaj jest czymś więcej niż tylko miejscem do spania. Osoby mieszkające na miejscu mają dostęp do częstych i darmowych imprez towarzyskich odbywających się w pobliżu, dzięki czemu osoby uczące się tutaj mają równie wiele okazji do nawiązywania kontaktów, jak i do odnoszenia sukcesów akademickich.

Lista 183 kursów licencjackich i magisterskich Cardiff Metropolitan University - Katalog Kursów

• Student Life in Cardiff - Cardiff Metropolitan University - Living in Cardiff as a student
  • Cardiff Metropolitan University International Video
  • Advice for Cardiff Met Applicants from Nigerian Students